Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Mrzim vozače koji neznaju pravila kretanja u kruznom toku,pitam se da li 50 posto u NS to zna.Pre pola sata zamalo me kamion nije odgulio još mi šupčina svira.A dete i trudna žena mi u autu da me je raspalio momentalno bi se potukao

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to je stvarno istina, procenat je mozda i manji :D Umro sam od smeha kad sam isao po NS i kad vidim ono panicno prestrojavanje u desnu traku jer svi hoce da voze spoljnom trakom u kruznom toku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozač McLarena nije stao dečaku na pešačkom, a onda mu se ovaj osvetio

 

pesacki.jpg

 

U Denveru se dogodila jedna neobična situacija kada je vozač ignorisao znak STOP i nije propustio dečaka koji je vozio svoj skejtbort, te je mališan iznerviran i besan razbio vozaču šoferšajbnu. Mališan je vozio skejtbort i sačekao na pešačkom prelazu kako bi ga vozač propustio, međutim, ovaj to nije uradio. To je u njemu izazvalo bes, pa mu je skejtom razbio šoferšajbnu. Ovaj McLaren košta 230.000 evra, tako da je razbijena šoferšajbna zaista velika šteta za vlasnika. Međutim, ugrožavanje života dečaka je još gora i veća stvar!

 

preuzeto sa - Auto Blog

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes da ovde ima ljudi iz raznih mesta ali definitvno moram da napišem da se pazite svakog ko nema bg/ns tablice

po selima pazite gde ostavljate kola, preporučljivo što dalje od ostalih kola

 

stanem na 5 min uz trotoar i lik me zagrebe iako ima celu drugu traku slobodno, kad vidim u bg, kako i gde se sve provlače kolima dođe mi da ne verujem ovo što sam video

mada doduše ti po selima i ne mogu da nauče kad ni semafore nemaju a ne nešto drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ništa, ako nemaš semafor logično da tu nema nekog frekventnog saobraćaja kao na slaviji npr

ima čovek pola puta slobodno i samo gledam kako me udara

 

čuo sam par puta da su se neki pogubili kad im je kružni tok ubačen negde, ne mogu da se setim da li u cg ili kod nas

 

i ja kad sam tek učio nisam se nigde guzio kolima, baš da ne bi ogrebao neka druga već sam vežbao na poligonu i vozio tamo gde ima manje saobraćaja pa onda postepeno u grad

pošto sam ja imao pauzu od par godina od kad sam položio i od kad sam uzeo kola pa sam znao šta mogu a šta ne, tipa parkirao sam samo tamo gde ima dva mesta spojena pa onda lagano ispravljam tako da nikakvih problema nisam imao

Edited by dj90

Share this post


Link to post
Share on other sites

znao sam kakvi će komentari biti ali kako god tako je, a nisam ni jedini koji tako misli

isto u ar gde imam gajbu, ulaz u dvorište mi je na krivini na ulici gde svi piče ne manje od 90 a ograničenje je 40, uvek strepim kad treba da izlazim/ulazim odatle. Jer ako uđem pravo onda strepim kad izlazim u rikverc i obrnuto ako hoću u rikverc strepim da mi ne naleti neko dok budem ulazio a i kad sam bio klinac malo je falilo da me pokupi neki lik tuda

 

i ne kažem da su svi normalno loši vozači ali su veće šanse da ti se to desi po manjim mestima, gde je manje frekventan saobraćaj i gde se ponegde čujem može i kupiti dozvola nego u bg-u

doduše dozvola se može i u bg-u kupiti ali tu se bar zna ko je i kad preti opasnost, noću samo lagano voziti izbegavati besna vozila i gledati svuda

Edited by dj90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš ti pravo na svoje mišljenje i ne sme ti biti uskraćeno.

Opet, siguran sam da ćeš mišljenje menjati kako se izgrađuješ lično.

Opet, siguran sam da tom ulazu u dvorište nije tu mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bre napadate dj90. Ima istine u tome što je napisao. I manjim mestima je još uvek normalno da se vozi posle pola litra rakije, niko me neće ubediti u suprotno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delom ima istine, ali delom je vidljiva mladost i neiskustvo za volanom. 

 

Da ne govorim o tome šta narod iz unutrašnjosti misli o pojedincima koji žive u Beogradu :)

 

Pogledaj pevaljke, jadne ličnosti i političare, svi se oni voze na BG table, to je ogledalo kulture i poštovanja propisa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da je ulazu u dvorište tu mesto, ta kuća je stara sto godina i svi imaju takve ulaze samo je problem što sam ja i još par ulaza  iza krivine pa se ne vidi lepo, uostalom nije džabe ograničenje stavljeno i niko ga ne poštuje samo se piči, noću pogotovo

 

što se tiče mladosti i neisksutva mene je zagrebao matorac neki

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa video te mladog i neiskusnog :D

 

sto se tice kuce od 100 godina, pre sto godina je tu protrcao neki konj mozda, sad jure automobili, zato mislim da neke stvari treba da se menjaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...