Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Da se vratimo na temu :D

Nerviraju me oni sto izlete u pola srednje trake bez najave da bi odradili polukruzno, verovatno kako smota nadesno iskljuci levi migavac, nabadam na kocnicu mislim predomislio se covek, kada ono okrece onog ford ka kao da je kamion sa prikolicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mogu ovde da ubacim, jer je sasvim sigurno delo nekog vozaca.

Parkiram lepo juce auto u dvoristu zgrade u kojoj radim, on sveze opran, stanem na mesto na kojem sam i pre parkirao, bez problema, ali nisam konstantno na tom mestu, ne zauzimam ga uvek.

Zaglavim i sidjem u 11 da idem kuci, kad vidim fleke na soferci, reko stoka pljuvala sa zgrade...nego mi nesto cudno. Izadjem, osvetlim telefonom, kad ono....

cxcv960046.jpg
 
cxcv960045.jpg  cxcv960047.jpg
 
cxcv960048.jpg  cxcv960049.jpg  cxcv960050.jpg

Nisam od onih koji steru drugon nanose...ali mislim da ce bar brisac nestati, bez lomljenja za pocetak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si uspeo da skineš ovo. Farba ili kreč neki pretpostavljam?!

Na pušku negde prvo da bi št manje trljao pojedinačna mesta (ako je neki jupol ili tako nešto) da ne ostanu tragovi/senke na laku.

Deluje mi da znaš ko je vinovnik.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radila je puska (vodena) odmah.

Srecom sve se skinulo, ali je bilo vijanje svake tacke i par sam propustio.

U pitanju su vodene boje ili tempere, jer se skine prstom i ka plastelin je pod rukom.

Nazalost ne znam tacno ko je vinovnik, danas idem da vidim ko je preparkirao na to mesto, taj je prvi na tapetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno ali bitno da se skinulo! Mom ortaku su tako ispolivali auto jogurtom, provalio je ko je i otišao liku na vrata, kad je video da je čovek ometen u razvoju prošla ga volja za samarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ne volim one koji krenu u preticanje, a loše procene. Danas morao ozbiljno da kočim zbog jednog papana negde na putu između Pančeva i Kovačice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam za dlaku bio ucesnik ceonog udesa. Obilazi covek po magli u nepreglednoj krivini, ovaj u suprotnoj traci pocinje vec da koci da bi ovaj stigao da obidje, vec mi izlecemo sa puta, krece cimanje krivljenje cviljenje kocnica, guma... *bm ti budalu!

 

Mene samo interesuje ovaj kad krece u obilazak u krivini gde nema teorijske sanse da vidi suprotnu traku, koji je njegov rezon? Sta on tada razmislja?

"Mozda uspem?", "Umire mi se?", "Osecam se danas s*ebano, ajde da se s*ebem jos i s*ebem jos nekog usput?", "VEROVATNO nema nikoga?".......

 

Sta, sta je tim ljudima tada u glavi, eto to mi nikada nece biti jasno! Da, niko nije bezgresan u saobracaju, ali ovo su stvarno notorno glupi i bezobrazni i bezobzirni potezi. Toliko mi je bilo zao sto nije stao, a toliko je on srecan zbog toga, a verovatno i ja, jer ne znam sta bih mu tad uradio. Popizdeo sam sad dok sam pisao ovo i prisetio se. Ugrozava mene i familiju u kolima sa druge strane jer on ima neki problem. Nego je ova drzava les jedan smrdljivi koji ne regulise nista, a za ovo bih uzimao dozvole u intervalima koji se mere godinama i takva kazna.. Da radi u bolnici i docekuje ljude iz udesa jedno deset dana, cisto da vidi sta moze nekome i sebi da uradi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to pricas o krivini kod Dubokog? Ista situacija mi se desila na tom mestu, baja u X6 se izbacio i pretice celu kolonu u toj krivini, uzbrdo...

 

A jutros magla kol'ko 'oces a ljudi voze bez upaljenih farova, to mi tek nije jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce uvece na Mislodjinskom putu u jednoj krivi, nepreglednije od Dubokog, u drasticno uze, jedva se dva auta mimoidju.

Neko obilazi u krivini kod Dubokog?! Ne znam, narod je odlepio izgleda..

 

Te bez svetala po magli necu ni da komentarisem, prosli smo jutros isti put do BG-a verovatno, sve si i sam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, za jutros i pricam, ajde ovi u matorim kolima sto ne pale svetla, ali ima i ovih novijih sa dnevnim svetlima, a pozadi mrak, pa se samo odjednom pojavi nesto ispred tebe... ludaci

 

A pre nekoliko dana mi se desilo to sa X6, neki TAMic napravio kolonu i frajer sa X6icom se izbacio u levu traku i pun gas, stigao je, ali to je cista lutrija, cak sam uhvatio sebe da sam pozeleo neki kamion iz suprotnog smera koliko me iznervirao!

 

A kako putujem Obr-Bg svakodnevno, razmisljam o kupovini kamere, ima tu svaki dan nesto da se snimi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se kad vidim da po magluštini i u sam sumrak voze (većinom žene) sa naočarima za sunce. Jutros sam sreo barem 5 takvih žena vozača.

Ebala ih moda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja voznju sa stalno upaljenim svetlima samo zato porzavam, jer da to nije obaveza po magli, kisi i u sumraku bi bilo jos vise vozaca bez upaljenih svetala...

 

Sto se tice vozaca koji preticu na slepo, nista on ne razmislja... Upoznao sam puno ljudi koji "ne vide" dalje od nosa, razmisljaju samo nekoliko sekundi unapred i jednostavno nisu svesni bilo kakvih posledica. Naravno ima i stoke koja je samo bahata jer im se moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja voznju sa stalno upaljenim svetlima samo zato porzavam, jer da to nije obaveza po magli, kisi i u sumraku bi bilo jos vise vozaca bez upaljenih svetala...

 

Apsolutno se slažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je najbolje resenje obaveznih svetala danju, ali samo u zimskom periodu.

Tako je u Hrvatskoj i Bugarskoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naša stoka će to da ukapira kroz jedno 20 godina. Pre nekih 12 godina idem kroz uličice na Karaburmi, sa službenim kecom, i onda sam držao uvek upaljena svetla, i tako me par matoraca zaustavlja, nešto mašu. Ja reko šta je, kad oni, e upaljena ti svetla. More mrš u 3 pm rekoh. To su vam ostatci nekih prošlih vremena, neće da upali svetla, neće da mete zimske gume, jer nekada nije trebalo, a ne treba mu, jer mu je trošak. Sa svetlima više troši, više para puca na sijalice, a gume tek koštaju. A to što će da neko pogine zbog njega ne shvata.

Evo vam moj kum na primer, čovek je 1973g, pilot je, instruktor šta više. Tehnički izuzetno potkovan, jer ga zanima i u opisu radnom mesta je, jer je i avio mehaničar. Ali je par puta popasao kaznu za svetla. I dalje mi tvrdi da auto više troši sa upaljenima svetlima nego sa klimom??

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas pojma :D

Drugaru na fordu probe turbo, na 140 kada izbaci farove skoci trenutna potrosnja sa 10 na 11l momentalno :)

Ima 10-15kmh veci topspeed sa sklopljrnim farovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...