Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Danas mi se desi situacija, Nissan parkiran onako, bahato u najmanju ruku da kazem... stajem pored, kad tog trena dolazi neka zenturaca sa sinom, ja da ne otvorim vrata i da se ne guram sacekam da oni sednu i odu, pa da mogu komotno otvoriti vrata, kad ona otvori sirom, kao da je na nekoj livadi i bam mene lupi! :realmad:

 

A sto je najgore nije ni registrovala sta je uradila! Kad sam viknuo 'alo bre zeno, jeste da vozim nekoliko puta jeftiniji auto od tvog, ali pazi malo', ona se samo nasmeje i mahne... :rant:

 

O mamu ti... da nije bila sa detetom sigurno je ne bih pustio da ode tako lako. Daj boze samo da je i na njenom perla belom Nisanu ostalo malo crvene boje, kad je ona ostavila meni...  :thumbdown:

 

Pa šta se čudiš, niti je zaradila, niti vjerojatno ne radi ništa, nego tako, muž je napuni, rodi par komada i ajde, čuvaj klince... ja bi je zveknuo svojim vratima bez pardona. Da mi nešto kaže, radio bi i ključ, pa neka zove muža.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, sigurno bi se mnogo potresla za moguce ostecenje na njenim kolima.

Isto sam pomislio. Jbg zaradila :D

Edited by m1hajlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim idiote koji predju zaustavnu traku na semaforu za celu duzinu auta,pa onda mi koji skrecemo moramo da kocima i izvodimo vratolomije...

Al jbt koji su to mozgovi,sta li je u njihovim glavama kad to rade,fazon moram biti ispred svih??? :crazy: :crazy: :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitna pomoć na klipu je bez razloga u levoj traci. Uz pretpostavku da su mu blinkeri bili uključeni svakako da potez vozača iz BMW-a nije u redu, ali ni vožnja krajnjom levom trakom nije u redu na praznom autoputu bez obzira što se radi o ambulantnom vozilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam cekao kada ce ih pokupiti neki sleper...

 

Nerviraju me oni koji se prestrojavaju u poslednjem momentu pa ja koji sam se prestrojio na vreme moram da ih pustam jer me seku, ili ih bezobrazno preticem sa desne strane bezeci od njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim idiote koji predju zaustavnu traku na semaforu za celu duzinu auta,pa onda mi koji skrecemo moramo da kocima i izvodimo vratolomije...

Al jbt koji su to mozgovi,sta li je u njihovim glavama kad to rade,fazon moram biti ispred svih??? :crazy: :crazy: :crazy:

 

Meni se uvek vrate na zakonom propisanom mestu.

Dok je postojao semafor kod Jugopetrola (Ada) dežurni žandar stoji totalno nezainteresovano i kao da prati avione. A u stvari svako ko nagazi u svom nestrpljenju zaustavnu liniju biva uredno pozdravljen i zamoljen da zaustavi svoje vozilo sa strane. Epilog se zna.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je dobio šta je tražio mada je i ovaj iza najebao kao i treći nesrećnik

 


Ovaj samo lupa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija od juce, 10m do centra i jos 20m trazenja parkinga kod poreske u ns i onda odlucim da se parkiram pored ovog idiota sto je stao na jedno ipo mesto.

168353f79753757e86c4479c1d586dac.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako si! Neka udje kroz gepek!

 

Ja pre dva dana cekao zenu u kolima, covek se parkira pored mene i naglo otvara njegova vrata i naravno tresne moja. Ja ga gledam iz auta a on me i ne vidi, otvorim prozor a on ode... Izleteo sam iy auta i zalupio svoja vrata tako da ih je on cuo, stao i gleda me, gledam ja njega, pogledam svoja vrata, pogledam njega a on vidno uplasen, udjem u auto....

 

Da sam krenuo da se svadjam pobili bi se na kraju koliko sam nervozan bio, nekada je bolje i precutati nego zavrsiti u zatvoru zbog sitnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako smo ja i komšija zagradili jednu stoku tada ne proverenu sada proverenu.

I tako sam ga slatko čekao da dođe do kola. Prvo je gledao, pa nešto pokušavao pa je na kraju poslušao moj predlog. Ušao kroz gepek.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahhaha.

Mogu misliti koliko ste umirali od smeha kada ste ga vi savetovali

kako sa se izvuče iz situacije koju ste mu namestili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocepali smo se. Da ga vidiš okako krakat kako se provlači kroz gepek koreanca.

Prvo prilazi kolima pa gleda, zagleda. Onda krene između Stila ka vozačevim vratima, e tu ga ubedim da to što misli nema šanse osim ako nema daljisko otvaranje prozora.

Da nismo bili tu i čekali sigurno bi lupao vratima ovako je morao da posluša predlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija od juce, 10m do centra i jos 20m trazenja parkinga kod poreske u ns i onda odlucim da se parkiram pored ovog idiota sto je stao na jedno ipo mesto.168353f79753757e86c4479c1d586dac.jpg

Vlasnica i jedini vozač je jedna naša manekenka. Vozio sam dotičnu par puta. Veruj mi da je zaslužila to što si uradio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, odlicna situacija i jos bolji komentari.

Ovako smo ja i komšija zagradili jednu stoku tada ne proverenu sada proverenu.

I tako sam ga slatko čekao da dođe do kola. Prvo je gledao, pa nešto pokušavao pa je na kraju poslušao moj predlog. Ušao kroz gepek.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Zamisli njegovu facu da si usao u kola i upalio u momentu kad je vec negde skoro dosao do vozacevog sedista xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...