Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Proci ce sigurno, ukoliko ode kod nekog mesara ili pekara na tehnicki.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo za tehnicki.Inace bas volim da vidim neki stariji auto dobro ocuvan ili jos bolje lepo sredjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/25/2019 at 10:51 AM, andreja.micovic said:

Brate kako bi bilo dobro da ovo može biti dokazni materijal na sudu

moze...samo sto kad nas jos nece niko da se bakce time, ali moze...

@marko.jovanovic bajo moj, vidis kako se beli plafon u garazi ;)

level pro pored auta pa po plafonu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al u regionu, ahahhaha, luuuud si ko struja.

Dok sam se oporavljao od loma noge imao sam vremena, pa sam se zezao na youtube sa komentarima, ja i dalje ne verujem koliko ima klinaca kojim je ok M3 naljepnica na svakih 0,5m

 

11 minutes ago, vagenovac said:

Mislim da je e46 trenutno br.1 lozacki auto trenutno za napaljene, jedno vreme je to bio stilo, pa alfa 147, ali kako je pojeftinila e46 sad je lider u regionu :D 

 

 

Eo konsultovao sam ortaka, da dopunimo listu ložačih automobila:

147 je neprejebiv, Zatim Ibiza tdi, Fr.

Jedino što 147 ide bolje od tog jadnog e46

 

image.thumb.png.0d28e90c59fc9736d110927aca108828.png

image.thumb.png.ba6179ab2a57275461d6fb8a4d3c08e1.png

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ide 147 bolje od e46, imam oba.

Odlican auto, ne vidim zasto je jadan :)

 

Ti ljudi sa fejk stikerima oznakama su posebna sorta, zasto ne stave znak od mercedesa na fiata recimo, zato sto je ocigledna laz, a ovde gde mogu da mazu oci da im komad lima deluje skuplje sa par laznih oznaka to rade bez skrupula ikakvih.

Takvi ljudi lazu o svemu i vole da se hvale, koliko su platili auto, koliko trosi, koliko cura su kecali itd.

 

Znam licno coveka koji je na s klasu (prosli model ristajling) 350cdi skinuo fabricke oznake i zalepio s600 i v12, malo je reci da laze kako zine, a ima para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije jadan svaki e46, ali su mnogi u jadnom stanju. Zašto kažem da AR147 ide bolje, u globalu? Pa zato što u proseku ti JTD i MJET motori na valjcima izbacuju oko fabričke snage, a dosta e46 320D se nije proslavilo na valjcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, vagenovac said:

Ne ide 147 bolje od e46, imam oba.

Odlican auto, ne vidim zasto je jadan :)

 

Ti ljudi sa fejk stikerima oznakama su posebna sorta, zasto ne stave znak od mercedesa na fiata recimo, zato sto je ocigledna laz, a ovde gde mogu da mazu oci da im komad lima deluje skuplje sa par laznih oznaka to rade bez skrupula ikakvih.

Takvi ljudi lazu o svemu i vole da se hvale, koliko su platili auto, koliko trosi, koliko cura su kecali itd.

 

Znam licno coveka koji je na s klasu (prosli model ristajling) 350cdi skinuo fabricke oznake i zalepio s600 i v12, malo je reci da laze kako zine, a ima para.

Kao što sam napisao, dovoljno sam mator da se sećam BMW e30 M3 sa gobošima pozadi i gumama od juga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u firmi koleginica okacila sliku na mejl bukvalno druga osoba. Gledam je sedi pored i pitam se kako??? 

Laaaz sveee jeee laaaaz

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj je da uporediš i druge fizičke karakteristike (ne samo lice), možda su manja neslaganja fotka/uživo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega iz firme na LinkedIn je napisao u profilu: Head of HVAC in xxxxx

Nisam znao da je postao to, možda sam nešto propustio....

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami ni AR 156 ,147 kojr vidjam nisu u nesto Bog zna kakvom stanju.To vazi i za e46,mada generalno i za vecinu auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad samo teraju, daleko bilo da se ulozi nesto.
A ima i kod drugih lozenja, npr Abarth stikeri na 1.6 Stilu. Pa tacno mi se smuci kad vidim.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora ni cena da znaci. Ja uzeo Stila po nekoj prosecnoj ceni pa zamenio sve zivo da bi ga doveo u sredjeno stanje, jbg.
Ali da se ne odrzava generalno, ne odrzava se.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...