Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

A koliko je ako te udari neko sa 600ccm motorom? ;)

 

Zašto je to uopšte bitno?

 

Lepo 1000 dinara osiguranje, čisto da se ekipa ima od čega naplatiti. Ne vidim problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo, recimo mene udari biciklista, ogrebe farbu, ja ga zgrabim i trazim 100e ili cu da ga polomim i resio sam problem, udari me 600ccm, sjebe mi pola auta, ja odem u osiguranje oni kazu evo ti 100e, ti vozis Yuga, bas njih briga jel meni steta 1000e... Mene kad je spicio lik od nazad, hteli su da plate samo 70% troskova, posto branik nije originalan, poslali su me kod coveka koji ih izradjuju koji je toliko troskova natovario da je meni bilo jeftinije da za onih 30% sto bih morao sam da platim da uzmem i sam i napravim o svom trosku... Naravno mogao bih da ih tuzim i troskovi tuzbe bi bili skoro koliko i sama steta a s obzirom da znam kako funkcionisu nasi sudovi, ne bih se kladio u svoju korist...

 

Bitno je jer ce prosecan motorista napraviti puno vecu stetu nego prosecan biciklista...

 

A to sto ima budala medju biciklistima budimo realni nema veze sa prevoznim sredstvom, budala ima sa svakim tipom ucesnika u saobracaju, jer nije povezano sa prevoznim sredstvom nego sa mozgom pojedinca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmda, vidim da je ipak u Srbiji osiguranje još uvek usrano, kako se čini.

 

Ne znam, ja nisam baš siguran da bi od svakog na biciklu mogao da izvučeš pare, ali ok, kako ti misliš da ti je bolje, ja sam ipak za manje svađe, odem da mi poprave, ovima dostavim račun pa nek' se hebu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sad ne ubih budalu na biciklu da odgovaram kao za čoveka!

Ako već ima one glupave, čkiljave, lampice na q#cu što ne obuče prsluče idiot.

Raskrsnica pregledna ali slabo osvetljena. Magistralni put.

Stvarno mi žao bilo što stadoh u mestu. Bar da ga malo zakačih, mamicu mu blesavu...

Šta je sa ovim svetom?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su sve retardi na dva tocka! Ne kapiram zasto je problem prsluk da se obuce a toliko znaci da nemam reci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan rano ujutru vozim suprugu do dežurne ambulante, i vidim dvoje biciklista koji i pored svoje biciklističke staze idu putem ... ajde ništa novo rekoh ja, i dolazimo do semafora, gde je naravno debelo crveno oni su prošli kako da semafora nije bilo, a najžalosnije je što baš na toj raskrsnici ima i POSEBAN semafor za bicikliste, što bi rekli duplo crveno ;) , E sad izleda da ista pravila ne važe za ostale učesnike u saobraćaju i njih.

Iskreno se nadam da će malo pojačati kotrolu biciklista jer ovo je strašno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo kod sklopljenih retrovizora ovaj je sampion :D inace i desni mu je sklopljen :D

20150730_122315.jpg

 

Gde si ovo slikao :D 

 

tu sam ziveo nekad :) 

 

 

 

ko razume odvratni engleski bice mu zanimljivo, a ko gleda do kraja bice mu smesno  :rofl:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mini iza mene, u njemu fensi riba, stajemo na semafor. Gledam je u retrovizoru, vadi iz kesa garderobu koju je kupila verovatno u Ušću. Pali se zeleno, ona kasni sa kretanjem nekih 5 sekundi. Na sledećem semaforu ista situacija...

E, do Delte je već sve ponovo pregledala šta je pokupovala, ali sad kasni sa polaskom zbog kuckanja poruka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre išao do grada na kratko.

Gotovo da sam ubeđen da je lik pokušao da izazove sudar namerno na Pančevačkom mostu.

Situacija sledeća:

Vozim u smeru ka Krnjači u levoj traci oko 100, desna traka skoro prazna, vozila isto idu oko 90-100.

Ispred mene nema nikoga a ulevoj traci sustižem Insogniu ispred koje je neki raspali Hyndai, ispred koga isto nema nikoga.

Odjednom lik iz Hyndaia, ničim izazvan naglo koči. Ovaj sa Insigniom koči tako da mu škripe gume. Jedva je stao da se ne zakuca u njega.

I ja sam krenuo da kočim za slučaj da ovaj krene da beži levo.

Bem ti saobraćaj. Tri auta i prazan most i dovoljna jedna budala da napravi haos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi me čudilo, često sam imao situacije da ljudi namerno gledaju da me udare ako smatraju da su u pravu.

 

Neka volina sa busom zamalo da me udari kod Vladičinog Hana jer je mislio da ja nešto kršim što sam u suprotnom smeru, a mene i još barem 200 vozila prebacila policija jer nije bilo mesta da kamioni prolaze pa kola levo ubacuju, a kamione i buseve desno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ja razmišljam o kupovini auto kamere, tj. ne razmišljam nego treba da nekako dođem do $ za to... jbg mnogo toga je preče

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...