Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Ne bih ja kupio ovako nesto ćunirano pa jos matoro ni za duplo manje para, mislim na ovaj stilo, uvek sam bio protivnik tih dizel tuninga pogotovo necega sto nemam pojma sta je i kako radjeno, ajde ono malo cipovanja nije na odmet tipa 20-30 konja neka sigurica ali neki ozbiljniji tuning, menjanje delova itd. ne bih uzimao u razmatranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas lep auto, sad ga bas videh na drugom forumu, ovde kod mene se vozio jedan beli na stranim tablama isto lep, jedino im ruzna ona izvorna lila boja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsetiste me, pre neki dan, u komsiluku prilazim sa boka belom autu... Vidim Compact, lepa linija, pogotovo pozadi, fastback forma, bas mi se svideo kako izgleda uzivo.

Prednji deo mi tako gledajuci sa strane mozda i poznat, a zadnji nikako, sta je ovo :D ?

Prodjem sa zadnje strane da vidim oznake - svapske table ali i odradjen delimicni debadge, stoji samo ono Hyundai-jevo "H" na sredini. Uzmem da izguglam kuci, vidim da je u pitanju i30 Fastback. Nisam bio par godina na Sajmu (ako je bio izlozen), a ovde ga kod nas ga prvi put vidim, nisam ga vidjao ni po inostranstvu. Bas mi se svidelo kako su ga odradili spolja, a unutra je klasican danasnji Copy/Paste tablet u Compact klasi, tj. sve isto kao i obican i30 Hatch.

Bila je verzija sa hromiranim okvirima stakala, kao na zadnjoj slici:

 

Hyundai-i30-Fastback-N-Line-1-5-T-GDI-DCT-48V-015_high.thumb.jpg.e2a1788dca992fca0653068100b570d9.jpg  1295944003_Hyundai-i30-Fastback-N-Line-_3_-1_ContentBannerMobile.thumb.jpg.662e67637dc24f0883040dd6051b0d8b.jpg Untitled2.thumb.png.0ae00741b6070034a9413f79c805262f.png

 

A guglajuci videh da postoji i N verzija i30 Fastback-a, to je vec prava stvar:

 

Untitled3.thumb.png.110774eefd7d12973f19adde57e0dc6a.png Untitled.thumb.png.49c0e20e39ea1c9a6676cffbb8a43125.png

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, MS PK said:

Jos i na golfa lici.. :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Pa kad su više od pola vw prebacili u hjundai.

Mislim na one koji su radili razvoj automobila i iz R odeljenja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/20/2023 at 12:35 AM, darkman14 said:

Pa kad su više od pola vw prebacili u hjundai.

Mislim na one koji su radili razvoj automobila i iz R odeljenja. 

Pre ce biti da je umesano M (BMW) odeljenje, a ne R (VW), prvenstveno Albert Biermann, pa i par ostalih iz M-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bingodalton mozda sam onda pomesao (google ne laze) ali mi je nesto u glavi da su ljudi iz vw presli u hyundai a ne iz bmw-a.
Ostalo mi je tako zato sto znam da su poredili sa vw golfom i kao kako N podseca na golf i kako su neka resenja kao na golfu R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Albert je rukovodilac N odeljenja i on je iz BMW-ovog M odeljenja. To su novinari ponavljali ko papagaji. A interesantno mi je da svako zapamti (ili cuje, procita) razlicito, iako je sustina ista. Covek kom sam fotografisao je pominjao da su ga radili ljudi iz AMG-a :lol:

 

Osecaj se germanski vibe u autu, ali je izrada korejska i dalje. Tanji lim, lak, materijali na vratima su onako, itd. Ali vozacki gledano, 10/10, nema sta, topina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sve opasne reci smestene u N (M, R, AMG,...) sve zvuci kao neki mit sada, ali cinjenica je da su doveli i 3. coveka iz M odeljenja, a ovi ostali su neki nizi rukovodioci. Cak i samo N slovo, nakon M je sugerisuce. I zaista, postavilo je i30 na novu lestvicu uz golfa, sto sam mislio da ce se desiti tek sledece generacije. Naoreduju zestoko.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

Kako se vozac profi nagnuo! :rofl:

I meni se identicno ucinilo u prvom trenutku :D . Ali mi se ipak cini da je u pitanju kombinacija zadnjeg naslona za glavu i odbljeska na vetrobranu :) .

Na kompu sam uvek, pa se lepo vidi da bi "kosa" u tom slucaju bila kao u crtacima :) :

 

Untitleda.thumb.png.8ba90de7760b69352d7965a82a3547ad.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da gresim, ali meni i dalje lici na odsjaj na vetrobranu :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo je priča preko koje sam i ja uzeo auto... Da cifra je velika, ali uzevši u obzir da je 2022. u nas prestala prodaja benzinaca (u ponudi je samo hibrid) i da su veoma retki na oglasima (a i tada su preko 20k), mislim da je razumna kupovina! Svi primerci su prvi put registrovani 2022. samo ih je AMSS vratio na '21. :D

Screenshot_2023-08-22-11-53-17-390_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.5a18d1b2f26c80d7c69e6b7dae22ea77.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17579972/toyota-corolla-12-turbo

 

Ovaj sam, takođe uzimao u obzir, ali me je odbila boja i oprema. Inače je odjavljen, ja sam razmišljao da mu ponudim 14.700 max

 

Screenshot_2023-08-22-11-58-11-079_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.8466051fc56a00962cd94425262bb9f4.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21400836/renault-megane

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...