Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

2 hours ago, PremieRacing said:

Tako je nama pokojni profa fizike odgovarao kad za vreme časa pitamo: "Mogu li u wc?" a on kaže: "Da l' možeš ne znam, a da l' smeš - smeš." 

Dal' možeš vidi sa doktorom, on se bavi fizičkim mogućnostima.

Dal' smeš, vidi sa psihologom, ona se bavi strahovima.

A mene pitaš, da li ti je dozvoljeno! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/9/2023 at 3:40 PM, Misha87 said:

I meni je C3 interesantan mnogo. Ja sam se "zaljubio" u novog Ignisa :lol:. Ne znam, u toj kategoriji automobila mi je najinteresantniji, mada, nisam imao priliku da se vozim u njemu.

Keva je terala starog ignisa duže od decenije, bio je 1.5b od sto konja, automatik. Klela se u njega. Kaže bio visok, visoko se sedi u njemu, pregledan... za grad ekstra.

Kupila ga od neke babe iz komšiluka sa 90K na satu, a prodala sa dvesta istog dana kad ga je oglasila.

Meni bio mnogo grdan, al' iš'o je kao zmaj ! :thumbup:

 

Sad vozi još matorijeg C3, 1.6b, al' polu automatik. Kaže ne porede se, ignis joj bio mnogo življi, iako C3 ima deset konja više. Valjda zbog menjača, onaj u ignisu je više terao u obrtaje, a ovaj u c3 šalta čim se motor zavrti do 2K.

Realno, meni i on ide kao zmaj, jer kad ga potopiš brzo skonta šta se od njega traži, i odma'  spušta u stepen ili dva nižu brzinu. :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek voleo taj auto, kad sam polozio voznju umalo ćale nije kupio jedan MI16 ali se prodavac predomislio oko prodaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je pre neku godinu na oglasima Mazda 323F u takođe mint stanju. Cena je bila koliko se sećam nešto oko 2000€ i nestala je sa oglasa.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto se u evropi ceni ne znaci i da se prodaje, pogotovo ovako obicna kola koja i nemaju vrednost realno, zapratio sam neke automobile tamo i jako dugo stoje e sad sto nasi gledaju strane oglase pa se time vode je druga stvar, sve da se tamo i prodaju lagano mi nemamo taj standard. Mene najvise nervira kad neko ceni obicnog ficu 3000, 4000 nebitno sa obrazlozenjem da preko kostaju duplo vise a to sto preko kosta duplo vise je zapravo fiat 600 a ne zastava al nema veze mnogima je fica fica.

Drugar je pre neku godinu kupio reno 4 ovde kod nas od prvog vlasnika u mint stanju sa malo km mislim nesto oko 3 soma dao ali covek ima para a taj auto je kupio iz sentimentalnih razloga

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, OMP said:

Ovo čudo da ima klimu rado bih vozio. Brat je blizu 10 godina vozio karavana. Pored XM-a, sedista kao sa ove 2 slike u 405-ici su jedna od najudobnijih, mada je bolje reći da su fotelje. 

 

1989-Peugeot-405-VF3DA12B6KS500549-5.jpg

1989-Peugeot-405-VF3DA12B6KS500549-6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam voleo i reno 21 kao klinac to je bio pandan 405ici bili su to lepi automobili, udobni, komforni.. cale imao reno 5 , 89. doterao iz n emacke, bio 2 god star, eno sad stoji jedan u mint stanju na oglasima za 1800e ali je campus, nas je bio original francuz sto bi se reklo.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezajte vi cenu za belu 405 ali njega u oglasima više nema  :D

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21626951/peugeot-205-multi-durisotti?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

 

Meni je ovaj interesantan zato što je grozno ružan, ali je takođe gospodin pogrešio u kucanju pa dodao nulu viška...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo fakirov pug vidjao sam ga po fejsu, jeste grdan al redak sto opet ne opravdava cenu pogotovo shodno stanju al obzirom da se stalno sprda nesto mozda je i ovo iz fazona stavio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legenda! Omega A karavan i Peugeot 405 karavan smatraju se prvim karavanima baš “prijatnim za oči” i među prvima su u koju su imali skoro istu prodaju i sedana i karavana.Sećam se tekstova uz auto revija koji su to naglašavali(a davno je bilo)

Drugo taj dizel od 1.9 i 90ks je nepoderiv

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ruzni svakako, drugar imao omegu lubenicarku, ko pogrebno vozilo, jeste bila ladja i komforna bas ali ruzna u pm, od karavana iz 90ih jedino priznajem 156icu to je bio prvi karavan koji mi se svidjao

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni se svidja taj model fokusa samo hečbek a taj hdi je 8ventilski koji je zamenio onog od 16v iz prethodnih generacija, generalno ok motor sem ako ne naletis na lose odrzavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš lep,cena jeste relativno visoka,ali ih je sve manje. Probao sam jednog u Sremskim Karlovcima,prednjica mu je jako lagana pa beži,ali uživanje u vožnji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...