Jump to content
FAS Euroauto Goran
Danilo1

Alfa Romeo Giulia Rosso 2.2

Recommended Posts

Koje?  Prve?

Dizajneru prvog točka sa slika, tj. felne sa kojima je kupljen auto, bi bez razmišljanja oduzeo licencu...

Doduše deluje mi kao da je puno razmišljao za koji auto dizajnira felnu pa je tako napravio. Mille Figa može da se zove točak  :rofl:

fige felna.jpg   fige.jpeg

Edited by PremieRacing

Ahaaa... 

A nista od ubacivanja xenon fara? Onaj mali xenon, bez prskalica sto ide?

Edited by horvat

Uglavnom uzimam test vozila kada idem do Crne Gore ali sad sam bas imao zelju da se provozam Giuliom pa smo skoknuli do Podgorice.
Vreme je bilo katastofa, od Beograda do Cacka sve vreme me je pratila kisa, nisam gasio brisace..  Fino ide na autoputu, tempomat na 130 i milina, jedinu zamerku imam na povremene bocne udare vetra koji stvaraju buku oko vozacevog retrovizora a ostalo se nista ne cuje.
Sto se tice magistrale, odlicno pegla krivine, gde pozelis da prodjes tu ces i proci bez ikakvih problema i naginjanja. Cale se par puta iscimao da cemo izleteti pa sam mu uz onu cuvenu uzbrdicu i krivine kod Uzica pokazao gde je granica kad krecu gume da proklizavaju :lol:
Sledeci korak je definitivno remap. 136ks je malo za ovakav auto, barem za mene. Pretice se relativno lako ali ne uliva bas sigurnost kao sto sam imao sa Bravom i Giuliettama (150+ ks). E da. kada smo kacili prethodne slike Horvat i ja, nisam napisao da sam zatamnio stakla - pozadi 100% a napred po zakonu (za sada :ph34r:)
Potrosnjom sam malo iznenadjen, ne bas prijatno, prosek je bio 6.5 po bordu, ok, bilo je puno kise ali ni sa jednim autom do sad nisam prelazio 5.5 uz preticanja i voznju na autoputu 130.. Sem sa Compass-om - rekordnih 9L :lol: ali i rekordnih 5.5h do PG. Koliko utice na prosek i to sto nisam gasio kola kada smo pravili pauze - ne znam. 
U Podgorici su me ljudi masovno zaustavljali i pitali sta je ovo?! - Posto ih dole, nazalost, uopste nema

Generalni utisak, kao i do sada, italijani su odradili neverovatan posao :)

20211105_094047.jpg20211107_105032.jpg20211107_105235.jpg20211107_110258.jpg

Edited by Danilo1

Moze remap, a moze i chip :lol: 

S obzirom da sam probao auto, delim utiske sa Danilom, sve je vrh, al treba vise snage definitivno. Al ne sumnjam da ce biti uskoro "paprike" :D