Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

MIslim da se trenutno nesto radi po pitanju tih kamera, ali za sada koliko znam se ne priznaju na sudu.

 

Juce isao za Obrenovac i na Ostruznici ispred mene dva kamiona i dupla puna linija. Vozac drugog kamiona je cekao isprekidanu i krenuo u preticanje, to je ogroman kamion sa prikolicom, u susret mu je nailazio autobus ali baja nije odustao od preticanja, put ima sirinu, svi redom smo kocili i vukli se desno da bi majstor sa teretnjakom obisao manji kamioncic... ne znam zasto, valjda veci je pa mu je mesto ispred...

 

Doduse upalio je posle sva 4, ali mu to ne opravdava makazice sa teskom kategorijom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc idem iz grada i kod Big-a me sustize neka fabija.Prelazim most ka klisi taj sve vreme mi se nabija u dupe da me obidje (sto mi i nesmeta).Idem 50 jel je naseljeno mesto i nemoze da me obidje,vec na samom izlasku iz grada(okretnica 1) i ja lagano ubrzavam da bi me taj Debil obisao i nakon 50metara desni zmigavac koci i skrece.Uvek sam tolerantan u saobracaju i nesmeta mi ni kad neko izleti,ali ovo je cista bahatost.Doslo mi da dam gas da ga raspizdim svom snagom.Hebo sam mu sve po redu :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo kod Big-a je posebna prica, tamo samo postaviti kameru i snimati... prvo kad se spustis sa mosta prema gradu, leva traka je samo za levo, a desna je za pravo i desno i naravno napravi se kolona u desnoj, a uvek bude pametnih koji obidju sa leve i tamo pre semafora samo ukljuce desni migavac i uguravaju se... oni su pametni kao, a svi normalni koji cekaju su voline...  :thumbdown:

 

A nerviraju me i oni koji prema Klisi, netom pre mosta ubrzavaju vise od tebe, samo da bi te sa desne obisli i onda opet na mostu uspore... 

 

edit: kad sam rekao snimati nisam mislio na pandurske kamere, vec na skrivenu kameru :D

Edited by delakroa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvi me nerviraju, sto zauzmu dva parking mesta!

 

IMG_20150821_232731.jpg

 

I sada treba da razmisljam da li strucnjak ume da se isparkira a da me ne ogrebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija od pre minut. U mojoj ulici, koja je jednosmerna vozi žena Suzu u zabranjenom smeru. Na prednjem sedištu dete od max 2 godine. Oboje nisu vezani, svetla ugašena.

Gledam u čudu i poslednje što vidim kako je i skrenula desno bez migavca.

Žasu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet biciklisti ... Jutros lagano vozim ispred mene biciklista, i čovek hoće da skrene levo ali ne odručuje ruku ... usporio čovek krenuo da krivuda, a ja preblizu, ja usporio a on ne odručuje ruku, da je pokazao rukom da hoće levo pustio bi ga ... a ovako ... nije ga pustio ni onaj iza mene, a biciklista kao pijan, vidim posle je skrenuo ali opet nije odručio tj. pokazao rukom, dobro ga onaj sledeći vozač nije sastavio sa zemljom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraju. Pravila saobracaja moraju da se postuju, bilo da voze automobile ili bajseve.

Bar neke osnovne stvari.

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u Obrenovcu izleteo covek iz sporedne ulice, sa 307icom, ukljucio se levo na glavnu bez kocenja i pri tome me jos i isekao. Srecom pa nisam isao brze od 40 jer je to nepregledna raskrsnica pa i ovi sto se normalno ukljucuju moraju malo da provire. Ukopao sam se u mestu, stvari sa sedista zavrsile na patosu a pijani frajer je samo opleo po gasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem?

Babe,dede mislis da znaju? Mozda znaju za ruku al ostalo ne sigurno. I biciklisti i pesaci sto mora da znaju, polazu li nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osnovne stvari se uče još u osnovnoj školi, a pitanje da li moraju da znaju je isto kao da si pitao to bilo koga od nas da li znamo da moramo da damo žmigavac kada  skrećemo tj. pre nego skrenemo (doduše neki ni to ne rade)...

Ako ne znaju te osnove ne treba ni da sedaju za bilo koji volan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice uopste ne moraju da znaju, ja postujem njih, ali ako oni ne postuju mene njihov problem, bice krivi i vise ce da ih boli!

A oni su ravnopravni ucesnici u saobracaju, a pravila su jasna, nije ovo Indija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora za znaju ZOBS, neznanje zakona nije opravdanje čak šta više još otežavajuća okolnost. 

Milane to izletanje iz bočnih ulica bez kočenja a o gledanju i da ne pričam je neki novi sport. Našao primenu u zadnjih par godina i izgleda da ne planiraju da stanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, nije prvi koji mi je izleteo, ali je bio bas bas bezobrazan i ja sam bio jako blizu, ostavio sam mali trag kocenja, jos mi taj dan bio rodjendan pa sam imao tortu na sedistu koja je odletela na patos, ali svejedno se pojela, bila dobro upakovana :)

 

Nego vise me brine sto mi se auto zaneo u desno prilikom kocenja, otisli mi mehanizmi paknova verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zbog takvog cara imao udes na NBG-u.

Nije bilo šanse da stanem pa sam instiktivno bežao levo i zakačio drugi auto.

Sva sreća nije bila velika šteta, samo malo ulubljena vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...