Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Sto mu nisi svirnuo otpozadi :D

 

Sviruno ga ja odpozadi prošle godine i sada non-stop muke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam danas neke 2 devojke u korsi, ispred mene neki Scenic, one nam dolaze u susret i iz trake za pravo riba ide levo, bez zmigavca, sece ovog u Scenicu, on im svira, a one nesto masu rukama kao curke ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se prosto oduševim kada se ljudi čude zašto im sviram.

 

Juče Q3 u brzoj traci preko Gazele ide 80km/h i ja blicam,blicam, pa sviram dok na kraju nisam upalio duga svetla i odna se devojka pomeri i gleda me u fazonu "Šta tebi fali.."

 

A da ne pominjem one što pokušaju da me obiđu sa desne strane pa se ljute kada ih ne pustim.

 

 

A juče zamalo  i da overim jednu X3 koja se u rikverc isparkirala u suprotnu traku. Uredno se čovek izvinio nakon moje kulturne reakcije :)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam danas neke 2 devojke u korsi, ispred mene neki Scenic, one nam dolaze u susret i iz trake za pravo riba ide levo, bez zmigavca, sece ovog u Scenicu, on im svira, a one nesto masu rukama kao curke ...

Jedan od razloga zasto ce sledece vozilo imati 2+ tone i mnogo sipki sa svih strana, da prolazim kroz takve debile :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta da ja kažem koji sa plinom ugrađenim, gorivom i vozačem nemam ni 1050 kg? :laughing:

 

Ja ni 880kg :harhar::smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve što meni smeta u saobraćaju uglavnom se svodi na bezobzirnost vozača prema ostatku saobraćaja oko njih. Danas na primer, na tri mesta ljudi staju na autobusko stajalište da bi pokupili nekoga, što zapravo nije toliko strašno, koliko je idiotski da svi stanu na POČETAK stanice. Onda autobus koji je iza njega (a obično nije jedan nego više njih) krene da ga obilazi i zagradi ga kada stane na stanicu... i onda se tako ređaju autobusi preko njega, on ne može da krene, a autobusi blokiraju levu straku obilaženjem dotičnog...

 

Ja uvek kažem ljudima da me čekaju na kraju stanice, pa čak i kad vidim da stoje na početku produžim do kraja... kad tad će i oni biti vozači pa da shvate :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu tu samo vozaci krivi.....ako nekom kazes cekaj me na stanici, uvek ce te cekati na pocetku....da je odmah vidis   :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto i jednostavno ispred prs_zaustavljanje_parkiranje5w.jpg ili iza stanice. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam isao za Obrenovac i posle semafora za Zeleznik ima dve trake. U desnoj Golf vozi 70 km/h a u levoj Logan vozi mu uz branik istom brzinom! I ne planira ni da ga pretekne ni da se skoni. Ja mu blicao blicao i blicao, svirao, a covek kao da je pijan ili drogiran ili je jednostavno dr**adzija.

Ovaj u Golfu video situaciju i opleo po gasu, otvorio mi prostor da obidjem kretena sa desne strane. Samo sam cekao da i on ubrza! Ali nije, covek je fiksirao pogled u jednu tacku i ne okrece glavu, svakakvih ludaka ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce krecem sa semafora u levo gde postoje 2 trake u jednom pravcu.idiot sa motorom naravno krece pre mene i dok ulazimo u tu ulicu u koju skrecemo,on menja trake,ide iz leve u desnu a na motoru jos radi levi migavac...Onda sam ga stigao i nacestitao mu se svega po spisku...

Danas krecem sa semafora pravo,idiotkinja na biciklu stoji uz ivicnjak,sa moje desne strane i na zeleno krece ispred auta da skrece ulevo,bez da je i ruku pruzila...zensko je u pitanju jbg pa sam samo produzio...

tumblr_nrpb2jnygh1ts7h75o1_400.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce krecem sa semafora u levo gde postoje 2 trake u jednom pravcu.idiot sa motorom naravno krece pre mene i dok ulazimo u tu ulicu u koju skrecemo,on menja trake,ide iz leve u desnu a na motoru jos radi levi migavac...Onda sam ga stigao i nacestitao mu se svega po spisku...

Danas krecem sa semafora pravo,idiotkinja na biciklu stoji uz ivicnjak,sa moje desne strane i na zeleno krece ispred auta da skrece ulevo,bez da je i ruku pruzila...zensko je u pitanju jbg pa sam samo produzio...

 

Slicno:  bajsom stanem na semafor, cekam zeleno u traci iz koje idu dva pravca (desno i pravo, ili desno i levo). I buduci da stojim uglavnom uz desnu ivicu, stane uvek pored mene automobil.
Jako cenim kada odma aktivira zmigavac (a ne samo kada krene na zeleno) da ne moram da gatam hoce li me iseci ili naleteti na mene. A redji su takvi. Koja korist od pokazivaca pravca ako ga pokaze kada je vec usao u raskrsnicu, i to ne samo na semaforu nego i inace.
Edited by Mel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mel,uvek aktiviram migavac,a narocito kad u retrovizoru vidim bicikl/motor...cesto vozim i bajs pa iz obe perspektive procenjujem situaciju..

Sto bi .ik rekao,vrlo je bitno imati uvid u kompletnu situaciju u saobracaju,kako isprede sebe tako i iza...uzeti u obzir da nisi sam na putu.

 

Ali jednostavno previse je kretena i ljudi koji ne znaju pravila u saobracaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbga...ni dziber ne mogu da budem u 500Lu

Visok prozor ili slabi zvucnici ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...