Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Ljudi moji kakvi su taksisti...da ne kažem šta. Čast izuzecima. Malo pre isao da sipam gorivo kod u Vareskoj. Taksista se uključuje u rikverc sa trotoara kod Rode (ne znam koja je prodavnica sada kod pijace). Ja vidim da me ne vidim i sviram, ma jok, lik nastavlja da spušta zadnji levi tocak i kreće da se spušta ako da me nema. Sva sreca pa sam isao da zavrsim neka posla inače bih ga tako spizdio da bih mu prosao kroz kola. Sviram i sviram i sviram i sviram ma jok...koci Punto kao lud, skripe gume a on u fazonu *ebe mi se za sve. Čoveče, do sada mi se nista tako nije desilo ili pak nisam obraćao pažnju. Taksisti i vozači autobusa ubedljivo NAJGORA sorta!!!!!!!!!!!! Ogromna čast izuzecima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Sva sreca pa sam isao da zavrsim neka posla inače bih ga tako spizdio da bih mu prosao kroz kola.

 

Opet počinješ :wallbash:

 

Čuvaš prvo sebe, pa auto i onda tek dokazuješ da li si u pravu.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Udario bih ga. Ali imam pametnija posla nego da se vučem po sudovima i osiguravajucim kućama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piiip će te Mića za ovo zadnje :D

A i da si ga spicio otpozadi mislim da bi ti bio kriv :) mene više nerviraju pešaci i biciklisti, kad im se onako trese guvernal... na taksiste sam navikao.

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt Cile jel imaš ti dozvolu? Ajde molim te objasni mi ko je kriv ako se ja isparkiram u rikverc i ti me udariš?

Ali molim te dobro razmisli, ovo je teško pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi prilagodio brzinu vožnje uslovima na putu i zato nisi mogao da reagujes i pljas - tebi kazna :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta sada, ja trebam da stanem i da ga propustim da se on lagano sa trotoara isparkira i krene svojim putem? Auto mu je bio sa zadnja dva točka na asfaltu. Koliko ja znam, mora da sačeka i da se uveri da nema nikoga iza sebe. Nije se uverio a posao je. Da sam ga udario on bi ostao na trotoaru i uz dobrog advokata bih naplatio i sledeći veliki i mali servis

Nisi prilagodio brzinu vožnje uslovima na putu i zato nisi mogao da reagujes i pljas - tebi kazna :D

Ja sam se sa pumpe uključio, da imam auto od 200+ konja mozda bih i mogao da dostignem veliku brzinu, ovako sam prilagodio brzinu uslovima u saobracaju a koja nije prešla zakonski dozvoljen limit odnosno 50 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, u potpunosti si u pravu.

Sledeći put kada ne budeš žurio opizdi ga što jače i imaš mali i veliki servis, a možda i pretekne za more. Verovatno dobijaš i džabe i kragnu, koju kopču i ko zna šta još ako ti se ne aktiviraju jastuci.

 

Ja se takvih najviše i plašim u saboraćaju. Svi smo ljudi i grešimo, ali kada naletiš na jednog takvog ima zbog neke sitne zarade da te razlupa samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebas da stanes i da pustis coveka da se ukljuci,, ko god da je. To je osnovna kultura u saobracaju!

To na zapadu nebi doziveo tako da se neka budala rasvira dok se isparkiravas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre, ovde na semaforu ako već na žuto ne podjes odma te psuju ovi iza. Da ne pričam o ovim trakama u raskrsnici što se prestrojavaju, on šiša pravo i boli ga uvo, ti pratiš traku i isečeš ga on ti trubi 2 minuta uz sve moguće sočne psovke. Balkan brate! :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propustiti čoveka. Pogotovo kada je isparkiravanje na nezgodnom mestu.

Ipak, da je došlo do kontkta ne bi Cile bio kriv.

Ako ideš u rikverc, na pijanog jednoroga da naletiš ti si kriv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman bre gledam kako prelaze preko crvenog...zašto? Za 500-600din a mogu nekoga tako da ubiju. Nikada mi nece biti jasni. Još vidim da ne gleda u mene nego gleda kako što nežnije da spusti svog Sab-a. Vi ste svi stariji i oguglali na to. Ali ne znam, nekako mi se ne seda više za volan kada tako nesto vidim. Užas.

Moram da se naviknem na to. Naravno, u afektu kazem da bih ga spizdio ali kad pročitam sve oko udesa i naplate štete....ako mogu da stanem stanem i tako je do sada uvek i bilo, samo mi nije jasan kako može da se tako uključuje a da na sirenu ne obrati pažnju ič. Aj da je okrenuo glavu, stao u sekundi, ma jok, lik nastavlja da se uključuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pisao već da je kolega u Ćeškoj pogrešio skretanje.

 

Treba da se vratimo u rikverc na autoput gde radi samo jedna traka zbog radova i ogromna je gužva. Kada nas je vozač busa video nabada kočnicu, škripe gume  i blica da prođemo. Da niej bila gužva izašao bih da mu se zahvalim :D

Nije mi jasno i nikada neće biti to dokazivanje u kolima. Uvek stanem i pešacima i kolima koja se uključuju, njemu znači da izađe ,a meni par sekundi ništa ne znači.

 

@Joshi nisam baš siguran za ovo kako bi završillo. Ako je izađao do kraja i onda ga udari bio bi Cile kriv.


Aman bre gledam kako prelaze preko crvenog...zašto? Za 500-600din a mogu nekoga tako da ubiju.

 

Pa ne zarade svi 200e za vikend :harhar:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije do kraja. Samo zadnja dva točka su bila na asfaltu. Da ja svakoga pustim da se uključi, pa mislim da bi onaj iza poludeo. Jbg, pustim kad se meni pusti, ovaj je isao na bezobrazno. Parkiran izmedju kola i nije ni gledao.

Pa svakakvih ima svugde ali malo vise kulture i tolerancije nije na odmet :)

Naravno, da sam ja to uradio prvi taksista bi me zakucao. Ni da se izvini, nista. Samo po gasu i ode.

Prvi taksista iz takve sorte*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cile ja tebe u potpunosti kapiram, sebe ne kapiram što i dalje pokušavam :D

 

 

Pa svakakvih ima svugde ali malo vise kulture i tolerancije nije na odmet :)

 

Ima, to stoji :)

INače, prošli put kada sam vzoio kroz Austriju  ja u preticanju i  već na 170 tako da mi je bila frka da dalje ubrzavam i neki seljak iza blica, pa svira, pa hoće sa desne da prođe i ja se pomeram u stranu čim sam mogao i komentarišem da ima i tu seljaka i prolazi lik sa NS tablicama i mršti se, oduševio sam se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sledeci. Isao sam ispod 50 ali sam naglo pritisak kocnicu. Moze i za 30 da škripi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

INače, prošli put kada sam vzoio kroz Austriju ja u preticanju i već na 170 tako da mi je bila frka da dalje ubrzavam i neki seljak iza blica, pa svira, pa hoće sa desne da prođe i ja se pomeram u stranu čim sam mogao i komentarišem da ima i tu seljaka i prolazi lik sa NS tablicama i mršti se, oduševio sam se :D

Axaxaxaxaxaxaxaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji kakvi su taksisti...da ne kažem šta. Čast izuzecima. Malo pre isao da sipam gorivo kod u Vareskoj. Taksista se uključuje u rikverc sa trotoara kod Rode (ne znam koja je prodavnica sada kod pijace). Ja vidim da me ne vidim i sviram, ma jok, lik nastavlja da spušta zadnji levi tocak i kreće da se spušta ako da me nema. Sva sreca pa sam isao da zavrsim neka posla inače bih ga tako spizdio da bih mu prosao kroz kola. Sviram i sviram i sviram i sviram ma jok...koci Punto kao lud, skripe gume a on u fazonu *ebe mi se za sve. Čoveče, do sada mi se nista tako nije desilo ili pak nisam obraćao pažnju. Taksisti i vozači autobusa ubedljivo NAJGORA sorta!!!!!!!!!!!! Ogromna čast izuzecima.

 

Joj što si ......  

Propustio si idealnu priliku da sedneš u Stila JTD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih vise 1.8...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cile, nije ti baš vrlina 

Uzimaj ono što se ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...