Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Pa nije jbt Porsche 911 npr, kako se ono kaže, za ljude bez nogu? Koliko si visok? Sada voziš Deltu, ona pozadi ima mesta baš dosta, kao neki, lupam A6 ili slično. A da li si mogao da sedneš u Marei iza sebe? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/6/2019 at 10:04 PM, MS PK said:

Brt, crn auto, lakovane cipele i tvrd biip nikad nece da izadju iz mode

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Brt, crn auto imam, tvrd biip takodje, cipele mi za sada ne trebaju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, marko.jovanovic said:

Koliko si visok? Sada voziš Deltu, ona pozadi ima mesta baš dosta, kao neki, lupam A6 ili slično. A da li si mogao da sedneš u Marei iza sebe? 

200cm, zato sam i uzeo deltu da mogu iza sebe da sednem, to mi je bilo prvo što sam gledao kod svih automobila. U marei bilo više mesta pozadi nego u 308 kad sednem, međutim, čim sedne neko iza mene, osećam kolena u bubrezima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugaru iskočio 2013 308 sw pa zato pitam,kakav je motor i to.Licno za mene je auto kad se nisko sedi.To visoko sedenje mi ubija uzitak u voznji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, andreja.micovic said:

200cm, zato sam i uzeo deltu da mogu iza sebe da sednem, to mi je bilo prvo što sam gledao kod svih automobila. U marei bilo više mesta pozadi nego u 308 kad sednem, međutim, čim sedne neko iza mene, osećam kolena u bubrezima. 

Mozes da sednes iza sebe, ali glavu moras kroz panoramu napolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da :) al kad oborim klupu... direktorski. Iskreno nikad se ne vozim iza sebe, ali ne volim kad nekoga vozim da mi šutira naslon, ili da moram da se pomeram napred. 

Kod delte kada se pomeri zadnja klupa skroz napred, a vozačevo sedište skroz nazad, između zadnjeg i vozačevog sedišta mesta kao u marei, nešto baš malo 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, marko.jovanovic said:

Kako bre mali? Nedavno je kolega kupio 308 1.6hdi, mislim da je taj od 116ks. Šta znam, za svoju cenu je dobar, ima naravno dpf kao i svi dizeli iz tog perioda. Ja ga lično nikada ne bih vozio, ne zato što je loš, nego što mi se ne sviđa dizajn, a takođe i ergonomija (naspram Golf 5 je lošiji, sedi se višlje i sedište je lošije). Mislim da je tesniji pozadi of Golfa, a i gepek mu je manje praktičan, al opet ništa strašno, po meni je ok. 

Generalno meni ni 307 nema neku dusu za voznju.Ono sto bi se reklo kulturica i standardna voznja.Nema neku preciznost u upravljanju i to,ali drugar i nije tip vozaca kome to predstavlja neki znacaj.Nisu mi ti francuzi za neku zustriju voznju, mozda gresim al je moje misljenje tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da gresis, francuzi su majka za hothatch kategoriju...xsara/saxo vts, 106/306 gti, clio/megane sport itd. Ali ako pricamo o obicnom 307 tu nisi pogresio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se, ali nisam ukacio je li u pitanju 308 Mk1 facelift ili Mk2? Posto je 2013. prelomna godina, kada je izasao i aktuelni model. Tako da postoji 1.6 eHDi u obe varijante.

Ako je u pitanju noviji - kod svoje zadnje kupovine sam u pocetku od non-zabarskih Compacta razgledao i 308 Mk2. U pocetku :D. Jesu zanemarljivo produzili medjuosovinsko u odnosu na prvi 308, ali se to ne primeti bas nesto. Cak mi se cini da je Mk2 hatch KRACI od prethodne verzije, tipa nesto oko 4.25m, maltene 10 cm krace u odnosu na neke danasnje standarde za klasu. Slazem se sa kolegama da je unutra trunku tesniji nego sto bi se to ocekivalo od Francuza. Enterijer jeste atraktivan i neobican, i-Cockpit (manji volan i instrumenti preko njega) i maltene sve komande na touch meni i nisu nesto legli. Vise sam za klasiku i sedenje sto blize asfaltu. Takodje, vise volim sportskiji pristup i dizajn, a 308 II je eksterijerom onako bas fin, porodican auto, dizajniran da se dopadne sto sirem krugu ljudi. Pristupom me recimo pomalo podseca na C4. Sve je naravno cisto licni utisak, za HDi nema sta da se prica, u globalu interesantan autic svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facelift je bio u pitanju.Pogledali ga,zena ga vozila,pri ubrzanju nesto cangrlja iz motora ,dosta je istackan auto,tako da nista od kupovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili malo do Zlatibora.Ko god misli da se uputi tamo,nek trazi drugo mesto bolje.Na 5 mesta nas dočekali radovi na putevima. 

20190917_145042.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan,videh da guma sto stiti kuglu tj lezaj na stabilizatoru levom je pukla skroz,tako da prodire voda,u prevodu nece dugo da posluzi.Pa rekoh bolje da sprecim to odmah.Uzeto sledece:

20191004_123747.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ali poceli su da proizvode bukvalno svuda po svetu, pa bi mozda trebalo obratiti paznju...od skora se pojavljuju sa Made in China, Made in Brazil itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je na forumu,159 svetlo plava sw.Dzabe mu sto daje pun gas i sto mu kanta dimi kao fap uz rudnik,lagano je bio pretecen.

 

Pž registracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi bilo pametno kupiti scanner 1.4 preko ovih kineskih sajtova?Sta mislite?Bukvalno za sitne pare naleteh,pa sto da ne ako bi služio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bre skener?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Strelom na Rusiju

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


S motku na fapa se kaze

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...