Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

 

Sad ce mi biti slicna tura kao tvoja, posto se devojka vratila u PA kod svojih. :-)

Napravio sam se jednom pametan i probao preko novog mosta. Sve je bilo super dok se nisam ukljucio na zrenjaninski put, a onda potop...

Do kraja godine planiraju da spoje tu petlju što ide od Zemuna sa Pančevačkim putem.

To će onda biti ubedljivo najbrža deonica ako ideš NBG - Pančevo.

 

Cuvena severna tangenta.

Verovatno ce se rasteretiti i saobracaj u gradu tj potez od Brankovog mosta do Pancevca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci haos je ujutru u 29-om kad se pojavi masa vozila sa PA tablicama, vec krece kad se onako u zaletu spustaju sa pancevca i direkt u levu traku, ne jebu zivu silu. Onda skretanje ka takovskoj, ma njima su sve trake iste, nije bitno gde mora da se skrene.

 

A vidiš ja se spuštam sa pančevca i svi koče... 'ajde ovi što idu levom trakom treba da puste vas sa Mirijeva (pardon Karaburme :harhar: ), ali ovi u desnoj imaju slobodnu traku (kad nema buseva) i opet koče, staju, premeravaju... popizdim... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je što se sa mosta iz dve trake prelazi u tri.

To je za neke vozače misaona imenica.
Još veći problem što je samo krajnja leva regularna traka ako hoćeš da ideš pravo u 29. Novembra.

Pa onda panika da se svi prestroje :D

Ja sa mosta izlazim levom trakom, gađam srednju, obiđem buseve i odo desno. :scooter: :scooter: :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo regularne su i leva i srednja. Žuta traka kreće posle semafora. A i desna je dovoljno dugačka da možeš da se prestrojiš milion puta do semafora... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se sto masa njih nema pojma kad moze zutom da se vozi pa se onda guraju i tripuju se da hoces da se ubacis a oni kao nece da te puste

Generalno je haos sto se tice tog spica, izgubljeni su svi a ja uvek kasnim

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Sad ce mi biti slicna tura kao tvoja, posto se devojka vratila u PA kod svojih. :-)

Napravio sam se jednom pametan i probao preko novog mosta. Sve je bilo super dok se nisam ukljucio na zrenjaninski put, a onda potop...

Do kraja godine planiraju da spoje tu petlju što ide od Zemuna sa Pančevačkim putem.

To će onda biti ubedljivo najbrža deonica ako ideš NBG - Pančevo.

 

Cuvena severna tangenta.

Verovatno ce se rasteretiti i saobracaj u gradu tj potez od Brankovog mosta do Pancevca.

 

Stranci su svoj deo završili i otišli. Ostao je još maaaali komad da se spoji sa pančevačkim putem, ali to naši još nisu ni krenuli da rade.  :thumbdown: Inače, to mi maltene pored kuće prolazi, gledao sam kineze svaki dan, ala rade majku im!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
New_Bitmap_Image.png  New_Bitmap_Image_2.png
1,5km od pančevca, i 3km od zrenjaninca. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde si ti? Daj neko ima tih drugova. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se sto masa njih nema pojma kad moze zutom da se vozi pa se onda guraju i tripuju se da hoces da se ubacis a oni kao nece da te puste

Generalno je haos sto se tice tog spica, izgubljeni su svi a ja uvek kasnim

ti da cutis!!!!....ako vise njih sazna kada je otvorena zuta traka nece nama biti lepo i brzo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je ovo vukojebina...

Iza sedam brda i sedam mora, sedam planina i sedam gora, sedam reka i sedam jezera, sedam sela i sedam suma na jednom proplanku u staroj trosnoj kuci, ziveo je Bogiša. I jedno jutro Bogi izadje iz kuce i kaze : ,, Au jebote, 'de ja zivim!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija od juce, u fazonu ,,ne j***m ni zivu silu"...kasnim na faks, hvatam sve moguce precice i posto od Trosarine ka V. Stepe je zabranjeno skretanje u V. Odem do Pezoovog servisa, tu se okrenem i krenem ka Visokoj. Prodjem prvi semafor i vidim kako se gura BMW x3. Ubacujem u 3. brzinu i prilazim mu polako a on ni 5 ni 6 krece da skrece. Ja legnem na sirenu ali ne kocim, ocekujem da on krene da ubrzava posto je bilo mesta da se ubaci, ma jok, lik LADNO krece da me isece. Bez zmigavca, bez icega. Ajde da je pola njegovog auta proslo, ma jok. Njegov prednji tocak je jedva prosao moj i vidim kako krece da ulazi u mene. Ja sta cu, nije mi se kacio auto a i sva sreca da sam bio Puntom i pustim budalu.

Nije mi jasno, mnogo se drugacije ponasaju ljudi u saobracaju kada vozim Skodu, a totalno suprotno kada vozim Punta....Srbija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija od juce, u fazonu ,,ne j***m ni zivu silu"...kasnim na faks,

A kad si ti to hebao zivu silu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad, ali nisam bas takav. Barem palim zmigavce pre kocenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...