Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Pa s obzirom koja je cena montaže i balansa ne bi me cudilo da stavljaju cipove. Cak bih se i naljutio ako bih video da mi nisu stavili
Normalno da stavljaju... šatro senzori pritiska
Ma važi

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detaljnom analizom došao sam do zakljucka da nema potrebe cekati na montazu zimskih pneumatika. Danas sam posetio Coning i odradio sve, tako da mozete slobodno krenuti sa menjanjem letnjih guma za zimske jer su se konacno stekli uslovi. :D

 

Odobrio: dekirs

 

Beograd, 03.11.2021.

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je rekao da mozemo da pocnemo i da su se stekli uslovi.

To ne znaci da sutra FLCS klub treba da blokira rad vulkanizera. Unapred zahvalan u Dekijevo ime.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, totti said:

Screenshot_20211103-103315_Viber.jpg

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 

Kako bese? "Ako primetite 5G antenicu sa plasticnom kapicom na vrhu, obavezno je odsecite. Montiraju ih na spoljasnjoj strani tocka radi boljeg prijema..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, kao da sam znao! juče sam i ja stavio zimske gume... u gepek... :D 

IMG_2675.thumb.JPG.2583d506dd259da6381edce50bde19d9.JPG

Sad samo čekam da majstor pozove i Royal Winter može da krene... Nisam znao da i Tigar ima kineske kopije... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sam kevi prevozio neku vitrinu pa sam obarao naslon klupe i skidao ih, a posle samo natakao da se ne prašnjave po podu...

 Mislim, nije da se nešto mnogo bolje vidi pozadi i kad su spušteni... :D

glede tablica, više bi mi odgovaralo da su 72 VI, al ne mari i ovako, malo da se podmladim ;)

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, PremieRacing said:

Kako i zašto si uspeo toliko da izvučeš naslone za glavu na zadnjoj klupi...  :thumbup:

Nebo mu se odlepilo... Pa koristi zadnje naslone kao pritke za podupiranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno. Vidis jos i da srednji naslon za glavu nije mogao da mu dohvati nebo, pa UPRO :D sa daskom gepeka.

11 hours ago, Rasta said:

IMG_2675.thumb.JPG.2583d506dd259da6381edce50bde19d9.JPG

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapratite me za još korisnih saveta! :stuart:

 

Nije pozvao majstor danas. Točkovi uredno ćutu u gepeku, samo zacvrkuću katkad po krivinama, dok se taru jedni o druge. Mislim da bi 205 stali knap, širi ne verujem.

Inače izguglo sam za ove kineskinje da se vode kao ocena C po mokrom, E po ekonomičnosti, i trebalo bi da su pristojno tihe, 69dB. A možda i otidnu na oglase sa sve felnama. :D Videćemo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ove godine nisam cekao druga dekirs da se javi vec montirao zimske gume na sluzbenog a sutra cu na gospodzinom autu..
Sta znam.mozda posle ovih 25 dodje minus 25 nikad se ne zna sa ovim 5G antenama, pitaj boga sta nam rade....

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno imam dobre zimske gume na dobrim alu felnama; 16", 205/60; ne prelazim mnogo (do 10k km/godišnje); što mi je činiti:

a) teram ovako kako je dok se ne istroše načisto, pa onda da kupim neke AS,

b) teram ovako do proleća pa onda kupim letnje i stavim na ove felne,

c) odmah kupim čelične felne za ove zimske gume, a na proleće kupim letnje i stavim na ove alu felne.

 

Tačan odgovor je... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znaci dobre zimske gume? Koliko stare vremenski i koliko presle do sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, pa sta ja znam, prednje bi se mozda mogle zameniti? A dileme izmedju alu sa all season ili ove gume na celicne, a letnje na ove felne, to vec nekako moras sam videti, spram preferencija, podneblja, godisnje kilometraze, koliko bi dugo zadrzavao auto i slicno... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...