Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Uvek, ali uvek sam se pitao na koju foru se ošteti prag auta... Nigde nekog logičnog objašnjenja nisam našao dok jednog dana.....na parkingu baja isparkirava odmah pun desni a na kraju parking mesta ivičnjak od jedno 20 cenata (poslednje parking mesto, pa ivičnjak i ostrvce gde je drvo). Onda sam shvatio...
 
Bogami dobro je zagrebala, onako nije štedela :cry:
Kad budeš išao, obrati pažnju na visinu ivičnjaka u Delta sitiju, na ulasku/izlasku iz donje garaže, pored glavne rampe. Pa ako malo sačekaš, barem jedno jahanje ćeš videti.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije steta neka bre a nije ni 100e ime, ne kukaj. Tako je to kada oboje koristite isti auto :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, MS PK said:

Nije steta neka bre a nije ni 100e

Nije pokazao drugu stranu auta :lol: Da nije probano posle u rikverc :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, rkoma1986 said:

 

Ova steta je smesna, bar po slici. Mnogo se nesto jedis za sitnicu :)

 

Ma ne...ima tome vec mesec dana sigurno. Sada sam ok. Prva 3 dana sam bio u fazonu -necu ni da perem ni sredjujem ni servisiram kola nego cemo samo da ih lupamo. Onda sam iskulirao, i sad gledam gde lepo da odradim to sve djuture :)

 

treba i uglaviti kada odgovara da ne budem bez kola 4-5-6 dana...to je mozda i najveci problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoce majstor da radi, 2 dana mu je puna kapa i to jos barem jedna pored njega da radi

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Milutinac said:

treba i uglaviti kada odgovara da ne budem bez kola 4-5-6 dana...to je mozda i najveci problem

Prosle nedelje ostavio auto kod arsenova da ofarba zadnji branik... Od ponedeljka do petka jbt...

Javi koji je servis u pitanju, sem ako ne rade samo italijane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i preporuka za limara/farbara, kumu bas zatrebao, bili do gorana auto sjaj na telepu sa kojim imamo odlicna iskustva ranije, ali je u guzvi narednih mesec dana i ide na godisnji odmor, pa smo na neku preporuku ostavili na drugo mesto, videcemo za nedelju dana jesmo li se zajebali :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, rkoma1986 said:

Prosle nedelje ostavio auto kod arsenova da ofarba zadnji branik... Od ponedeljka do petka jbt...

Javi koji je servis u pitanju, sem ako ne rade samo italijane

 

Ma onako odokativno sam rekao, ne verujem da moze ispod 5 dana. Treba ovo prvo izvuci, pa taj deo ofarbati, onda ofarbati pragove i spojler i njih montirati. Rak raka da j... ako neko to odradi ispod 5 dana...
Nemam jos konkretno kod koga cu raditi, mozda bas ovo dole sto cu navesti - Tomas, mozda odem da se provozam da vidim sta mi kaze

 

3 hours ago, vagenovac said:

Moze i preporuka za limara/farbara, kumu bas zatrebao, bili do gorana auto sjaj na telepu sa kojim imamo odlicna iskustva ranije, ali je u guzvi narednih mesec dana i ide na godisnji odmor, pa smo na neku preporuku ostavili na drugo mesto, videcemo za nedelju dana jesmo li se zajebali :D 

 

 

Tomas, Temerin. Meni ono kada me je opicio traktor je resio tako da nemam zamerke...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Milutinac said:

 

Trivijalna stvar :D moram da pravim čep/kapicu za distancer, jer distancer nece da predje preko kapice ako stoji na glavčini, pa mi je jedina prepreka da voda i prasine ne udje u lezaj - poklopac na felni trenutno...

 

 

Felna je od magnezijuma, da je bila odvrnuta caskom bih je natakao ^_^

Ako sam dobro razumeo distancer neće do kraja da naiđe,smeta mu centralni poklopac od ležaja?

Ja sam na puntu imao isti problem nazad,morao sam skinuti taj zaštitni poklopac da distanc legne do kraja....

Rešeno sa gumom u ploči sa unutrašnje strane distanca i malo silikona sa spoljne strane,nije fabrika ali radilo posao!;)

Što se tiče trepne......jbg i ja bi popizdeo ali idemo dalje!

Snimio sam te pre par dana u Partizanskoj kod vdv auto centra,kasno bilo da sviram!:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, to je bilo kada sam uzimao filtere i ulje :)

 

12 minutes ago, nstyner said:

Ako sam dobro razumeo distancer neće do kraja da naiđe,smeta mu centralni poklopac od ležaja?

 

Tako je, tako je :) evo mislim da sam nasao danas nesto sto resava problem, sutra cu da probam da montiram, verujem da ce da pase savrseno, fi bi trebao da je tu negde, ali plastika je u pitanju, nastelovace se

 

20200807_205835.thumb.jpeg.525ce7b4900f91eb08af9ff43ad06406.jpeg

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatvoricu ih :) evo nakanjujem se svaki dan. Cekam neki dan da u 6-7 popodne ne bude 30 stepeni...skinem tocak i samo montiram "kapicu"

 

Znam za varijantu ali ne menjaju mi se moji distanci...cvrsti su, ne tresu, pravi, zdravi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga resio sam problem distancera nazad. Mirniji sam malo sto se toga tice.
Jedina prepreka da voda ne udje u lezajeve nazad je bio poklopac felne, e ovako sada je zatvoreno. Lezajevi naravno fabricki imaju svoje kapice, ali distancer ne moze da predje preko njih.

 

Na 3 mesta sam cuo inace da su ljudi imali taj problem...

 

20200811_192813.thumb.jpg.ceb1ee3e3ba94361250ba47a1e70b052.jpg 20200811_192846.thumb.jpg.21e290af04eea9e17856054a0a7c6751.jpg 20200811_194459.thumb.jpg.53414010c2cdbed26e115aa46da37754.jpg 20200811_194915.thumb.jpg.2ba107b23b1b6586d49f40932eb54f27.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Fiate najpre trebaju sigurnosni za poklopce felni :D . Njih naberu za pola minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je kolega upravo vidjen na magistrali kod Cacka, prosao pored Alijanse ? Sivi Bravo, xenoni ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neeeeeeee, nisam danas za volanom :)

 

10 hours ago, rkoma1986 said:

Pa to, ovako je bas na izvolte :)

A znas i sam gde zivimo i sta se sve krade

 

Šta god kazem, ureći ću celu situaciju, tako da bolje da ćutim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...