Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Šta je ovim matoraćima, sve ooludelo. Raskrsnicu prolaze na debelo crveno, uskaču iz trake za desno...

Kako mi juče upade matorac sa svojih šezdesetak iz desne trake na semaforu gde je obavezan smer desno. Drsko i bezobrazno da mu se suvozač postideo.

Ludilo, anarhija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vido ?

U zadnje vreme postali kao kamikaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce me natera covek na trotoar, krenuo da ulazu u traku pre nego sto me skroz obisao :o Sreca pa je samo guma otrljala ivicnjak. Smrdela jos 10 kilometara. I posle vidim nov auto, gospodin u kravati, firmina kola, boli ga k*.

 

Ogromna sreca da se tu nista nije lose desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, ivan.ik said:
Jes vido ?

U zadnje vreme postali kao kamikaze.

 

 

Razumem ovu terminologiju.

U poslednje vreme nisam dobre volje pa nije isključeno da jedan fasuje rezultat višemesečne frustracije.

Ljudi nisu svesni šta može da izrodi sličan bahati postupak koji bi u nekim normalnim okolnostima završio na stolu saobraćajnog sudije za prekršaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro video, unutra je bilo i dvoje dece... I nije mi uopste jasno sta je taj imao u glavi jer sam video da se zaleteo i mislim se koji muflon, sad ce da koci jos ce da me zvekne od nazad i presao je u levu traku jedno 50m od mene i nastavio da vozi kao da nema nikoga u suprotnoj traci...

 

Ne bi bio nikakav problem da ja nisam ne tipicno postovao ogranicenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad nosim i kacigu :D Istina nisam je stavio na glavu oko 3 godine :D Moj Yugo je klasa za sebe :P

 

Inace sam vam bio u BG u subotu, iznenadila me kulturna voznja u odnosu na prethodne slucajeve kad sam bio :lol:  Jedino ne znam jel je u BG obavezno demontirati sijalice iz zmigavaca pri registraciji ili svi zamisljaju da voze BMW :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim ove nervozne od rane zore. Lepo ustanem i krenem kolima na posao, zapalim cigar, pustim neku muziku, krstarim ka poslu, vozim 50, totalna opuštencija i uživancija.
A onda nađe se po koji nervozni koji zalegne na sirenu,pa počne da maše rukama. E tačno bih mu štanglom odradio limariju nasred puta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, beli_Punto said:

Ako si se od ovog uplašio, slab si trkač :D

 

Ja mislim da sam se bas trkacki poneo i brzom i pravilnom reakcijom izbegao sudar ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam naleto na specijalnog primerka vozača Audija.

 

Ulazim u kružni tok lik u audiju ušao pre mene,maši isključenje i mrtav ladan nabija kočnicu i ubacuje u rikverc i kreće da se vrati da se isključi :mellow: Da sam bio Puntom zvekuo bih ga,ovako ćaletova Zafira pa nisam hteo.Još sam legao na sirenu,aon spušta prozor i kao šta je problem,hteo sam da mu obajnsim,al ajde bio sa ženom i malim detetom u autu pa sam bio krajnje fin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako si fin sa sirenom, desava se, ljudi grese ;)

 

Mojoj majci se desilo da stane na semafor dok je zeleno i kad se ukljucilo crveno, krenula da predje pesacki, vozac krenuo i stao, propustio je i ona je tek kad je presla ulicu videla sta je uradila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Zhorz said:

Ma gde 50, isao si manje od 40

 

A to kad ga guram, to je nesto drugo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, beli_Punto said:

Jako si fin sa sirenom, desava se, ljudi grese ;)

 

Mojoj majci se desilo da stane na semafor dok je zeleno i kad se ukljucilo crveno, krenula da predje pesacki, vozac krenuo i stao, propustio je i ona je tek kad je presla ulicu videla sta je uradila :D

 

Sirena je mala beba za repertoar psovki i kletvi koje posedujem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autokomanda proslo leto. Ovu sliku mi je poslao drugar koji me slucajno uslikao dok je slikao gospodju koja ide u pogresnom smeru.

11739515_921053757966577_1738767730_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...