Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

Tesla se cini kao dobra opcija. Imaju bezuslovni slep trenutno, dok ne promene ugovor :lol:

Edited by TeaseR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh Atlas za Srbiju i Evropu.

Po prvi put nakon decenije AMSSa.

 

Posle videh da AMSS ima novu opciju, premium, nešto poput Atlasa 

Komentari sa ove teme pomogli mi u odabiru 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Milos1980 said:

Pa atlas je 6000. I slepa bezuslovno 

Jeste, al samo Evropa. Limit za slep kod atlasa je 1000eur, preko toga placa korisnik i to na licu mesta cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zvao neko osiguranje, nesto na A cini mi se, oko 5000 din, kao ima i gratis za Grcku, popravka auta, slep do Srbije, hotel bla, bla... Medjutim kad sam pitao za tacne uslove pokrivaju popravk do 100 evra, slep do 300 evra. Rece mi zena da je slep otprilike 1,5 evra po km. Posto idem u CG ispalo bi oko 750 evra. Na kraju sam odustao od toga, lepo mi se zahvalili. I ipak poslali mi karticu kurirskom sluzbom( jer sam hteo opciju placanja pouzecem) :) Malo je falilo da ipak uzmem, kao kad su vec poslali ali onda shvatim da su na to verovatno i racunali. Tako da sad ceka kartica u posti dok im ne vrate :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, sa 1000 evra ću pokriti 2/3 povratka. 

Nisam video šta nudi AMSS premium oko toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

polovniautomobili.jpg PolovniAutomobili: Auto osiguranje na odmoru - šta da radite ako se nešto dogodi?

 

Sa Zoranom Ćirićem, stručnim saradnikom za marketing i odnose sa javnošću Udruženja Osiguravača Srbije, razgovarali smo o sledu koraka koje treba načiniti ukoliko dođe do štete na automobilu tokom vašeg odmora.

Takođe nas je interesovalo i kada bi moglo da dođe do ukidanja famoznog zelenog kartona za prolazak kroz Severnu Makedoniju? Koja su vaša prava i obaveze ukoliko dođe do oštećenja u stranoj zemlji?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine sam imao Atlas, i to dobio na poklon, nisam nikada do tada imao pomoc na putu. I zadesilo mi se da sam iskoristio jednu malu asistenciju, slep od kuce do servisa kada mi zviznuo alternator.

 

Sledece nedelje idem za Grcku i zvao sam ih za obnovu paketa, i prijatno se iznenadio. Porucio sam Euro+ paket, a kada se vratim sa odmora, imam mogucnost da doplatim razliku od oko 2000 din za Internacionalni+ paket.

 

Tako da imate i taj info, moze Evropa odmah, a Srbija kasnije uz doplatu male razlike, sto mislim da je korektno, ne mora nov ceo nacionalni paket, nego doplata za internacionalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar, pre par dana pri povratku iz Grcke imao peh 20ak km od nase granice, u MK kod Mak pumpe oko Kumanova. Pukao mu zadnji amortizer pri udaru u neku rupu na mk autoputu.
 Stao, pozvao broj AMC Srbija iz Novi Sad kod koga je clan 2 godine, ima paket za Evropu, oko 01h nocu...

Kaze, 15ak min ga šaltali sa brojevima i ljudima koje treba da zove sa podrške i na kraju se pomeri na pomenutu pumpu, isece gumu na rub, na kojoj, kaze 10ak ljudi sa skupim kolima divlja kao na driftu, zena , dete, beba i on, kaze nije mu bilo svejedno...

Pozove ponovo AMC Srbija na broj podrške, prebace ga na slep. Zove ga lik iz slep službe pp sa terena, kaže mu drugar gde se nalazi, opcija -  da dodje do njega da ga odšlepa do nekog majstora u Kumanovo, isti ne radi do 9h ili da dodje ujutru,  da ga odšlepa do Kumanova po danu, jer tad rade majstori, pa je bolje na pumpi imaju toalet....
Drugar kaze da ce ga pozvati ,pre toga da se konsultuje sa podrskom AMC Srbija za opciju, da ga slepaju ka BGu, jer ima obe opcije u paketu, da negde poprave auto, za dana, da ne borave na toj pumpi nocu... 

Na broj AMC  Srbija mu se vise niko nije javio narednih 10ak poziva...
 Iznerviran, sa neta, nadje slep, nocu se pojavi se covek za 20min i doveze ga sa porodicom do Bga ispred servisa gde odrzava auto, ceh 500e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno, najblaze receno. Sto kaze kolega, kako bi im se naj@@ mile majke da mi ovako nesto urade. Za neke stvari samo mrak, govnjava motka i udri. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma izgleda su svi problematicni samo treba izabrati najmanje zlo, jbt nekad smo isli suvda bez ikakvih osiguranja sad i zdravstveno i pomoc na putu a izmislice verovatno jos nesto da nas navuku mada nije ni cudo sa ovim novijim i komlikovanim kolima gde svasta nesto moze da te zezne i kod mladih i novih kola a nekad poneses svecice, kablove, platine, kapu, ruku i miran si.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...