Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

17 hours ago, OMP said:

image.thumb.png.d8f676411781e41033984e76c487c6a3.png

 

lep primerak stilaća, davno nisam video ovako ocuvan

 

https://www.autoscout24.ch/de/d/fiat-stilo-19-jtd-racing-11383909?slide=0

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/23589602/fiat-stilo-m-j-t-d-1-2-0-k-s?attp=p3_pv0_pc1_pl1_plv0

Ovaj mi deluje jos bolje, rado bih ga vozio

stilo1.png

stilo2.png

stilo3.png

stilo4.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MiloshBg istog sam misljenja. Dok nisam sluzbenu fiestu zadužio prvi put pre 5 godina mislio sam da su fordovi bezveze. Međutim što sam više prelazio s tim autom sve mi se više svideo.

O svom sledećem potajno razmisljam za neki Focus a ako bude potrebe za većim mozda i Mondeo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1 hour ago, Axic said:

Taman da bude neki razrađen

Što Dule kaže treba uzimati samo kola koja imaju >200.000km. :lol:

Da se može birati kod, gore prikazanog bordo Focusa, ja bih pre uzeo senzor mrtvog ugla nego panoramu. Zajimljiv mi je to detalj koji sada imam u Focusu i voleo bih ga imati u nekom sledećem autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
4 hours ago, MiloshBg said:

Kako vreme prolazi, sve vise mi se dopadaju fordovi.. :help:

 

2 hours ago, Axic said:

@MiloshBg istog sam misljenja. Dok nisam sluzbenu fiestu zadužio prvi put pre 5 godina mislio sam da su fordovi bezveze. Međutim što sam više prelazio s tim autom sve mi se više svideo.

O svom sledećem potajno razmisljam za neki Focus a ako bude potrebe za većim mozda i Mondeo. 

 

Meni je nova Puma interesantna, realno je to Fiesta "na steroidima", ali mi simpaticno izgleda. Koliko vidim, dosta hvale automobil, a i cene su solidne.

Edited by Misha87

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, IDzO said:

 

Zajimljiv mi je to detalj koji sada imam u Focusu i voleo bih ga imati u nekom sledećem autu.

Nije losa stvar pogotovo za veca kola, cesto vozim q7 2019. ali preko dana pogotovo kad je suncano jako slabo je uocljivo svetlo u retrovizoru retrovizoru pogotovo desnom za levi mi i ne treba realno

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, darkman14 said:

Svi će biti na 180k

Idealno, odrađena 2 velika servisa i razrađen koliko treba :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U životu nisam pomislio da mi treba senzor mrtvog ugla nit sam poželeo da ga imam :) ali zato panorama koja se otvara je zakon.
Elem, Focus je odavno underated model, definitivno model koji se baš lepo vozi, jedan od retkih koji, po memi, pravi vozački auto.

Sent from my SM-A546E using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ne bih ni ja sigurno doplatio senzor mrtvog ugla, ono nije lose imati ga ako ti zapadne u autu ali da ga doplacujem na novom sigurno ne. Panorame ne volim ni klasicne ni one sto se otvaraju, prosto ne volim da mi iznad glave otvoreno, zato i kabriolete ne volim.

Skoro sam prodao istu ovakvu musu samo benzinca.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni treba ABS,servo volan i eventualno klima u dobar stereo.... sve ostalo mi je ... onako,uz kalemegdan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senzor mrtvog ugla sada prvi put imam u Focusu i korisna je stvar. Mada može se uvek dolepiti ogledalo u uglu bočnih retrovizora da se bolje vidi mrtav ugao.

Što se tiče panorame, ne znam koliko je osetljiva tj. da li lako/teško puca ako padne grana?

Obično osiguranje stakala ne pokriva panoramu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam panoramu na Modusu, tri godine, non stop, otvori, zatvori leti je otvoriš, provozaš 200 metara, auto izluftiran i upališ onda klimu. Vetar se ne oseća u kabini do nekih 60-70 na sat.
Da ne govorimo o količini prirodne svetlosti u kabini.
Može posebno da se osigura. Panorama je specijalno kaljeno staklo koje je testirano na udare i prevrtanje. Ne puca to tako lako.
Čudno je kad zaledi zimi pa krene da pucketa led na panorami kad se auto uvija.
Sečam se kad smo išli kroz neke šume oo brdima, pa otvorena panorama, klinci odušvljeni, više gledali kroz nju u krošnje i mebo nego bilo gde drugo.


Sent from my SM-A546E using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...