Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

@PremieRacing mislim jedini covek koji prati listu sa rodjendanima na forumu :D .

Da se i ja pridruzim cestitkama, srecno Mile ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno!

 

Super je sto ima dosta kompatibilnih auta sa kojih moze. Kod mene ne mogu veca kljesta ni sa jace Giuliette, a kamoli sa drugih auta (bez adaptera) :D 

Mnogo je 'postojanije' kocenje kada su cetvoroklipna kljesta. Odlican upgrade :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi mozda bilo interesantno da odradis neki brake test, pre i posle? Postoji velika mogucnost da neces uspeti da nabodes bas identicne uslove, ali opet, bolje ista nego nista  :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja gledao - ne, ali nisam 100% sig, jer nisam izmerio bas sublerom konkretno :( Pasu uglavnom na ta kola sto je Milutin i napisao... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da skoknemo do NS-a da proverimo :D ako pasu adapteri onda da znamo sa cega odgovara, i da proverimo da li je razmak rupa na 330 Brembu isti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogao bi Milutin da proveri, uslika mozda, dok su mu ovako u stanu ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MS PK said:

Jes vala! Sad nemam dileme da mu je to fetisemoji3.png
 

 

A sta cu kada volim :) volim i oko upravljanja da petljam, ali tu ne smem nista vise da diram, bojim se ako budem cackao da ce voznja iz jos uvek -udobne- preci u nesto sto ne zelim... zadovoljan sam kako se ponasa, ali bih i petljao, a i ne bih... :D

 

1 hour ago, horvat said:

Da li bi mozda bilo interesantno da odradis neki brake test, pre i posle?

 

Hocu, pokusacu, mada mislim da ce razlika biti pre-ocigledna, da mi nece metri mnogo znaciti :D

 

1 hour ago, Danilo1 said:

@horvat sta mislis jel nam pasu ovi adapteri? :ph34r:

 

Dobicete sutra sve mere... :thumbup:

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna, moze da napravi i udobnije i stabilnije. I Horvatu sam mogao napraviti da bude udobno kao sad i nisko kao pre, ali nije hteo :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Dobicete sutra sve mere...
Ako budes free, pa se uklopimo, izmericemo gps-om precizno kocenje.

Bas cu morati kod sebe izmeriti, merim samo ubrzanje :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bingodalton - ovo sto sam im rekao da ce dobiti mere sutra se odnosi na raspored srafova i velicinu adaptera :)
 

A sto se tice merenja zaustavnog puta, ima vremena, hocu - dogovoricemo, necu da zurim sa pakovanjem, hocu sve sto mogu da im odradim...creva, gumice, farbanje itd...a treba tu ipak vremena

 

Ps - tu ce mi biti zanimljiv i podatak za trenutni setup - galfer sport skroz hladan vs galfer sport sa dignutom temperaturom :)

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce ljudi, odradili v.servis pre 3 god i sad se dosadjuju, menjaju sijalice, upgrade-ju kocnice, peru, mere ga..neka dosadna kola voze, vidis. Da je njemacko auto do kocnica ne bi stigli ni na obavezni servis

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, Flex said:

Je l' ebete vi nesto i zasto ne? :D
 

 

Izvini druze, ja hteo malo da promenim atmosferu na forumu, da se ne pise na FCA forumu samo o popravkama nemackih automobila, reko ajd malo neki tuning, sarafanje, uporedjivanje i tako to...

Ali eto, ako smeta, izvinjavam se. Vratimo se na probleme ubacivanja u prvu brzinu i farbanje oko stop svetla. Jebes ti ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...