Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Nova fabia u dobrom paketu stvarno pristojan autic i spolja i unutra

Rapid uzasno dosadan auto u svakom smislu vozio sam se par puta bas tuga.

Geralno te skode su rage i odlicno vrse posao u svim varijantama motorizacije i modela

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah a kolega uzeo novi aktuelni a4 b9 ristajl 2.0 150ks za slicnu cenu, 30k. totalni klot, al za razliku od prethodnih verzija sada konacno audi u najlosijoj a4 daje led farove i normalnu osnovnu opremu za D segment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, koji "crni Rapid". Uži je od fabije koja mu je bila generacija. I nikada nije mogao da ima ( ni opciono ) više od 4 air baga. Sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li jel danas pun mesec ili nešto slično? Na koju god temu da odem neka pi..aranja!

Da prostite ljudi, koji vam je krivak?

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, OMP said:

Nova fabia u dobrom paketu stvarno pristojan autic i spolja i unutra

Rapid uzasno dosadan auto u svakom smislu vozio sam se par puta bas tuga.

Geralno te skode su rage i odlicno vrse posao u svim varijantama motorizacije i modela

Gledao sam ja jesenas jednu salonsku (sadašnju) fabiju, krcata opcionalima, ali je i cena bila baš domaćinski nabildovana :) Bila je oko 25,5 hiljada. Uz 1,0 TSI ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovo je bila drugarova fabia, posle ovoga je kupio mislim da nije od njega uzeta za snimak

 

a ovo je skala, prosle god uzeta....

 

 

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi jugisa na 6:29 al se umigoljio tu izmedju na kvar :D previse je to smart auto za moj ukus, neka, klima na touch screen ...pffff neka neka ;)

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' se "brate" tester "nagojio" u periodu izmedju dva gornja videa. "Unakazio se" ... :) 

Ma, dobre su obe gornje škode, bez dileme, jer su "napucane" opremom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, moron said:

Al' se "brate" tester "nagojio" u periodu izmedju dva gornja videa. "Unakazio se" ... :) 

Ma, dobre su obe gornje škode, bez dileme, jer su "napucane" opremom. 

Tako mu i treba kad ne vozi biciklu :rolleyes:

 

Tako mi je žao mladih ljudi kada vidim da se zapuste i ugoje ko prasci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola031 Ja mislio da to njima stoji tu za ukras, kakvo direktno ubrizgavanje :D pa to retka serija pezoov motor eno came tamo negde pod zemljom ili presom :D zivi samo ovaj karburatorac varijanta ,oooo vidi znakic kako lepo simpaticno svetli lepo , plavo :lol: joj cega sve u ekonomska tigra ima

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola031 A jeste bile i te verzije, dobro je da su nesto ovi iz kragujevca ostavili, makar taj indikator ,obicno inostranstvo izbaci dobar auto a onda dolazi kod nas da se premodifikuje za domace trziste i nazove se yugo :D Kad li ce skodu da modifikuju da vidimo to smart cudo tehnike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, Nikola031 said:

@nemanja84bg svaki Yugo sa ubrizgavanjem ima check engine lampicu (ovaj iz oglasa nema posto je karburator u pitanju). Evo slika kako to izgleda kad ta lampica ima funkciju :):

797360197_DSC_00492.thumb.JPG.e07b9d107ba563918c40b8f76261e5b2.JPG

Ako je ovo tvoj nije los, mala kilometraza i sve svetli uredno, ali ovo na oglasima je sacuvaj boze ne samo jugo vec i sve ostalo, sve same krntijentine

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Nikola031 said:

@nemanja84bg nisu samo sa Pezo motorima imali ubrizgavanje, imalo je i DMB motora sa tim (ja sam imao 1.3 EFI, a imali su i 1.1 sa tim).

 

koji je to 1.1 zastavin motor imao ubrizgavanje? nikad to nije postojalo samo 1.3 a 1.1 je bio pezo motor dmb nije imao sa obrzigavanjem

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

bem li ga ja to nisam video nikad doduse nisam se nikad ni interesovao za te efi motore samo karburatore sam vozio u svim varijantama

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Dale said:

Zar nije zabranjeno u ovoj temi kaciti oglas automobila koji nema kozni volan? :geek:

Ne otvaraj Pandorinu kutiju! Će ispadne nakit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...