Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

Ili je problem u drzavi i dozvolama koje daje osiguravajucim kucama ili putnickim agencijama. Valjda bi trebalo da postoji neki zakon sa koliko kapitala moze da se to pokrene, nekakav depozit za obestecene korisnika ako vlasnik odluci da se naglo povuce, bankrotira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da probam da budem konstruktivan - pre svega kao pomoć ljudima koji su uplatili kod Vozzi.

Ima i neka ponuda Dunava.

Da li neko ima iskustva sa njima?

image.thumb.png.38448e057b8e77e9a09f5f1c3be1a23f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj srednji paket deluje ok, za nesto vise od 20 evra pokriva dosta. Mada, ja nikad to nisam uplacivao i, da ne cuje  zlo :) , nikad mi nije ni trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
1 hour ago, danko said:

Za 3 minuta sam pronašao 4 emitovnja u različitim emisijama.

Treba još?

Druze ti si stvarno posebna prica, jel si video datume, kada je to emitovano?

 

19 hours ago, danko said:

Da li je za te dve tri, godine, u emisiji SAT, bar 10 puta, afirmativno pominjana Vozzi aplikacija kao vrlo korisna i isplativa - jeste.

Jeste a, PA PRONADJI ONDA PRIJATELJU!

 

Najsvezije je Turska patrola - Jul 2022 - i to ti je bilo samo u YT verziji emisije, u Broadcast nije islo!

Onda gostovanje u studiju - Novembar 2021.

 

Znas koja smo sada godina?

Koliko puta si registroivao auto od poslednjeg emitovanja?

Da li si kupio paket na osnovu poslednjeg emitovanja?

Da li si ga koristio?

Ako si ga koristio znaci da si napravio dobar posao sto si ga kupio. Ako ga nisi koristio znaci da ti je istekao.

 

U poslednja dva screeshot-a je jos stari logo firme! Znas li kada je to bilo?I to su rubrike zajedno sa ostalim aplikacijama, NIJE SAMO VOZZI!

 

Da li se ta firma jos negde reklamirala u 2023 godini? U emisiji SAT nije! Idi juri gde jeste pa njih cimaj da ti se izvinjavaju!

 

I bre ajde malo oladi, pretera ga... 

 

 

Izvinjavam se ostalim ljudima na ovoj poruci, i obecavam da vise necu pisati nista van teme, i ako mogu ove baljezgarije da se obrisu, bilo bi najpametnije.

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idalje ne kontam kakve veze SAT ima sa aplikacijom, reklamiranjem i njenim gasenjem ali nema veze ocigledno kolega ima nesto protiv SAT-ovaca pa zato napeo ali nije bitno. :) 

 

Ove dunav, sava i sl. varijante osiguravajucih kuca a koje nude i pomoci na putu ne bih razmatrao jer to je nesto bas sitno i po fazonu tek da se nadje, bez ovih tipa atlas, tesla, vozii i sl. mislim da nema kompletne price tj ponude a da bar 90% toga moze da pokrije. Ove jeftine varijante su ono cisto da ti se nadju za nesto sitno ali za ozbiljniji kvar ili sta god u principu ti ne znace puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ne znam ni ja, nesto izgleda na licnom nivou.

 

Kako god, ja ove godine preskacem pomoc na putu. Atlas mi je vazeci do avgusta, ali ove godine necemo nigde ici na odmor, stize nam prinova u avgustu, pa preskacemo bilo kakva putovanja.

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si vec u SAT prici, videh u nedelju da oni  automobili jos stoje na Navaku :( Uzeli samo Titov mercedes bas nekom zatrebao :) Ima li naznaka da ce se nesto uraditi sa muzejom i tim automobilima?

Bas steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok le god usluga oslanja samo na firmu-koferce, bez pravog i opipljivog kapitala od kojeg mozda sudski mozes da dobijes neki povrat, nista.

 

Ne kazem da se nije desavalo da cela prokleta fabrika nestane preko noci al opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ti nemas pojma kad se neka firma otvori kojim kapitalom raspolaze i dal je to samo fiktivni ili stvarni kapital , niko ne garantuje ni da ce Atlas da opstane a opet to ostaje kao jedina logicna opcija posto ne vidim neku zdravu konkurenciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dobio uz auto sad neku asistenciju sa Lukoil pumpe, nisam se previše raspitivao, rekao mi je prethodni vlasnik, treba da proverim o čemu se radi, da li je uopšte aktuelna.

2 kartice,

IMG_20240321_144641.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
On 3/19/2024 at 4:20 PM, IDzO said:

Za on-line prvu kupovinu ide popust od 10%.

 

BE097553-3BE1-4552-9415-0D04F71E4E49.thumb.jpeg.e5319cb30881cdd8ede76d536c170b4a.jpeg

 

https://webshop.amss.org.rs/index_m.php?

AMSS pojačao popust i traje do 27.03.

Sada je Premium Evropa 5.250,00 RSD.

 

https://webshop.amss.org.rs/index_m.php

Edited by IDzO
Dodat datum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedak, bas dobra ponuda premium evropa paketa...ja sam uzeo u maju pa mi bas krivo da uzmem nov paket jer ce se preklapati a imao sam i registraciju ovog meseca :( Valjda ce imati popuste i oko sezona/predsezona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas uzeo paket Premium Evropa u AMSS-u za 5.250,00 RSD.

Čitam po netu iskustva u vezi Tesle i Atlasa i šarena je situacija. Svakako su im cene značajno više u odnosu na AMSS, a pored toga verujem da je AMSS ozbiljniji i zato sam se odlučio za AMSS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kod AMSS-a kasko osigurao auto i na poklon dobio članstvo. Još nisam iščitao koje je, treba i da ga aktiviram. Mada nova kola imaju u garanciji uglavnom i fabričku asistenciju ako dođe do kvarova.

Sent from my 2306EPN60G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve za one koji su uplatili AMSS premium: procitajte opste uslove ili ono sto vam pise u ugovoru. Obratite paznju na onaj deo koji se odnosu na slepanje iz inostranstva za Srbiju!

Ne daj Boze da vam zatreba bilo gde slep ali procitajte zlu ne trebalo.

PS. ista prica vazi i za ostale firme koje nude pomoc na putu. Reklama je jedno a ugovor koji potpisujete je drugo. Nazalost :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su to neke prevare, lepo zvuci kad se reklamiraju i kad ti nude pakete a posle zajeb u ugovoru, ja nisam pametan sta da uzmem i da li da uzimam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista prica.

Planiram do Grcke ove godine i mislim da bi trebalo nesto imati za svaki slucaj. Bolje ista nego nista ali ne bih bas da bacim pare tek tako.

Korisnik apsolutno nema nikakvu zastitu. Bacite samo pogled na Vozzi. Pukli skroz, ljudi dali pare i sto je najgore ima ljudi koji su korisnici ali nemaju pojma da vise ne rade :( Od povrata para nema nista jer u Srbiji otvoris firmu za 100e. Zivi bili pa videli da se uskoro pojaviti nova pomoc na putu a isti vlasnici ko Vozzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam ispratio samo Atlas i AMSS imaju nešto svoje logistike.Svi ostali su samo posrednici.

Po tome sam odabrao AMSS uz sajamski popust.Mada nisam baš oduševljen uslovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bitno cija je logistika vec da dobro funkcionise i atlas i amss imaju patnere koje salju, nece kamion iz SRB da krene u Evropu vec salju najblizeg partnera iz te zemlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje iskustvo sa uslugom „pomoći na putu“ uz automobil pod garancijom (nešto što je deo plaćene cene novog vozila). 
Pneumatik probušen oko 23:15. Tačnije, dva komada (bila rupa na putu). U Beogradu. 
Pozvana „asistencija brenda“ (a tamo se javilo „Dunav osiguranje – pomoć na putu“ ). 
Dva puta su me „o’ladili“, uz obrazloženje da u sistemu nema vozilo pod tim brojem šasije. I prekinuli vezu. Jer, navodno nije bila moguća pretraga preko reg. broja i imena vlasnika.
Treći put su nekako pristali da pretraže preko datuma prve registracije. I pronašli me. I „javićemo se“.
Tek posla oko pola sata, u 00:36 mi šalju SMS da dolazi šlep. I naveli da stiže „oko 01:05“.
Šlep je došao sa oko pola sata zakašnjenja u odnosu na najavljeno vreme, a oko sat i po kasnije u odnosu na ono vreme kada su vozilo napokon „pronašli u sistemu“.
Šlep je vozilo prevezao oko 3 km i istovario ga na ciljanu destinaciju u 02:36 (koja tada, naravno, nije radila). A gume probijene u 23:15.
A onda mi je „Dunav osiguranje – pomoć na putu“ ujutro poslao SMS sa pozivom da popunim anketu kako sam zadovoljan sa „asistencijom brenda“.
Nisam je nikada popunio.
Jer, da jesam, baš svašta bih im napisao.


Razmišljam posle, za poslovnog Yarisa baš u prednjem smislu imam čak i posebnu „garanciju na pneumatike“ u trajanju od 10 godina.

Za ove privatne Honde nisam ni proučavao uslove „pomoći na putu“ koju pruža garancija.

 

Ali, po meni, sve je to čisto sviranje, ma kako da se zove ...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Jel nisi imao rezervni tocak ili nisi hteo da se cimas i da menjas?  ima ljudi koji nece/ne umeju sami da zamene tocak, ali ja zbog toga kao i nekih drugih lako resivih stvari sigurno ne bih cimao asistenciju i gubio vreme.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve gume. Ne jedna. A na rupu su bile rasečene. Jedna je izduvala "u sekundi", a jedna za par minuta.

 

Ali, generalno, nisam znao na kraju kada sam došao kući ( oko 3 ujutro) da li da se smejem ili da plačem oko svega toga.

I kako je moguće da za uslugu "pomoći na putu" na području BGD-a, za relaciju od oko 3 km, treba više od 3 sata (zanemarimo ono da u to doba noći ciljani servis nije radio).

 

Šta bi bilo da mi je pomoć trebala negde daleko, u sred ničega ? Ili, negde gde nema signala mob. telefona ( npr. Fruška gora )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...