Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Pa kod vecine nas obicno bude tako :D . Sredjujes, picanis, unapredjujes i jbg, u nekom trenutku dodje vreme da se menja. A entuzijasti ne gledaju kao vecina - spremam prodaju, e sad necu da ulazem za to i to... Znam jos gomilu ljudi ovde koji identicno razmisljaju.

 

Mile, extra. Znam da sam dosadan kao stenica :) , ali obavezno odradi i tamna stakla. Kako vidim bilo koju sliku Bravca, prvo mi to pada na pamet kao slag na tortu.

Unapredice mu izgled samo tako, jos u kombinaciji te mis-sive boje i kacketa, pozadi ima da bude totalno druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Mijailović P. said:

Ih "sat"!?- Pa samo ove cokule nemere brez pola sata. ;)

 

Istina. Da bih bio zadovoljan kako je svaki krak opran moram kupiti inu pufnastu četku kao pa da drljam njom pre pranja...

 

2 hours ago, danijel55 said:

Lepo je videti ovako sredjen i odrzavan auto.Steta bi bila prodati 

 

Ma kakvi, nema prodaje. Sve i kada bih morao - nemam ideju šta dalje, tako da ni ne razmišljam. Služi nam lepo za sve potrebe i to je to...

 

51 minutes ago, Ivan said:

 

Mile, extra. Znam da sam dosadan kao stenica :) , ali obavezno odradi i tamna stakla. Kako vidim bilo koju sliku Bravca, prvo mi to pada na pamet kao slag na tortu.

Unapredice mu izgled samo tako, jos u kombinaciji te mis-sive boje i kacketa, pozadi ima da bude totalno druga prica.

 

Biće biće! Spoljašnjosti što se tiče samo mi je to u planu još...da zaokružim priču :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Milutinac said:

Ma kakvi, nema prodaje. Sve i kada bih morao - nemam ideju šta dalje, tako da ni ne razmišljam. Služi nam lepo za sve potrebe i to je to...

 

Da ispravim, nemam ideju sta dalje, a da ne kosta makar 2-3 puta vise od trenutnog auta, sto je tesko opravdati i sebi, a kamoli zeni recimo :D 

 

Mislim makar je kod mene tako, nista me "ne radi" u slicnom ili do +50% cenovnom rangu, a ne bih menjao dobar i proveren auto za nesto slicno ili tek malo bolje, a za osetan upgrade treba 2-3 puta vise para sto nema smisla :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/7/2023 at 6:07 PM, vagenovac said:

 

Da ispravim, nemam ideju sta dalje, a da ne kosta makar 2-3 puta vise od trenutnog auta, sto je tesko opravdati i sebi, a kamoli zeni recimo :D 

 

 

Tačno tačno. Ovo sad prodati, pa uzeti nešto za 7000, nema tu neke logike, a što kažeš za varijante x3 davati novce - nisam spreman za takve akrobacije...


Više mi je situacija da nam je povremeno baš potreban ženo-mobil neki, a sve se nešto nećkam i odlažem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Milutinac said:

Ovo sad prodati, pa uzeti nešto za 7000, nema tu neke logike

Ako hoces da ostajes u Compact klasi, a da imas bar neki vidljiv upgrade (godistem i/ili opremom i/ili motorizacijom) - bez minimum 12 soma nemoj ni da razmisljas o zameni, kakvih crnih 7. Ta vremena su nazalost davno za nama. "Hteli" smo elektrifikaciju - eto nam je, neko to mora i da plati. Naravno da sve ide preko ledja kupaca, od novih vozila, pa naravno posledicno i preko kupaca polovnih. Evo, bas malopre okacih na temi o Giulietti (a i ovo je auto koji ce uskoro uci u 8. godinu starosti, znaci nikakvo "izivljavanje"):

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/72289-alfa-romeo-giulietta-iskustva-saveti-pre-kupovine/&do=findComment&comment=1686394

 

Upravo ovo sto postovani kolega i pominje ranije i o cemu caskate - proporcionalno je isto za bilo koju nizu/visu klasu vozila (samo se naravno suma menja po klasama).

Dopisujem se cisto posto sam relativno svez sa detaljnim stanjem i cenama u Compact klasi. A licno mi je najgore bilo sto je ponuda u zadnje vreme sve gora i gora. Na stranu i cene, ranije je bar bio znatno veci priliv polovnjaka, pa su se vrteli zanimljivi primerci i moglo je lepo da se ceka, peca i probere. A sada em tanka ponuda, em skupo.

Hvala Bogu pa sam kupoprodaju i za sebe i za suprugu skinuo sa vrata i da vise bolesno ne pratim oglase do daljnjeg, nadam se bar neku godinu. Sem ovako iz zaje*ancije, za potrebe sadrzaja foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, Milutinac said:

Sto bi italijani rekli

Sto bi Francuzi rekli - belle :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozute vremenom :thumbdown: , identicna je bila i na mom bivsem Bravu. Hocu-necu da menjam sa novom originalnom, nesto nisam hteo zamenske (koje su 40-ak EUR), svaki put reko' bolje da dam preventivno i pametnije na nesto od mehanike (iridijumske svecice, menjacko ulje, nosac motora i sl.)... Nego za sminku ispod haube koja btw najnormalnije radi. I ode moj voljeni Bravac sa takvom čantrom (ili prostački receno, ekspanzionom posudom :))  kod novog vlasnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, MS PK said:

Ruzna ti ta boca za vodu :D
 

 

 

Jeste! Takva je ali je njegova :D nekad bas ako mi dodje - mozda je i zamenim, ali jednostavno - nece ga to podmladiti :)

Lepse bi bilo ovako lepo kada probrisem sve i malo uglancam, ali kada se nakupi prasine, onda mi i svejedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuti kad nije BS , mada, ni to ne bi svako skapirao ... ;)

 

Ponekad i nije loše kad moraju da se zamene te stare sa kvačicama. Komša fasovao ČM i tako vozio godinama, sad je ipak malo bolje, OX, srećom nismo engl. govorno područje. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Reacher Gilt said:

Komša fasovao ČM i tako vozio godinama

Kod mene ne bi prosle dalje od pulta u SUP-u. Pa taman dolazio jos jednom sutradan :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Bingodalton said:

Ne vredi, vec za mesec dva eto tebe kod Nenada da se vidi koliko jos moze do limitera.
A onda u martu, da pomerite malo i te limitere, bas su nisko postavljeni inace, jelte. :)

 

 

 

Nou nou...ostaje gde i kako jeste :)

Dobro je ovo sada...tako je trebao i da izadje iz fabrike, ako nista drugo onda makar u sport varijanti...

 

Na 430Nm sam....a f40 trpi, ako se ne varam, lagano do nekih 450. Ne bih ja tu nista dirao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...