Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

Kupovina automobila do xxxxx eura

Recommended Posts

Nije nije, to bi bilo provereno kao uvoz iz Italije :D

U ovaj auto sam ja seo prvi put pre 11 godina kada su ga kupili i provozao ga, naravno u to vreme mi je bio space shuttle :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

polovniautomobili.jpg PolovniAutomobili video: Koji automobil kupiti za 3.000 evra?

 

Na našem sajtu najčešće se pretražuju automobili vrednosti do 3.000 evra. Želeli smo po ovom pitanju da ''ukrstimo stavove'' sa kolegama iz branše, ali smo zbog specifične epidemiološke situacije ovu ideju realizovali putem video poziva. Ovaj video ne predstavlja ultimativni izbor najboljeg automobila u okviru zadate vrednosti, već samo razmenu mišljenja koja će vas, nadamo se, inspirisati da podelite sa nama vaše mišljenje u komentarima:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mondeo mk4, 2.0 tdci, 2014,93000 km, bimis trend paket, kipljen i odrzavan ovde, 8600,sta mislite

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma daj mu 5, ko ga **b*, vanredno stanje je   


Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

fifthgearyoutube.jpg Fifth Gear video: Najbolji automobil do 11.000 evra

 

Prosečan kupac u Britaniji kupuje auto od preko 20k evra...ali, evo izbora za duplo manje novca:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,treba mi savet i preporuka od bolje upucenih u ovu materiju,posto sam vrlo neodlucan i svaki dan mi nesto novo padne na pamet. Konkretno trazim iskljucivo benzince zbog svojih skromnih potreba i male kilometraze,a u uzem izboru su mi trenutno Lancia Delta 1.4 110/150 (kW/KS), Ford Focus, C-Max, Kia Ceed i Hyundai I30 uglavnom su i oni 1.4 i 1.6 u zavisnosti sta nadjem? E sad verujem da odstupam od teme posto se zna za koja je vozila predvidjen ovaj forum i da bi mnogi izabrali Lanciu,ali mi treba malo sira slika i kompletnije misljenje. Prvenstveno sam trazio komfornije automobile vrednosti do nekih 3000e,ali sam posle odstupio od te ideje pa mi je akcenat na pouzdanosti,posto retko menjam vozila,jednom u 7,8 godina. Sta bi bilo najsrecnije odabrati u ovom slucaju? Imajuci u vidu slabu ponudu pojacao sam malo cifru pa bih izdvojio do 4000e? Lanciu nisam nikad vozio,a iskren da budem mislim da sam je retko kad i vidjao u mom okruzenju,a citajuci forum sticem da su zaista dobri i pouzdani automobili,e sad nisam upucen kakvi su sto se tice servisa,delova i svega ostalog?

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto gledam mk4 ristajl... ovo mi je upalo u oko, prvi ke uvoz pre oko godinu dana, covek nije preprodavac, drugi je bio menadzerski auto. Prvi, covek tvrdi da je ta km a za drugi je provereno. Voleo bih da cujem da li se ja tripujem ili nemam razlog za brigu? 188163bd13f8588e64c015b9437de03b.jpg4b8372530da87c307b4440a73455ab73.jpg

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanje sedišta zavisi od puno parametara: težina vozača, frekvencija ulaženja i izlaženja, način sedenja... Video sam sedišta u puno lošijem stanju na G6 da pravih 65000, ali je bio firmi i verovatno ga vozio komercijalista...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drugari,treba mi savet i preporuka od bolje upucenih u ovu materiju,posto sam vrlo neodlucan i svaki dan mi nesto novo padne na pamet. Konkretno trazim iskljucivo benzince zbog svojih skromnih potreba i male kilometraze,a u uzem izboru su mi trenutno Lancia Delta 1.4 110/150 (kW/KS), Ford Focus, C-Max, Kia Ceed i Hyundai I30 uglavnom su i oni 1.4 i 1.6 u zavisnosti sta nadjem? E sad verujem da odstupam od teme posto se zna za koja je vozila predvidjen ovaj forum i da bi mnogi izabrali Lanciu,ali mi treba malo sira slika i kompletnije misljenje. Prvenstveno sam trazio komfornije automobile vrednosti do nekih 3000e,ali sam posle odstupio od te ideje pa mi je akcenat na pouzdanosti,posto retko menjam vozila,jednom u 7,8 godina. Sta bi bilo najsrecnije odabrati u ovom slucaju? Imajuci u vidu slabu ponudu pojacao sam malo cifru pa bih izdvojio do 4000e? Lanciu nisam nikad vozio,a iskren da budem mislim da sam je retko kad i vidjao u mom okruzenju,a citajuci forum sticem da su zaista dobri i pouzdani automobili,e sad nisam upucen kakvi su sto se tice servisa,delova i svega ostalog?
 
 
Odakle si?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Kikinde druze :) Mada nije problem da se iscimam bilo gde ako natrci nesto zanimljivo :) Pratim oglase vec duze vreme,ne zuri mi se pa zato prikupljam sto vise informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao sam zbog ovog Le , reko da nisi sa ovog kraja a cimaces se sigurno :D
Imas celu temu gde su pisali ljudi iskustva sa deltama, imas i nekoliko delti 1.4t na forumu pa pregledaj

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...