Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Moram prvo da ih bacim u fotošop :) mada...rekoh vec...raspitivao sam se malo. Folija - jako teško, čovek koji jako dobro barata time mi je rekao - ostavi kola pa da probam ali ne garantujem. Kaže da su te folije - hrom, nikl, zlato i sl prilično debele i teško se oblikuju...

3 minutes ago, Mijailović P. said:

@Ivan

Ako ručke ostaju, jedino ispravno :P je da i poklopci budu chrom! :D

 

Probacemo :) danas cu se malo pozabavim...

 

1 minute ago, rkoma1986 said:

Gde je majstor, i ako znas, da li je voljan da se zeza sa tako nekim manjim stvarima? Daj kontakt odma ako jeste :)

 

U Backom Petrovcu. Saljem ti broj i javljam mu da ces se javiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Milutinac said:

Folija - jako teško, čovek koji jako dobro barata time mi je rekao - ostavi kola pa da probam ali ne garantujem. Kaže da su te folije - hrom, nikl, zlato i sl prilično debele i teško se oblikuju...

Pre neki dan sam prolazio poslom, pa svratih do Difola. Nemaju nista od hrom varijanti, pitao sam za mat verziju, tj. chrome satin, da ne bude bas pomalo dz* ogledalo. Nece ni dobijati bilo kakav hrom.

Od kvalitetnijeg Oracala serije 970 imaju mat varijantu neke sive, koja mi na svetlu odlicno deluje (mislim da je sifra 90). Ono sto je super, ne mora da se uzima minimum kvadrat (sirina rolne je 152 cm). Poklopac na Bravu je sirok samo 13 cm, da uzmes malo sire ne izadje ni 600 kinti (a sirine 152 cm), pa cu da se igram u dvoristu. Ako mi se ne svidi, lako cu skinuti. Inace je cena Oracala 1890 din za 1 m2, sveza informacija od prosle nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, Milutinac said:

1.thumb.jpg.466a1011ae8c1333c964d07c9036cdad.jpg

Koliko su mali pragovi i kacket na Bravcu, a koliko znace estetski. Tek se ovako vidi kada se uporedi, na prvoj slici kao puz golac u poredjenju sa drugom :) .

Bas mi je lep detalj kad senka kacketa padne na zadnje staklo, na Stildzi je Abarth spojler bio duplo siri pa je efekat bio jos bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MNOGO znaci, meni se bruka svidja, sto se i vidi po kolicini slika koje kacim :D necu vise obecavam :wub:
Nekako mi i sire i spustenije deluje, ono bas sam prezadovoljan kako je ispalo...

Ubacili ste mi rovca za tim retrovizorima :D sad me interesuje kako bi to "čučalo"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poklopci retrovizora na Bravu su relativno ravni i jednostavni, mozes i sam da probas. Ja cu se sigurno zezati neki vikend sa Oracal folijom, lako cu skinuti ako mi se ne svidi. Kod tebe bi mozda lepo legli i tamni poklopci kao kontrast boji auta, a opet bi se slagali sa tamnijim felnama, tamnijim farovima, zadimljenim prednjim migavcima i stopkama, (buducim) tamnim staklima... Ja planiram da zviznem neki svetli kontrast (mat hrom, mat sivo) na ovo crno i zatamnjeno, pa da vidimo koliko ce biti dziberana :D . Mos' se i dzoramo sa poklopcima :P .

15 minutes ago, Milutinac said:

MNOGO znaci, meni se bruka svidja

Nekako mi i sire i spustenije deluje, ono bas sam prezadovoljan kako je ispalo...

Meni su najjaci takvi detalji. Diskretno, ne dreci, a opet kada vidis auto razlikuje se od ostalih na ulici. Shvatas da je tu nesto cacnuto i drugacije, a ne znas tacno sta :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, ISV_01 said:

Brt, ako si tako povodljiv, ja bolje da ne dolazim na skup :lol:

 

Slaba vajda - Jos jedan usb punjac za zadnja sedista sa Alija i to mu je to :D

@Ivan

 

https://www.ebay.com/itm/Pair-Caps-Mirror-Fiat-Bravo-2007-Croma-Chrome-Mirror-Door-Wing-Logo-/264484776318

 

Pristojna cena...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  

32 minutes ago, Milutinac said:

Pristojna cena...

Daj da napravimo neki dil sa tvojim sugradjaninom Duletom, da krene u malo jaci biznis :D . Prodavao je isto to za 2500 din (kao poklopce za Deltu). I ja debil umesto da cutim i odmah pazarim (pa ako mi se ne svidi da lako prodam) - izlanem se da odgovara i za Bravo, koji mu je stajao u dvoristu :lol: .

Jedino sto bih ja pre mat varijantu hroma (satin chrome) nego "ogledalo". Ne znam da li si ispratio, ono kad za sebe opusteno mozes da kazes da si glup :D :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/81834-p-hrom-poklopci-retrovizora-lancia-delta/

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, rkoma1986 said:

Top... dobro bi dosao jos neki zuti detalj na kolima sad, da se upari sa kocnicama :)

 

Slazem se u potpunosti :)

A sada sam izmedju dve boje. Da su isle celjusti u crveno - lako bih. Lepo bi se uklopile sa tapacirima i sedistima isto u crvenoj. Ali definitivno nisam hteo crvene celjusti i sada mi se bas ne slaze sve, ali ajd...videcemo

 

2 hours ago, Vule said:

Moraš i kapice ventila menjati :D 

 

U daa jbt! To sam zaboravio. Narucio odmah ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno! Pa sto mora da se slazu celjusti sa sedistima? :D Kako je to "vrh" na nekom Porseu i sl., njima se nikada celjusti ne slazu nisacim ili eto kod mene, fluo zelene celjusti i bela kola :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si ti Miconi, znam ja to...nego...jbg :D

Nesto sam ga kao celinu gledao sivo - crveni detalji i sada upada zuta i kvari ali bice to sve kako treba. Mora da mi legne zuta nekako...sada...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...