Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Ok, šta je sa ljudima? Danas vozio Ibarskom, skoro svuda bar 20 preko ograničenja a ispadoh najsporiji. Patrole na 3-4 mesta, zaustavljaju ali kao da ljude boli uvo voze 100 opusteno, puna ne postoji, naseljeno mesto isto tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras na putu samo neki raspali BMW i ja na Novosadksom i držimo 100-110 (ograničenje 60). Ja kako ubrzam ubrza i ovaj da mu se ne bih odlepio.

 

Ne radi dolazeći semafor i izeleće neki auto ispred nas, samo sam video plave tablice. Još upalim ovom sva 4 i usporim, a car me pobedonosno obilazi i još dodaje gas.

 

Čim je prošao G5, pali se rotacija i zaustavljaju ga. Ne znam da li moguće da je toliko glup lik.. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće je :) 

 

Inače, kreće ludnica. Već je od jutros apsolutno ludilo, još sutra kad krenu deca u školu ko preživi neka priča. 

 

Ovi koji su došli sa godišnjih se mogu podeliti u dve grupe. 

 

1. Oni koji su još uvek na godišnjem i apsolutno ih zabole za okolinu i dešavanja oko njih... on ide na plažu. Međutim, kada se neko prestroji ispred njega kreće panično kočenje uz sviranje kao da se valjda naglo probudio pa ne zna gde će... 

 

2. Oni koji su istripovani ili što moraju da rade ili nisu dugo radili pa su u krizi, pa onda kreće vožnja duplo brža od najbržeg u koloni, pa kreće naglo kočenje, uletanje, sletanje itd. 

 

 

A naravno, ovi dostavljači navikli tokom leta da bleje po ulici i zauzimaju traku i po pa dodatno nastaje kolaps... neka igre počnu! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni majke mi dođe busom da idem na posao. Sa NBG-a prebaciti se na levu obalu Dunava postaje opasna vratolomija u špicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovo je u neku ruku vozač...

 

Juče se vraćam kući sa posla. Na isključenju sa auto-puta za Bežanijsku kosu, baš u traci za isključenje, kontra smerom se spušta biciklista. I to onako vozi opušteno sredinom trake  :blink:

Ali to nije sve... Upravlja bez ruku, pošto su mu obe zauzete kuckanjem po telefonu, a i pogled mu je bio u pravcu istog  :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

e tog biciklistu u Lazu na posmatranje zbog pokušaja samoubistva  :thumbdown:

Edited by mwolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi on to zato sto hoce, nego sto ne razume. Mislim da je rezultat velike vecine takvih stvari ljudska glupost. Neke stvari se uce kuci neke u skoli, mi smo generalno zapusteni u najmanje jednom od ta dva kolektiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozemu se, niko nije kriv sto deda moze da radi samo jednu operaciju na 10minuta  :whistle:

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovoj temi nedostaje sestrinska tema: "Ispao sam olos u saobracaju". Jutros bih uhapsio sebe da sam mogao. Al jbg, desi se svima, malo nepaznja, malo glupos' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je to proporcionalno sa dnevnom kilometražom i vremenom rada, a obrnuto proporcionalno sa slobodnim vremenom :)

U prevodu što više žurim i što sam duže u kolima i umorniji - veće sam govedo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična ideja. Otvaraj. Imam i ja par desetina postova :F

:unworthy:

:) :)

Mnogo je kume.

Evo ja da probijem led.

Idem za Mitrovicu pre mesec dana i na AP-u pičim levom oko 140.

Nailazim na Corsu koja takođe ide levom trakom oko 120. U srednjoj nema automobila. Vidim pun auto i dečica.

Blicnem jednom, blicnem drugi put, nema reakcije.

Krenem da blicam kao manijak i da trubim i vidim vozač mi pokazuje rukom na desno.

Elem, na AP-u su kosili a ona kosačica zauzela pola srednje trake i čovek se sklonio da je ne udari.

Baš sam se loše osetio posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je bilo iskreno sramota kako sam vozio po povratku sa mora.

Kaže devojka da je to prvi put od kad se vozi sa mnom da su mi više svirali nego ja drugima :D

Na granicama sam menjao trake samo tako i još se svađam kada mi neko svira, ispsovao sam nekog Turčina što još spušta prozor i glumi mangupa, obilazio sam i preko duple pune, na autoputu sa desne strane,... samo sam bio fin i nisam vozio zaustavnom kod Bubanj Potoka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ljudi pa opletite, ja sam ispovest ostavio  :smoke:

 

Nova tema

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/69437-ispao-sam-olo%C5%A1-u-saobra%C4%87aju/

 

Znam taj osecaj kad te ponese, pa kad zeznes na pocetku, posle te manje vise nije briga, navikao si na sramotu xD

Pa secam se prvog (za sad i jedinog) dolaska na lokalno okupljanje u BG, ne znam je l' ono redovna praxa da se onom brzinom dodje do Petosevica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zeli da vidi budalcine,neka dodje na novi kruzni tok auto komande.Tu ni vertikalna ni horizontalna signalizacija ne pomaze, glupanderima za volanom,a o pravilu prestrojavanja za skretanje i pravilu desne strane u krugu i zmigavcima da ne pricam.Ja placam kafu(u radno vreme, a posle pivo)pa da se smejemo i placemo istovremeno od muke. :construction:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ćale inače ima onaj lagani školski štedljivi start sa jugišom. Ono ekonomično menjanje, na samoj granici. Ona granica gde ne možeš da kažeš da je rano, ali mogao bi još gasa da doda.

 

E sad, zamisli u špicu kod sajma kad svi stanu na semafor, on prvi, u levoj traci jugom i tim tempom lagano, a iza neki audi, hoce da ga pojede, eto tako, čisto jer ih 90% ima dizel oko 100konja pa mu start prirodno jači, pa čak i da menja brzine ovim pomenutim režimom. Svi već kreću da prave kolonu desno i da obilaze, ovaj iza ne može više jer nema kad da se ubaci, a ja pizdim jer smo levo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste videli nekad kružni koji unutar ima trougao? E to je tek umetnost proći kako treba :D


Tj i nije kružni, to mu više dođe ovalni tok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se cesto susrecem sa ljudima koji se utrkuju ko ce pre da udje u tok...Veceras sam bas ostro kocio jer se jedan zaleteo da udje pre mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste videli nekad kružni koji unutar ima trougao? E to je tek umetnost proći kako treba :D

Tj i nije kružni, to mu više dođe ovalni tok :D

Kad sam polagao testove bila su dva tipa kruznog, onaj sa trouglovima napolju ili onaj bez trouglova gde po pravilu desne strane pustas sve ispred tebe da udju u kruzni, to ti je taj fazon sa trouglovima unutra.

A u milanu sam stajao na semaforu u sred kruznog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...