Jump to content
FAS Goran
dellas

Porsche Boxster 986.2

Recommended Posts

11 hours ago, dellas said:

...

Od opreme: tempomat, bolja sedista (ne znam im naziv), bord, navi, grejaci sedista, psm kontrola i dr.

...

 

Čitam opet i smejem se - polako, naučićeš sad sve oko Poršeja  :D   :P

 

Razmišljam, šta ti je čovek, zamenio si bukvalno 'tante' za 'kukuriku' a srećan, presrećan. Kupiš, voliš, središ, obožavaš i onda 'dosadi' i prodaš. Ne stvarno, ne bukvalno, ali jednostavno kažeš sebi "to sam imao", čekiraš listu i ideš dalje. I ja sam takav. Neki ljudi nisu, imam drugare koji nikada ikada neće prodati ono što poseduju i podjednako uživaju u istim vozilima i danas posle 10+ godina kao prvog dana, ali ja moram da menjam.... Toliko je toga što postoji i što mi se sviđa da ne mogu da stanem i da se zadržim na jednom (par). A nemam uslova da sve posedujem odjednom   :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, uzivaj, iskrene cestitke i sa moje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Bingodalton said:

Znaci@dellas ti si taj koji nije mogao ni puna 2 dana da ga ostavi na oglasima.
Znao sam da ce brzo otici.
Zelim ti ugodnu voznju, bez kvarova :)

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 

Kriv sam :D Uvece je izasao, ujutru je "resen", za svaki slucaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćete da kažete da je potražnja tako velika ili je cena bila više nego konkurentna? 

 

I jedno i drugo verujem da je moguće, i znam da se dobro stanje lako i brzo proda, ali jednostavno ne pratim ni oglase niti Porsche posebno pa Ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena je za sadasnju ponudu s obzirom na stanje bila dobra. Do pre koju god si mogao i za manje. Bio je i 987 pre 2 god za 13.500, a sad 986 za 12.000.
Deluje zdrav primerak, jedino bih mu zamerio sto nije manuelni i sto nisu menjani RMS i IMS, kao i da je za prethodne 2g od YT snimka presao 3000km, a pominje se kako je dobro voziti ga.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se kajman vise svidja od boxtera al ne bih se bunio ni za boxtera, svakako je to odlicna cena za jedan sportski auto pa jos porse a u vozne karakteristike ne sumnjam...meni je od tog tipa vozila zelja lotus elise ili jos bolje exige to mi je od uvek recimo top 5 medju sportskim automobilima

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/27/2023 at 4:28 PM, Bingodalton said:

Cena je za sadasnju ponudu s obzirom na stanje bila dobra. Do pre koju god si mogao i za manje. Bio je i 987 pre 2 god za 13.500, a sad 986 za 12.000.
Deluje zdrav primerak, jedino bih mu zamerio sto nije manuelni i sto nisu menjani RMS i IMS, kao i da je za prethodne 2g od YT snimka presao 3000km, a pominje se kako je dobro voziti ga.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 

Bilo nekad i m3 e46 za 10-11k i to ne tako davno....ali vremena se menjaju, mi starimo , a toga nismo ni svesni :) Isto je i sa tim specificnim vozilima, kako vreme prolazi i kako ih je sve teze naci, a posebno u dobrom stanju tako cena ide na gore. Sto se RMS i IMS tice, nema curenja, nema zvukova ali cu svakako razmisliti i o preventivnoj zameni, nije to toliko veliki izdatak koliko je tesko naci majstora za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze da roadster ne moze da bude praktican, kada se saberu dva gepeka dobije se sasvim pristojan prtljazni prostor :)

IMG-7500.jpg

IMG-7501.jpg

 

Krenuo sam da skupljam delove za mini projekat sa izduvom, veliko hvala bratu @PremieRacing koji se iscimao za klapne :respect:  Dosli smo u posed jako kvalitetnih klapni, originalnih sa mercedesove carlsson dorade.

IMG-7371.jpg

Klapne su tu, cekam jos elektroniku i module, pa da napravimo nesto zanimljivo. Sam dizajn izduva dozvoljava da se ubace dve klapne, cijim se otvaranjem dobija znatno jaci zvuk, a zatvaranjem je auto potpuna fabrika. Svidela mi se ideja, a video sam da su svi koji su to uradili po stranim forumima prezadovoljni. To ce da izgleda ovako nekako

887a5a68-47d1-463d-a559-8debf62b2f5c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...