Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Malopre na Zarkovu kod NIS pumpe. Autobus izgubio kocnice, pokupio nekoliko automobila i uspeo da se zaustavi u ogradi. 
 

w1.jpg

w2.jpg

w3.jpg

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec se pojavile vesti na netu, izgleda da nisu kocnice nego je vozac ostao bez svesti ili sl :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jonasinacka Banja - Novi Pazar...od 19:15 putovali jedno 45minuta. Razrovareno, raskupusano, jedno 6-7 semafora, na par mesta skidali asfalt kako su stigli sa vrlo visokim ivicama (deonice blize Jonasinackoj banji). Nije bilo saobracaja koliko je pozeljno opreznije voziti zbog 'iznenadjenja'. 

 

Sutra idemo kontra smer...vec vidim prolaznost oko 8-8:30 izjutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko zna stanje ovih puteva, da li su zvanično/legalno pušteni u saobraćaj, jer sam prolazeći par puta u skorije vreme, video da je rekonstrukcija u toku:

 

- od Stare Pazove ka Golubincima i Putincima (i dalje ka Rumi), jer me nadavno policajac na izlasku iz Stare Pazove nije pustio da prodjem "zbog radova" ( a dok je pričao sa mnom "zaustavljenim", pored nas najnormalanije prodje neki civilni Fiat Punto i kada pitam policajca "A kako on može?", policajac mi reče "Ma, njega znam, on neće daleko" ),

 

- od Stare Pazove ka Indiji, kako to napreduje ( preusmerili su me preko Novih Karlovaca i baš mi lepo bilo, za promenu rute ),

 

- od Šimanovaca ka Prhovu, videh u nedelju da saobraćajna signalizacija sa obe strane (i na više mesta) i dalje kaže da je put zatvoren, a ja vidim da svi idu tim putem najnormalnije, jer je postavljen (noseći) sloj asfalta ( a radnike i mašina nigde nema), pri čemu sam video patrolu policije u Prhovu, i nikoga ne zaustavljaju jer eventualno ide "kroz zabranu".

 

Ako neko zna, kada će šta od toga da se i zvanično pusti u legalni saobraćaj, hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, moron said:

- od Šimanovaca ka Prhovu, videh u nedelju da saobraćajna signalizacija sa obe strane (i na više mesta) i dalje kaže da je put zatvoren, a ja vidim da svi idu tim putem najnormalnije, jer je postavljen (noseći) sloj asfalta ( a radnike i mašina nigde nema), pri čemu sam video patrolu policije u Prhovu, i nikoga ne zaustavljaju jer eventualno ide "kroz zabranu".

Poslao mi nas Mladen (Smireni) pre neki dan, posto sam ga identicno to pitao. Ide covek normalno tuda za Sabac:

 

viber_image_2023-06-25_16-12-38-984.thumb.jpg.0aa32ff8bfbf87702adc4f57e59a1f18.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugao Sindjeliceve i Bulevara malopre. A tek se iza toga zahuktalo:

 

IMG_20230721_212636.thumb.jpg.44e96fb477c90d92695ec58a224e50aa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovcarsko Kablarska klisura trenutno.

Smer ka UE, sve stoji.

 

IMG-debe6d88b8f7eeb9339d5b820271d207-V.jpg

IMG-eefdca0d766499f6834ea006d9e3964f-V.jpg

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto put guzva, ali ok. Bila mala saobracajka na Dobanovackoj petlji pa i tamo kolone bile.

Pakovrace guzva, ali nije strasno.

Evo neki cica u novom a8 iza mene izneo flasicu rakije "da se prekrsti" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saznali na radiju i videli slupana kola na slepu, bila saobracajka, valjda 4oro povredjenih. 

Sada bi trebalo da je normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svuda po Srbiji je tako, evo i kod mene u SU. Stave znak, odreknu se odgovornosti u pravnom smislu i gotovo. Sto bi placali nekog da dize/spusta ili investirali u neki automatizovani sistem... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je redovna pojava kroz Hercegovinu :) Bukvalno od tunela Cemerno mogu se bilo gde ocekivati krave na putu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom prilikom me poveca "ekipa" zaustavila na celih par minuta, negde na spustanju u Gatacko polje :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, zaboravih jedan "susret".

Par km pre Tjentišta (u smeru Gacka) ima jedna česma sa desne strane. Stanem da se malo osvežim vodom. Jedva da sviće.

Nastavim i na oko jedan km pre Tjentišta na kolovozu imaju oznake za blizinu škole. I baš tu mi "pred nosom" pretrča put medved. Kočih u čudu. Stanem. Pogledam iza sebe. Vidim ga par metara desno pored puta. Deluje kao neko mladunče. Vratim se malo. A on tada ode "u brdo" stazom, putem ... Poranio u školu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ide od Valjeva ka Bajinoj Bašti, preko Debelog, dozvoli, brda, na drugom vijaduktu su radovi, cela traka je zatvorena! Nesrećno su obeleženi i vrlo nepregledni i opasni ako se ne smanji brzina!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...