Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posted (edited)
8 minutes ago, stex_pb said:

Znam čoveka kome su posle narezivanja ključeva ukrali auto. Bez obijanja, vidi se na kameri da je ležerno otključan :D

kako je taj znao koji je auto? :) odakle mu podatci ? :D nije da se ne desi ali ono ... mala je sansa i da zna tip model ... morao bi bas da ceslja po parkingu svakom .... mada ne bi me cudilo - onog trenutka kad ga registrujes ako je simpa model - pozdravi se snjim .... to je srbija.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukraden je auto čoveku koji je narezao rezervni ključ. Očigledno je narezan još jedan bez njegovog znanja. Pritom auto je bio star, nije da su se oparili od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, nemanja84bg said:

kako je taj znao koji je auto?

Ih, milion varijanti za saznati. Moj kolega sa posla je popravljao tastere na kljucu i sam odveo majstora do auta da probaju da li radi.... Ali ima i postenih majstora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam to, ali mi nije jasno kako je tekao proces  ... mislim kad bih narezivao sigurno mu ne bi dao nista od informacija sem ako me ne bi ispratio ... taj hakeraj su mutna posla u svakom slucaju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima, ja sam prepakivao kljuc pre godinu dana, ostavio auto na dva sata, dosao po njega i auto jos kod mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecom, ovaj covek je bio dovoljno priseban da ode gde treba :) 

viber_slika_2024-03-20_18-01-12-075.thumb.jpg.b791c98cb0316879493fc468cc2a8576.jpg

 

Mene pomalo plase ovakvi military likovi koji  setaju ulicama. Prvo bi mu trebalo oduzeti ovog psa a onda obezbediti psihologa da razgovara sa njim, napravi nekakv procenu. Ovako ostaje da se nadamo da ga nikad nista nece isprovocirati da "pukne" i napravi neko zlo :( 

viber_slika_2024-03-20_15-23-49-733.thumb.jpg.831841b52d7607e86210ba554fd85bae.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, city said:

 

Mene pomalo plase ovakvi military likovi koji  setaju ulicama. Prvo bi mu trebalo oduzeti ovog psa a onda obezbediti psihologa da razgovara sa njim, napravi nekakv procenu. Ovako ostaje da se nadamo da ga nikad nista nece isprovocirati da "pukne" i napravi neko zlo :( 

viber_slika_2024-03-20_15-23-49-733.thumb.jpg.831841b52d7607e86210ba554fd85bae.jpg

Imati ovakvog psa i voditi ga bez korpe, treba tretirati kao nošenje oružja. 

Stim, što oružje, samo po sebi ima manje šanse da povredi nekog, ako ga nosi neko ko je normalan, a ovaj i slični psi, mogu i pored normalnog vlasnika da naprave pokolj.

 

Hitno treba preispitati zakon o samoodbrani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...