Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

@OMP Nije to isto, DS5 je i kraci, i ima manje medjuosovinsko rastojanje. O tvrdoci, odnosno udobnosti je suvisno i pricati. Narocito sto Cross ima hidro vesanje. Veoma razliciti automobili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam na generalno veci auto, ds5 nije mali tu je kao delta mozda malo i veci ali jeste manji od c5 koji mi je prevelik i verovatno nikad ne bih kupio, event. limuzinu ali karavan nikako, plus mi je ruzan.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS5 nikako.

Vozim ga tek 3 meseca, a poludecu od persiranja i "gospodine"... 

Cibe bre :D !

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako vam se čini Giulia Base jtdm 2.2 za 15k €Iako je klot ima baš dosta opreme i ručni menjač,a cena kao za fiat tipo
>>> oglas- Giulia<<<

IMG_1124.png

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je ok, auto je svakako prelep. Jedini nedostatak su neka lepsa sedista... Ostatak opreme je sasvim dovoljan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, PremieRacing said:

na sledećem skupu FLCS foruma 

sku... sta? kad? gde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja pojma nemam o cemu ovaj moj kum prica. Posto su godisnja druzenja, nazalost, vec postala redja od Olimpijskih igara :( .

2 hours ago, dekirs said:

Ova Djulija predugo stoji... 

+1 , plus joj cena konstantno pada. Da me interesuju sedani, verujem da bih tokom nedavne kupovine otisao bar da vidim o cemu se radi, u bivsem mi je komsiluku.

11 hours ago, city said:

Bice da je do Vas a ne do auta, gospodine :) Imate Vi tu gospodsku crtu 

How yes no, da vidis kako si za iste te gospodin u malom C2 :D .

Kada vec pomenuh C2 - kratak off, ne mogu a da ne pomenem licno zapazanje za ovih par nedelja voznje po BG... Posto nisam iole duze vozio (a naravno nisam ni imao) tako mali auto. Nikada nisam bio u fazonu trkanja, "ciji je veci", uvek vozim svoju voznju. Jos te i onaj DS bukvalno tera da kuliras i uzivas u kruziranju, a i kako sam stariji sve opustenije vozim... Ali majko moja, koliko je kompleksasa po ulicama, vidis izgleda tek kada sednes u ovako neki mali autic kao sto je C2. Jos sa "P" oznakom (posto je zena jos uvek sa probnom), ijaoooo :D . Stvarno ne delim ljude po brendovima koje voze, ali bas ubedljivo prednjace vlasnici jedne marke (koju iz prethodnog razloga ne bih navodio). Ne daj Boze da se brze provlacis kroz trake i guzvu ili se sasvim normalnom voznjom negde spretnije nadjes ispred njih... E tu krece zabava sa ovim malim prdavcem od 60 KS, koja vraca u zivot :lol: .

U porodici je (zbog metlik plave boje i okretnosti) vec dobio nadimak Super Mario :D , a meni se totalno neocekivano, mic po mic, uvukao pod kozu - kompaktan, lake komande, lagan za voznju, za brzo provlacenje, parkiranje, pregledan, udoban za svoju klasu, ma za grad milina. Koliko rekoh zeni da nemam volje da pipam ista oko drugog auta, toliko sam se posle par nedelja posvetio sredjivanju :lol: , a DS vise dzedzi pod nadstresnicom. Steta samo sto (zbog ogranicenja snage i probne) nije uzet 1.6 VTS, verujem da tek onda ne bih izlazio iz njega po BG. Jos jedna bas korisna stvar koju sam provalio, pored klizne zadnje klupe - kompletna sedista koja se podizu bukvalno na klik, uz 2 gasna amortizera. Klik na rucicu i hop, gepek maltene kao na nekom Compactu, uz duplo otvaranje vrata neocekivano je praktican.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras prvo da probas kod mene ovaj razorni entry-level motorizacije :D .

Salu na stranu, ja mrtav ozbiljan pricam koliko je autic praktican i zahvalan za po BG.

Da ne bude da cigo hvali svoga konja, vidite da DS maltene i pominjem :D . Dobio sam to sto sam i ocekivao i platio, ali ovaj prdavac mi je totalni hit apsolutno neocekivano :) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam ja zakasao sa Puntom,mada je već baš star…Dobra fora za Super Maria.Meni su u super mini klasi najintetersantniji c3 i musa,a možda i 500

A za Giuliu…Ne volim ni kožna sedištaa a  ni automatske menjače(osim kod mercedesa),jbg,stara garda…

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo iznad je apropo prakticnosti i odlicne modularnosti, posto sam paralelno gledao 500 i Ka (u nameri da ih odrzavam kod Gorana).

Nije los ni predzadnji Twingo, facelift pogotovo. Ali se odustalo zbog enterijera i pomalo kombi dizajna zadnjeg dela. Ali je i on zato praktican.

C1, 107 i Aygo prednost zadnjih vrata, ali poprilicno plasticni unutra, trocilindarski motori ciji nisam bas fan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan ja sam vec pisao o tome i kako je tvingo super za voznju i grad, ali takodje i o tome kako me drugacije tretiraju ostali u poredjenju sa npr tiguanom kada ga vozim. Nas tvingo ima fabricki svu tu GT sminku iako je 1.2 16v pa kada se promuvas ispred tih koje pominjes i dobijes ih na poznavanje traka i semafora, pocinju da divljaju... 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpisujem od reci do reci. S tim sto izgleda kompleks jos vise proradi ako se ispred njih nadje neko sa "P" nalepnicom. Je*e ih samo sto nema vozaca pocetnika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smes, jednostavno ako delis auto sa nekim pocetnikom, zasto bi se svaki put cimao i sklanjao nalepnicu. Svojevremeno sam tako povremeno vozio sestrin auto i nikada stvarno nisam imao problem, mada me nisu ni zaustavljali, a i da jesu sumnjam da bi nalepnica bila problem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si sad u stvari odgovorio da možeš da voziš sa P oznakom...  :P

 

Tako je nama pokojni profa fizike odgovarao kad za vreme časa pitamo: "Mogu li u wc?" a on kaže: "Da l' možeš ne znam, a da l' smeš - smeš."    B)

 

i meni je to uvek bilo simpatično...     :unworthy:    :respect:

 

:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

 

 

Tako je nama pokojni profa fizike odgovarao kad za vreme časa pitamo: "Mogu li u wc?" a on kaže: "Da l' možeš ne znam, a da l' smeš - smeš."    B)

 

 

 

 

bilo je toga i kod nas, stare fore, matori smo izgleda :)

 

ma znam i ja ljude koji voze sa P nalepnicom jer imaju jedan auto u kuci a npr. 2 ili 3 vozaca nije to problem, bar nisam cuo da nekog drndali zbog toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...