Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sinoć je bio veliki problem na Pančevačkom mostu, bukvalno led. Mokar sneg, vlaga od Dunava, niska temperatura.... Jutros u 5h kod BN Boss u Zemunu, Alfa u jarku sa strane, samo je skliznuo, malo se vozač zaigrao i generalno ulice prekrivene tankim slojem leda, bljuzge, vode....cela obilaznica ka Pupinovom mostu je bila poprilično zeška ta vožnju, vidi se da su kamioni čistili u nekom momentu, plus nema rasvete već duže vreme, pa se ne vide trake...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Dale said:

image.thumb.png.0c50476c17dda99cbb57f3b17184ba20.png

Pa kako da ocisti nije se valjda dobro udala da mora da se uhvati za metlu a i vozi dzipa to je veliko i sigurno i moze svuda da ide nek se sklanjaju drugi od nje pa valjda znaju ko je njen muz

Ja bi pored novcanih kazni uveo i drustveno koristan rad pa kada ih nateraju da skupljaju djubre i pikavce ili peru grafite tako da ih svi vide i da im smeju nece im ponovo pasti na pamet da ne ociste auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i kod nas društveno koristan rad, al ne daju. Ja jednom tražio, tužilac me samo pogledao, prevrnuo očima.
Inače sam za to da se za neke manje sume izriču kazne DKR, to više boli i udara na ego nego novčanik

Sent from my SM-A546E using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, city said:

Kako bi ih naterao (da mogu :) ) da rukama i noktima ociste sneg i onda nek nastave voznju 

image.thumb.png.0c50476c17dda99cbb57f3b17184ba20.png

Prosao pored Ford KA danas u Dimitrija Tucovica. Toliko je pokriven snegm pozadi da se ne vide ni kocnice ni migavci. Na semaforu videh da vozi neka zena. Nisam imao vere da mogu da joj objasnim objasnim da ne treba tako, a na zalost ni vremena da izlazim i ocistim je mojom cetkom. :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, moron said:

Evo ga stanje od jutros na BG saobraćajnicama. Brankov most.

viber_image_2024-01-09_09-48-21-011.png

 

Uspeli su danas da sačuvaju sneg od "oštećenja" :)  Koliko je jutros bio snega na trotoarima na Brankovom mostu, toliko i večeras. Bravo "gradski oci" :) 

 

viber_image_2024-01-09_18-52-30-912.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
All season  
Obavezni lanci, za voznju po snegu

Svaka ti cast za voznju na bajsu

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...