Jump to content
FAS Goran
oktopod

Benzinci vs. Dizeli

Recommended Posts

@yugisa - Punto dvica skoro trica JTD iz Cro sada u Osjeku isao 13.1 npr. To je bas onako fino...

Kazu najbrzi punto jtd na Balkanu...sta ga znam :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mala ispravka

Punto 2 je vozio 13.1 u Velikoj Gorici i oborio je rekord za najbrzi fwd dizel u Hr. Pod haubom je 1.9 mjet. Nije stigao do Osijeka sve sloziti pa je odlucio da nece forsirati i posteno se pripremiti za VG. Najbolje od svega je sto se taj Punto vozi i ovako, ne samo na trke i ima jos planova da bude brzi. :D

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, ja sam se u ovakvim vozio, na benzin!

meteor.jpg

 

Ovog sam se nagledao ko klinac sa terase. Dida me vodio da ga pogledam izbliza. Informacija iz prve ruke, od mehaničara koji ga održava, na sat troši 300 litara goriva i 10-15 litara ulja. Ruska proizvodnja. :)

Edited by rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sada da vidimo i drugu stranu medalje. Oće i famozni JTD da prolupa. Nema člana animan da se javi, on je pre kupio Lybru 1.9JTD od sreten91. Pukla mu je velika pesnica na jednoj klipnjači, ode motor u večna lovišta. Kupio je drugi motor i tera dalje. Moje mišljenje je da je do havarije došlo jer su mu dizne bile neispravne, i došlo je do prevelikih naprezanja u motoru i kabum. Mislim da je pogrešio jer je "servisirao" dve problematične dizne umesto sve četiri.

...

Na veliku žalost JTD hejtera, moraću sebe da demantujem :D

Sreo sam pre par dana Duleta, tj animana, i pitam ga kako mu je prolupao auto itd. Pogibe od smeha čovek, sam je namerno pustio buvu, rekao je pre nekog vremena samo trojici drugara i vest se proširila. Bilo mu je dosadno, pa je rešio da malo ispinuje da mu je zveknuo 1.9JTD u Lybri, i da vidi dokle je vest stigla.

Toliko od mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mala ispravka

Punto 2 je vozio 13.1 u Velikoj Gorici i oborio je rekord za najbrzi fwd dizel u Hr. Pod haubom je 1.9 mjet. Nije stigao do Osijeka sve sloziti pa je odlucio da nece forsirati i posteno se pripremiti za VG. Najbolje od svega je sto se taj Punto vozi i ovako, ne samo na trke i ima jos planova da bude brzi. :D

 

Na istoj mapi ili je promeni posle trke :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti morao da remontuje anlaser posle skupa :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo za dizel hejtere. 1.9TDi od 450ks, a vrti se na 7500rpm :D i čuje se kao Honda VTEC

450 bhp diesel golf
runs 11.47 @ 122mph
car and driver weight is 2580lbs

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sumnjamo mi u mogucnosti TDIja, nego u JTD :laughing::harhar: Cekamo potvrdu da se taj TDI vozi u saobracaju sa istom mapom :laughing:
 
Posto smo videli sta moze 1.9TDI, da vidimo sta moze 2.0 VW benzinac :D


 
"Skoro pa isto" :laughing:
 
Evo ovaj se vozi u saobracaju :D



Dok dizel dimi, benzinac baca plamcugu :smoke:

 

PS: Jedva cekam da ugradim "plin" pa da izazovem ove cipovane JTD malo 1na1 :laughing: Da vidimo sta moze 1.1 :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok dizel dimi, benzinac baca plamcugu :smoke:

 

PS: Jedva cekam da ugradim "plin" pa da izazovem ove cipovane JTD malo 1na1 :laughing: Da vidimo sta moze 1.1 :D

Taj "plin", u malim bocama, ide i u JTD. Baš bih voleo da vidim to teleportovanje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide, ali nije uspesno kao na benzincu jer koliko vidim kod nasih ljudi resenje je ili da dimi ko raspali Tamic kad ga ne koristi ili mora da menja mapu svaki put ;) Ako uspem u tome sto sam naumio, onda cu da imam tri stepena povecanja pa mozete da birate da li da budemo jednaki, da pobedim ili da vas oduvam :laughing::harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ti želim da uspeš u tom projektu, ali nemoj previše da se nadaš tom oduvavanju !

Pazi na te stepene brizganja da ne oduvaš sopstveni motor. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yugisha , nađi blok i radilicu sa nekog malog dizelaša. Ubaci kovane klipove i glavu sa nekog benzinca i stani im na crtu sa svim munjama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...