Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Apsolutno. I sam se bavim prodajom i nikada nikoga nisam odjebao na takav nacin. Moze i lepo i kulturno da se kaze, a ne tako dzukacki.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i kod mene ludih kupaca koji traze dlaku u jajetu i onda im kulturnije kazem “ Eto tu malo nize imate auto salone pa tamo nadjite auto za vas” al onako sa osmehom na licu.:D

Zna se sta je polovno a pogotovo kad predje 200k+ km i da to ne moze da bude novo a ti neki kao da traze upravo nov auto al sa tom kilometrazom a pritom bi da ga plate kao da je ukraden. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja coveka nisam ni pitao za cenu,al nema veze.Ne zurim nigde,na kraju cu uvesti auto  sam.Prevoz u Austriju,Nemacku ,Holandiju imam za dzabe ,a i imam gde gore da bude.Valjda ce i kod nas kroz koju god zaziveti kaznjavanje vracanje km ,tj kao krivicno delo.Mnogi ce moci katanac da stave onda,do tada imam car vertical.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad neću da razumem ljude koji kad kupuju polovan auto traže da ne postoji ni jedna mana niti sitna ogrebotina .Ako to tražiš pravac u auto salon.

Jeste mozda estetika bitna ali meni je prvo vazno da auto mehanički dobro radi motor menjač kočnice trapovi.Što se tiče sitnih oštećenja to mi je na poslednjem mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, kreator said:

Nikad neću da razumem ljude koji kad kupuju polovan auto traže da ne postoji ni jedna mana niti sitna ogrebotina .Ako to tražiš pravac u auto salon.

Jeste mozda estetika bitna ali meni je prvo vazno da auto mehanički dobro radi motor menjač kočnice trapovi.Što se tiče sitnih oštećenja to mi je na poslednjem mestu.

Procitaj sta sam napisao, pa onda odgovori. Gde ssm napisao da ne sme nista da ima ni ogrebotinu ni tackicu? 

Druga stvar zasto ti moras da razumeš ljudi ili neki ljudi tebe. Ja ne razumem one sto voze izgreban auto, pa eto idemo dalje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne uzimam havarisana kola i nikad ih i necu uzeti tj uzmem ako ima da se ofarba blatobran ili tako nesto bezazleno ali jel ovo prevara? 
Kupio covek auto, skockao ga da bude kako treba i prodaje ga. 
Jel kad neko od vas udari auto onda ga ne popravlja da bi ga prodao jednog dana posteno? 
Ne znam da li me razumete. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da, treba da stavi da je bio havarisan pa da svi pobegnu od auta koji je sad verovatno odlican jer nije to bila strasna havarija kao sto se cidi na slici. 
Sve se bojim kako ovi preposteni prodavci svojih licnih automobila u oglasu napisu kako je bio havarisan a morate priznati da maltene svaki drugi treci dan vidite neki sudar. I ta kola se poprave jel tako i voze ili prodaju a nesto ne vidim da je imo na oglasima sa registrovanim automobilom napisao da je bio havarisan. 

Just now, The Punisher said:

To je ono, bolje da ne pitam kad znam da je ili udaran ili je prešao milionče, nema treće.....

I jel ti bolje mala kulometraza i ovako malo havarisan auto ili milionce? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da budemo realni, ko bi naglasio da je imao udes? 

99 od 100 ljudi bi reklo koliko ja znam nije. 

Otisao ja sa drugarom da pogledamo auto(on ga gledao pre mene i kaze, uzimam ga ako potvrdis da je pristojan) Mislim svakako znam da pogledam krucijalne stvari, ostalo je faktor srece. Citroen C4 picasso neka crvena metalik. Prilazimo placu i vidim ja auto sija kao sunce sa 500m.Reko ala su ga ispolirali svaka cast. Obilazim oko auta on nema ogrebotinu bukvalno. Gledam stakla soferka, vozacko, zadnje i zadnja soferka razliciti brojevi, otvaram gepek, dizem poklopac u gepeku da vidim ispod, a ono crvena boja prskala na sve strane, izmaglica gde ne treba uopste da je bude. Lose ofarbano na mestu koje i ne treba da se vidi, a ni farba. Predocim sve drugaru i on odustane od kupovine. Prodavac odlepio, ubedjuje me da auto nikada nije bio farban i udaran i da garantuje 101 posto. Hoce da se kladi u auto i toliko je bio agresivan i bezobrazan da umalo nije doslo do fizickog kontakta, a prodaja maltene bila dogovorena. 

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci nije legitimno ofarbat auto prije prodaje @dekirs?

mozda je bila laka havarija @werp690, nije te treba vodit drug. Kakav je bio motor, trap, enterijer? Jel bio skup?

dakle vi kad cuknute auto bacite ga?

Edited by Zan Batist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo uopste nije jak sudar, samo pitanje kako je uradjeno. Vise imam problem sa tim kako se ti auti sredjuju kod nas, nego sa cinjenicom da je auto ima blazi udes. Sve krpljeno na najjeftiniji i najlosiji moguci nacin, pa strce nijanse, zazori, kineski delovi itd... 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zan Batist Ofarbati ceo auto pre prodaje ? Pa sta mu se desilo onda ? Zar nije "prednost" ako je u prvoj boji i to se uvek naglasava. Jedno je ofarbati krov il haubu ako je matirala ali farbati ceo auto.. Evo neka se jave oni koji bi kupili auto sa placa a da vide da je ceo farban... 

Drugo je kad imas dugogodisnjeg vlasnika koji je imao sredstava i vremena da ofarba ceo auto kao sto se i desavalo ne cesto ali jeste..

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, horvat said:
Ovo uopste nije jak sudar, samo pitanje kako je uradjeno. Vise imam problem sa tim kako se ti auti sredjuju kod nas, nego sa cinjenicom da je auto ima blazi udes. Sve krpljeno na najjeftiniji i najlosiji moguci nacin, pa strce nijanse, zazori, kineski delovi itd... 

Kod nas se mnogo bolje sredjuju nego preko, prvo sto imamo mnogo bolje majstore pa drugo sve. Kineske delove guraju i preko, drugo je to kada ti gledas bas mlad auto koji se jos otplacuje pa ga rade u ovlascenim servisima,mada tako je i kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, horvat said:

Ovo uopste nije jak sudar, samo pitanje kako je uradjeno. Vise imam problem sa tim kako se ti auti sredjuju kod nas, nego sa cinjenicom da je auto ima blazi udes. Sve krpljeno na najjeftiniji i najlosiji moguci nacin, pa strce nijanse, zazori, kineski delovi itd... 

Preprodavci kod nas gledaju uvek najjeftiniju opciju, zbog zarade naravno. To ne mora nužno da znači da će auto biti loše urađen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...