Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Doslo je vreme da predstavim svoje drugo,da ne kazem novo prevozno sredstvo.Ukratko 2.0 150ks,od opreme jedino sto nema a mozda mi nekada zatreba to je tempomat,mada lako se to moze ugraditi. Model sa 5 brzina,naravno zeleo sam sa 6,ali posle par prica servisera i otpadasa,ne zalim.5 je duža nego na libri, mada relativno retko putujem ap.Sto se BMW tice,auto uzet od stare prijateljice calove,tako da znam da nije lupan i kako je odrzavan.4 kljuca,odmah po kupovini,uradjen mali servis,posto je ona menjala lanac pre 4meseca,to nisam morao da radim.Ugradjena android tipska multimedija i led sijalice.Zamenio pozadi diskove,plocice i paknove iako je moglo 20k to da gura,ATE stavljeni,napred su takodje ate,al njih je vlasnica menjala skoro.Od ulaganja mi je ostalo farbanje prednjeg branika,ne mogu da gledam ovu crnu ogrebotinu. 

P.S sto se felni tice ove su ostale za zimski set :D

 

20181203_145945.jpg

20181203_095008.jpg20181203_095022.jpg20181203_095030.jpg

20181203_101316.jpg20181203_150228.jpg20181110_160646.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno izgleda. U zdravlju te sluzio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlju se navozao

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leleee opet presvlake stavljao..flekas u dalje? :D
Neka je sa srecom lubenicar :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
od opreme jedino sto nema a mozda mi nekada zatreba to je tempomat,mada lako se to moze ugraditi.

Moracu da te ispravim, posle ovih slika enterijera mislim da od opreme nema ama bas nista

 

Svakako, nek te lepo sluzi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je o o dovoljno. Iskreno grejace i ne palim,komande na volanu ama bas mi nista ne znaci,koza nikad u zivotu. Veliki sam hejter koze,alkantara po sredini i koza po boku mi je ok i lepa kombinacija,ovako kozu gledam kao veliki minus.

Hvala svakako ,nadam se da hoće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je da pricas sta je tebi dovoljno, a drugo je kad pricas da ima sve osim tempomata :)

Edited by Sava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao sam sta je meni dovoljno.Ostali svi znaju koju opremu moze da ima auto.Ja sam zadovoljan opremom,andorid navi je morala sa legne,posto je original navi obicno sr*nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas provalih da ima i el sklopive retrovizore.Dok recimo burazer ima komande na volanu ,tempomat,sva 4 podizaca a to nema,dok treci drugar nema ni bord racunar :D Maglenke mislim da svi imaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od drugara kozna sedista , crno nebo i stubove, volan, crn metalik spolja, felne,6b, '04-'05 bese i nema bord :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciganska posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al sa druge strane,recimo volan i sedista cas posla mogu da se zamene.Mene jedan otpadas smara sa volanom,iz dana u dan spusta cenu.Ali iskreno zbog komandi na volanu,ne bih mu dao vise od 20e haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

....i sto je crven.. :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...