Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ta je stara,naravno da ne važi… ;)

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljna saobracajka u Zlakusi, ogromne kolone u oba smera.

Sto je najgore, gugl mape ne pokazuju crveno. Culi za problem, proverili na mapama, pomislili da je prohodno sada, medjutim katastrofa. Stojimo u koloni, a gugle mape pokazuju plavo...

IMG-20c4d20f84d057f6966410652e0f90a2-V.jpg

20230903_192545.jpg

https://www.google.com/amp/s/24sedam.rs/hronika/vesti/241327/jeziva-saobracajna-nesreca-kod-uzica/amp

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova raskrsnica je vrlo zeznuta, pogotovo kad se ide iz pravca Pozege. Lep pravac pre toga, pa ide krivina a raskrsnica je malo posle krivine. Takodje i ukljucenje iz Zlakuse ka Uzicu je vrlo nepregledno.

 

Ogranicenje je 40 ali dosta ljudi ne obrati paznju i desi se nesreca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj kamion koji je parkiran desno(na slici na linku), sa otvorenim vratima je takodje ucestvovao. Odvaljen mu je donji prednji deo.

Bas je velika guzva bila. Mi malo pre dosli iz Uzica. Puno cudaka na putu, bilo ludovanja i na auto putu. 

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednjih par godina cela deonica od Uzica (mada moze da se kaze i od Pakovraca) do Zlatibora je postala nemoguca za voznju. Ogromne guzve svakodnevno, dosta ludaka za volanom i nesrece se vrlo cesto desavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono kad pomislis da nema bolje ideje od postavljanja drzavnih zastavica na banderama osvetljenja na autoputu, u jutarnjem spicu, prvog ponedeljka u septembru...

O da, ima - ista prica i danas :D . Totalni kolaps oba dana na autoputu, kilometarske kolone u sve 3 trake (gde ima i 5 traka), ljudi zure, kasne, nervozni, uskacu jedni drugima, juce cak blokirana i bocna ukljucenja na AP...

Mrzelo me da uzimam telefon i slikam. Je*es mi sve, dobro smo mi jos i normalni (ako uopste i jesmo). Nije mi samo jasno kome moze da padne na pamet da kaci zastavice po autoputu u spicu. Zauzeta kompletna brza traka, plus ljudi obilaze za svaki slucaj malo dalje i u srednjoj, ogroman znak za preusmeravanje, par vozila i korpa jedni za drugima, radnici... Koji su zakrcili na hiljade vozila iza sebe.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kačili su one te zastavice još i u subotu :) I tada je pre podne bio kolaps na auto putu, deo od Arene ka nekadašnjem MAG-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uveliko su poceli i BUS stajalista da farbaju..polako, uskoro ce i prelaze pred zimu da se krljamo na poledici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li se, kada će biti gotov put kroz Sremske Karlovce ?
A nešto se radilo i u Petrovaradinu.
Tj, zna li se kada će potpuno normalno biti prohodno od Indjije do NS ?
Pitao bih isto i za put Stara Pazova – Golubinci. To je najpre zbog radova na nadvožnjaku bilo zatvoreno do 01.11, a sada videh da je “zatvorenost” produžena do 30.11.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko 11 stigao u BG... Ono malo parče autoputa od Malog Požarevca do Beograda mi je preselo! Toliko idiota, samoživih majmuna (na Begaljičkom brdu i uz Bubanj), a posebno onih "štaćemizimskegumekadnevozimposnegu", tako da se vozilo 70-80km/h, na momente 100! Na putu nema snega, samo voda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to zadnje staklo verovatno slucajno ocistio/la brisacem jer da koristi ogledala, ocistio/la bi i bocne prozore. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povremeno mi na FB grupi 'Moj Beograd' izlaze scene sa puteva, krajnje jezive...sto lupanja na autoputu, sto zakucavanja u stub nadvoznjaka...mislim se, da li su putari uopste so bacali ili su u fazonu 'ma otopice se sutra' ili ljudi i dalje voze kao da je +35C sa letnjim gumama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispred mene "baja" sa X6 Mili 70! Da je leto, prošao bi me sa 270!

Autoput je bio mokar, ali čist kada sam prolazio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje i da "mili" 70 nego da ga odmotavaju sa bandere dok cekate u koloni od 5km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam u Lipovici video dva auta koja su sletela sa puta, Alfa 147, nije izgledala bila veća havarija samo je produžio i zaustavio se pored puta, i jedan, mislim stariji model Clia okrenut na bok u jarku. Verovatno letnje gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bi ih naterao (da mogu :) ) da rukama i noktima ociste sneg i onda nek nastave voznju 

image.thumb.png.0c50476c17dda99cbb57f3b17184ba20.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...