Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

22 hours ago, OMP said:

odoh da ga pazarim

Ima dekica neki u kraju takvog , lepo radi ali uzasna neka zelena boja ... ne znam ni jel se pravio u istoj ali ko casa 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, neshtry said:

Ne znam šta bih rekao,ali čini mi se da je previsoka cena… ;)

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22577511/lada-vesta-sw-cross

IMG_0399.png

Lada koja je prešla 160 000 km !?

Ne znam, moje mišljenje, bukvalno pola od te cene pa da čovek to gleda... Kakvih 10000€ za ladin agregat iz prošlog veka. 

Zna li neko ladu koja je prešla 150 000 km a da nisu morali da otvoraju motor... Skroz suludo.

Moje mišljenje, ne mora biti tačno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj motor je dovoljno "glup" da nema sta posehno da crkne, mene to ne bi brinulo. Ali Lada kod nas nema postprodajnu vrednost tako da je bilo sta previse za ovaj primerak.

Ta Vesta je trebala da bude pandan Tipu, ali nigde nije zazivela, sto zbog politike, sto zbog jednostavno starih resenja koja ne privlace previse kupaca.

 

Tesko da ce je i prodati. Da ne bude da pljujem samo Ladu isto mislim i za moj auto, samo postrodaja nije bila kriterijum koji sam uzimao u obzir

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Renault motor,ladin 1.6 je postao 1.7 i u nivi je.Nisam

ni ja znao,nego sam gledao na yt nekog našeg lika koji objašnjava kako ući u skriveni meni u Dacia/Renault vozilima

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, neshtry said:

To je Renault motor

Zar Renoov 1,6 nema 116KS?

Meni svojevremeno rece lik u Autolandu, kad smo @Ivani ja gledali neke Fluence da na taj motor ne moze da se doda TNG!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, igor0511 said:

Ta Vesta je trebala da bude pandan Tipu

Loganu 

 

Inače sa drugarom čiji je otac promenio jedno 4-5 lada (ako ne i više), znači od one 1200-1300 do kaline i 110-111-112 pričamo što ne uze Vestu. 

Kaže čovek skupo. Nigde nema polovna za normalnu cenu. Polovne se cene skoro kao i nove, nije isplativo.

Inače sad vozi seata Toleda mislim 1.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Lade je bilo pravilo "povezlo - ne povezlo", odnosno kako ti se poklope zvezde za taj auto. Nas ekvivalent je "kad te u*ere". Kod majstora sam video desetine Lada sa problemima koje ja nikad nisam imao, od elektrike do mehanike, mene izgleda dopao neki auto pravljen u utorak kad su se Rusi malo otreznili, ili se neko zaj... pa spakovao neki pravljen za nekog direktora / prijatelja Putina pa greskom zavrsila u Srbiji.

Kad sam hteo da menjam u ponudi je bila samo Priora (ekivalent Koral In, odnosno 110 nabudzena plastikama ali dosta skuplja) i Kalina koja je dosta manja, pa sam tad presao na Lancia Lybra-u.

A cena od 10500 je smehotres, nova (u dosta dobroj opremi) je bila valjda 12000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ova je razrađena, preležala sve dečije bolesti, sve zamenjeno što treba i prošla strašni AMS bez vraćanja godišta! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ide u stranoj zemlji, onog trenutka kad napusti nasu odma se oduzima, pitaju ga "a odakle ti?" :D za tu cenu mora bit original , ovaj je lepo sredjen ako nije zamazan ... ali musave maglenke, za iste pare se kupi gradski nov auto realno pod garancijom itd. Staro je staro, korozije uvek ali uvek ima na mestima gde su spojevi i srafovi kolko god bio sredjivan ... jedino da ima papir da je ceo raskockan i skockan i to je pitanje kako je odradjeno s obzirom da je u nasoj zemlji - mnogo razloga da ne vredi ... ali lep primerak za jedno 3000 3500 ... realno, volan nije njegov sigurno mislim da je cetvorokraki fabricki takav je na nasem bio odnosno na restyle-u. Zamisli svaki trgovac svakog proizvoda mesecno dize cenu za platu ... kobajice mlevenog ko zna cega da placas 2 soma po kili .... kuda sve krenulo

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ovaj je vec uveliko oldtimer. Za nekog ljubitelja je ovo bas lepa kupovina, mada jeste 30ak % preko ocekivanja za takva kola kod nas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

A kaze da placa garazu po povoljnoj ceni haha, evo dacu mu ja sigurno mesto da mi ga daje da ga vozuckam povremeno, u dvoristu lepo, negovao bih ga kao svoj ;) ionako ne predjem vise od 4k godisnje , vidi mu te bele migavce , matirao od sunca ... drugar je imao takvog 2 vrata .. razlika izmedju tog i trenutnog tsi ja je ... nebo i zemlja , tromiji , trosi ... samo osecaj stare skole i to je to neka vrsta tromosti i debljine, potrosnje kolko oces

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stara dobra kockica. Iz doba kad sportskiji modeli nisu bili teski bar tonu i po (spreman za voznju, bez vozaca).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...