Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

7 minutes ago, OMP said:

Ma izgleda su svi problematicni samo treba izabrati najmanje zlo, jbt nekad smo isli suvda bez ikakvih osiguranja sad i zdravstveno i pomoc na putu a izmislice verovatno jos nesto da nas navuku mada nije ni cudo sa ovim novijim i komlikovanim kolima gde svasta nesto moze da te zezne i kod mladih i novih kola a nekad poneses svecice, kablove, platine, kapu, ruku i miran si.

Ne možeš biti spreman. Evo meni na Bravi pre 8 god propadne kvačilo na Kalamici plazi na Lefkadi. Pakao. Uspon sa plaže odma ogroman. Jedva sam se izvukao. Desi se jednostavno. I nisam imao pomoć na putu. Telefon sa ćaletom me izašao tada oko 100€dok mi objasnio šta i kako da sredim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti od jednom propalo kvacilo, moralo je da daje znake  pre toga bilo da je cilindar ili nesto oko seta, sem ako nisi imao sajlu pa pukla ali sumnjam da je brava na sajlu

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, OMP said:

a izmislice verovatno jos nesto da nas navuku mada nije ni cudo sa ovim novijim i komlikovanim kolima gde svasta nesto moze da te zezne i kod mladih i novih kola

Zato lepo poslusas zenu, iduce godine All Inclusive i prs' u uvo, za sat i po leta si na moru :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratite da je Vozzi promenio uslove i zbog toga ih svi preskacu, odnosno ne produzavaju pretplate sa njima. Bolje je uzeti Atlas, da. Vozzi ima smisla uzeti jedino ako cesto menjas auto, jer je vezan za korisnika, a ne za auto. Za sve ostalo, Atlas ili Tesla koja za sad ima ok uslove.

 

Da podelim iskustvo sa drugog auto foruma sa AMC:

 

"

"Drugar, pre par dana pri povratku iz Grcke imao peh 20ak km od nase granice, u MK kod Mak pumpe oko Kumanova. Pukao mu zadnji amortizer pri udaru u neku rupu na mk autoputu.
Stao, pozvao broj AMC Srbija iz Novi Sad kod koga je clan 2 godine, ima paket za Evropu, oko 01h nocu...
Kaze, 15ak min ga šaltali sa brojevima i ljudima koje treba da zove sa podrške i na kraju se pomeri na pomenutu pumpu, isece gumu na rub, na kojoj, kaze 10ak ljudi sa skupim kolima divlja kao na driftu, zena , dete, beba i on, kaze nije mu bilo svejedno...
Pozove ponovo AMC Srbija na broj podrške, prebace ga na slep. Zove ga lik iz slep službe pp sa terena, kaže mu drugar gde se nalazi, opcija - da dodje do njega da ga odšlepa do nekog majstora u Kumanovo, isti ne radi do 9h ili da dodje ujutru, da ga odšlepa do Kumanova po danu, jer tad rade majstori, pa je bolje na pumpi imaju toalet....
Drugar kaze da ce ga pozvati ,pre toga da se konsultuje sa podrskom AMC Srbija za opciju, da ga slepaju ka BGu, jer ima obe opcije u paketu, da negde poprave auto, za dana, da ne borave na toj pumpi nocu...
Na broj AMC Srbija mu se vise niko nije javio narednih 10ak poziva...
Iznerviran, sa neta, nadje slep, nocu se pojavi se covek za 20min i doveze ga sa porodicom do Bga ispred servisa gde odrzava auto, ceh 500e..."
"
Edited by TeaseR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde niko nije napisao da je imao pozitivno iskustvo kada je imao problem preko granice, ima po neko negativno samo. Pozitivna iskustva su koliko vidim bila u Srbiji, pred kucom, sitne intervencije tipa pocepana guma, slep do servisa, tako da... :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je stigao Atlas paket, uzeo sam zeleni karton i u ponedeljak paljba... 

NIkada nisam uzimao te pomoci na putu, prosle godine sam dobio na poklon, ali sada sam prvi put dao pare za to. Kada se ide sa punoletnim autom i malim deteom, tim parama se kupuje mirna glava da ako se desi...

 

Inace auto se ne odrzava pred more, nego cele godine, i ja sam u svakom trenutku spreman da sipam gorivo i samo krenem.

Ali kada se stavi malo dete u kola onda ne sme tako sebicno da se ponasa covek, moraju da se uzmu u obzir i neplanirane stvari.

 

Dosta sam citao o svim tim paketima i suma sumarum je da ce Atlas mozda najpre da ispuni obaveze koje obecavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam uzeo po preporuci vas ovde Atlas za 8000, sve je proteklo dobro, hvala Bogu. Jedino me nervira što važi za jedan auto, iašo sam tastovim dole a sad hoću da prebacim na svoj, daju tu opciju. Kad bi davali za 2 auta uz neku minimalnu doplatu bilo bi super jer dosta nas ima po 2 auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se razmisljam koji da uzmem, Vozzi imam za Srbiju koji sam dobio gratis kad sam stavljao nove gume, ali ovaj mi treba za inostranstvo, odnosno GR pre svega, jer tamo (Sarti) planiram da idem kolima u septembru, a posto ide i klinac, ne bih da rizikujem ako kojim slucajem "izda" auto. Gledao sam AMCC, ali nesto ne videh dobre preporuke. Mada, nezgodno je, za svakog mozes da procitas lose strane kad neko razocaran napise nesto, na pozitivna iskustva nesto nisam naisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, alfini0507 said:

Kao kod doktora... Jedni pljuju drugi hvale... A ima i botova sigurno... emoji6.png

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Ali, kako da prepoznaš koji su botovi? Oni što kude ili oni što hvale ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad realno pogledas mogu biti i jedni i drugi... Samo je pitanje koja ih strana placa...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnjih 5-6 godina imam Atlas.

Pre 5 godina mi na pumpi u N. Sadu sipali benzin umesto dizela, posle par km primetio, tao pored puta i zvao Atlas.

Izvinjavali se što ću morati čekati malo duže (20-30 min), kažu neka gužva trenutno. Došli sa šlepom i odvezli me na drugi kraj grada do mog majstora.

Pre par godina crkla mi Alfa na autoputu kod Beštanskog mosta. Dovukao se do OMV pumpe, zvao Atlas, došli za 40 min u odšlepali me nazad u N. Sad.

Meni je to dovoljno dobro da i dalje uzimam njihov paket pomoći.

 

Alfa slep 2.jpg

Edited by Grafit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto citam ovih dana po nekim grupama (Jbg, u septembru na put, pa da se pripremim maks) i skoro svaki drugi post je da se auto pokvario negde na putu :). Nezadovoljni sa Vozzi, nezadovoljni sa AMCC, na kraju uvek uzmu neku slep sluzbu i voznja kod majstora i onda naravno dodatni trosak. Za sada najmanje kritika je bilo za Atlas koliko sam ispratio. Naravno, pre svega situacije u inostranstvu, jer kod nas bas da ne odrade posao, to znaci da su bas amateri. Gledao sam ponudu Atlasa, ne izgleda losa, mada, sve je to manje vise isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao pratioci "Grčka Info" dobićete popust za "Euro+ Paket" umesto - cene od 5.990,00 dobićete cenu od 4.990,00 + POKLON sezonski paket ZA SRBIJU!!

"Euro+ Paket" sadrži: popravku vozila do 500 evra, BEZUSLOVAN povratak vozila za Srbiju, šlepovanje vozila bez ograničenja kilometraže za Republiku Srbiju do prijavljene adrese., hotelski smeštaj do 4 noćenja, i još mnogo toga.

Izašlo mi na viber grupi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nesto citam ovih dana po nekim grupama (Jbg, u septembru na put, pa da se pripremim maks) i skoro svaki drugi post je da se auto pokvario negde na putu :). Nezadovoljni sa Vozzi, nezadovoljni sa AMCC, na kraju uvek uzmu neku slep sluzbu i voznja kod majstora i onda naravno dodatni trosak. Za sada najmanje kritika je bilo za Atlas koliko sam ispratio. Naravno, pre svega situacije u inostranstvu, jer kod nas bas da ne odrade posao, to znaci da su bas amateri. Gledao sam ponudu Atlasa, ne izgleda losa, mada, sve je to manje vise isto.
Ne uzimaj te postove i procenat prijava kvarova kao reper. Po njima ispade da je svaki drugi auto na šlepu stigao u Srbiju. Npr iz mog bližeg okruženja svi otišli na more van Srbije i vratili se bez kvarova. A ima tu dosta automobila 14+ godina.
Isto tako, masa ljudi u tim grupama prijavljuje kvarove na vozilima 5-10 godina starosti, kao i ona žena i njen muž što ne znaju kako da otključaju KIA neki SUV jer im se ispraznio akumulator. E takvih kao ona ima jedno 80%.
I onda se jave majstori koji daju savete kako razbiti staklo itd ....
Te pomoći na putu treba imati čisto zbog mirne glave i ne razmišljati o tome. Pređemo od servisa do servisa 10-15000km po još gorim uslovima nego otvoren put, pa se ne dese neki kvarovi da auto ne može da mrdne
To što masa ljudi ignoriše slab akumulator i još brdo stvari pod sloganom "izdržaće još" to je do mentaliteta. E onda kad ih izda, o da kuknjava.

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...