Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Ima moja tema gde sam predstavio moga bivšega w124.
Ako bi kupovao biraj 250D,250TD ili više,to su neuništivi petocilindrični dizeli,jednostavni i laki za rad
300 Turbodiesel :D

Sent from my SM-A346B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akumulator kao na C3 i C4 korveti...

Audi 80 LS, B1,1976

IMG_2732.jpeg

IMG_2729.jpeg

IMG_2731.jpeg

IMG_2730.jpeg

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geely nikada nije imao prituzbe na lak nigde, pogotovu ne u Rusiji :lol:

 

Fora sa Geely-jima je da putuju mesecima i budu skladisteni na razne nacine pa je vrlo moguce da neki bude ostecen.

Ja sam se cudio zasto naplacuju "pripremu" vozila i onda skontao da auto dodje zapakovan kao paket sa Aliexpress-a i iznutra i spolja tako da treba neko satima da skida sve nalepnice :lol:

Inace na tom potezu u Zemunu sam pre neki dan video cak 5 Geely-ja. Izgleda da je neko plodno tlo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Tadej said:

Nov, neregistrovan, donesen ispred servisa gde se farbaju kola, zasto ?emoji848.pnge337c728b6cd2471ed8bfd15da224ef6.jpg

 

Prosto se desava. 

Eh da znate sta se desava sa Fiatima... Secam se da smo na jednom renegade-u menjali krov jer kolega slepadzija nije nesto uradio kako treba na prikolici i na neravnini mu je klecnula prikulica i gornja platforma je ostetila krov. Krov i soferka su se morali menjati, sve sredjeno po PS i auto prodat bez problema. Naravno tu informaciju ima samo diler. Cesto pri transportu dolazi do ostecenja, nekad manjih nekad vecih, sve se to resi pre isporuke kupcu. Svuda je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/24/2024 at 2:04 PM, city said:

Sta mu je ovo pravougaono iza prednjeg tocka?

trebalo bi da mu je tu akumlator

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, sa jedne strane akumulator sa druge filter vazduha i posuda za pranje stakla

 

toyota-200gt-interior-side-wing-door.jpg

toyota-200gt-interior-wing-door.jpg?w=71

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Geely nikada nije imao prituzbe na lak nigde, pogotovu ne u Rusiji 
 
Fora sa Geely-jima je da putuju mesecima i budu skladisteni na razne nacine pa je vrlo moguce da neki bude ostecen.
Ja sam se cudio zasto naplacuju "pripremu" vozila i onda skontao da auto dodje zapakovan kao paket sa Aliexpress-a i iznutra i spolja tako da treba neko satima da skida sve nalepnice 
Inace na tom potezu u Zemunu sam pre neki dan video cak 5 Geely-ja. Izgleda da je neko plodno tlo  
Jesi li primetio da skupa vozila putuju cela izlepljenja u beloj foliji? :D

Sent from my SM-A346B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, igor0511 said:

Ja sam se cudio zasto naplacuju "pripremu" vozila

Ja idalje mislim da je to bezobrazluk! Poput stavki na računu za struju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane1321 slazem se. Jel' moze da se kupi "nepripremljen"? - Ne. Onda lepo stavis cenu vozila da bude 150e visa i nemas "skrivene" stavke.

Ali nazalost vecina tako radi. Isto je i za patosnice koje mi se uopste ne svidjaju i ne kontam kako kostaju 100e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve ste vi u pravu samo to obično ne može tako...  Oooooozbiljan je posao dekonzervirati nove automobile (pogotovo one koji dolaze iz Azije) i to radi svaki zastupnik/uvoznik na svom tržištu samostalno. A cene ne određuje baš samostalno i nema prostora da taj trošak uvrsti u cenu auta. Ili jednostavno neće. Baš hoće da kupac zna šta koliko košta i šta se koliko plaća. Ili još tačnije prekopotrebno je da se taj trošak posebno iskaže finansijski pošto to radi neka druga firma za uvoznika pa mora da se zna koliko šta košta i koliko šta treba da se plati. 

 

U suštini je retko kad slobodna volja da se to posebno naplati mada vrvtn ima i takvih slučajeva. A i sami uvoznici i dileri bi vrlo rado prikrili taj trošak i ukalkulisali bi ga u cenu vozila da mogu zato što im je preko one stvari pitanja svih mogućih i nemogućih kupaca "zašto to?!?"     :)    :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je preći hiljade kilometara od Poljske do Jadrana.Imali su i tovar na krovu auta.

IMG_2779.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo ih je i po Grckoj 90ih dosta, vukli su i one male zatvorene prikolice samo za stvari, stavljali i kofere na krov, nekad dodju i par porodica sa par peglica zajedno bili su atrakcija, sretneh ih na putu idu lagano 80 i uzivaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...