Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Ako ćemo i detalje, ovo nije fabrički Bravo sport, već je dodao zadnji kačket i prednji branik, ostalo je fabrika.
Što se tiče boje njegovih farova, isti su kao kod mene na sportu a isti su mi bili i na dizel Bravo 2014 godište, dakle ti tamno sivi.
U svakom slučaju, konkretan model je lep, pogotovo sa ovom panoramom, i srebrni detalji su lepo uklopljeni kao i crni , ceo auto kao celina je estetski lep uz fenomenalnu boju , koja je po mom mišljenju perfektna za konkretni model.

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, OMP said:

mozda maska ide uz farove (koji pritom i nisu silver na sportu, vise ide uz obican bravo) 

Farovi na Bravu nemaju veze sa nivoom opreme, nego sa tim da li je pre ili posle restyle ;) .

Pre restyle su sjajni (srebrni), sa zutim migavcima. A posle restyle su mat tamno sivi, sa belim migavcima. Bar meni je skroz OK kombinacija u kombinaciji sa grill-om, evo kako je izgledalo na mom bivsem autu koji je bio crn (slicica sa poslednjeg klupskog druzenja, prvi i zadnji u redu su moji mezimci :D):

 

IMG_20230625_185451_resized_20230626_115623202.jpg.11a8f977dcf27f4a531915a6b7241075.thumb.jpg.a887e22df3f21a43ae364d672f598d35.jpg

 

Za onaj iznad se iz aviona vidi da je pakovan verovatno neki Emotion (panorama i hrom kvake/lajsne ispod prozora), u fazonu wannabe Sport. Sto rece Knezevic - doradjen prednji branik u donjem delu, nakacen neki veci kacket pozadi, ofarbane celjusti u crveno, stavljene 18'' felne sa Sporta. I kao slag na tortu i piletu sise - juris kao neki sporCki fazon i montiras deflektore :blink:.

Za boju se apsolutno slazem :thumbup: , nije dzaba bila reklamna kada se auto pojavio.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro za farove jasno je sta sam mislio, uz one sjajne maska i ima nekog smisla uz tamno sive kao kod mene na gp, meni licno nema smisla.

crna i bordo su najbolje za bravo, eventualno bela, naravno o sportu pricamo.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su se na Sportu, u kombinaciji sa tamnim staklima naravno, svidjale i mis-siva i Maserati blue.

Bas sam jedan takav i gledao krajem 2017., samo sto je bio 2.0 cadjavac. Ali je, na moju srecu, naleteo MultiAir.

Ovako nesto, zrtvovao sam tada panoramu za turbo-benzinca :D :

 

Fiat-Bravo-2011-1280-04.thumb.jpg.de609c0531e6e06fee3fce8388ef639a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

svidjale i mis-siva i Maserati blue.

a bzv je ta miš siva, baš ne stoji... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da te slucajno cuje nas Mile ili ne daj Boze forumski poeta @Reacher Gilt :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjajem za upad u diskusiju...

Ja se izbečio na onu sliku pa da mi neko potvrdi moju pretpostavku.

IMG_20230630_172515.thumb.jpg.91758ff3c4836545909139af6477f36e.jpg

Zar ovi obeleženi delovi nisu dokaz postojanja praga iz Sport kolekcije?!

Budite ljubazni pa mi udovoljite. ;)

Ako izuzmemo da je pakovanje u stilu "sam svoj majstor" što i nije mana, pristojno je sve to leglo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa je i ta maserati plava ali ne bih je sigurno odabrao pre crne i crvene, mis siva nikako, volim tu boju ali ne na tom autu

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/30/2023 at 1:52 PM, darkman14 said:

a bzv je ta miš siva, baš ne stoji... 

pug-what-did-you-say.thumb.gif.13bf10112721ea1697271c33b96f57ec.gif

@Ivan Forgive them, for they know not what trey are saying. :shock:

20230701_153347.thumb.jpg.9dcae53341fa6e3d14b9eacf93c7f5a1.jpg

Najlepša boja na najlepša kola. Ukras na svaku baštu.

Svaka streja takvu lepotu samo poželeti može. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, srdjos said:

Mitsubishi prop'o
Biće uskoro test na sajtu autorepublike
1acfcdbffeb6c0bd0684f4dbdb343f15.jpg

mogao bi se nazvati i Clio Cross... 

Liči na klio, a trend je da je sve što je povišeno Cross

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije bas, razliciti farovi i znak :) 

Nekad me sve to rastuzi.Pre si mogao da prepoznas marku automobila sa sto metara, po silueti. Sad ponekad ne znas sta je dok ne vidis znak na haubi. Iste platforme, isti motori jedino sto cini marku je malo obojene plastike :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/6/2023 at 9:54 AM, srdjos said:

 

preslikani Captur

mica, nisan i reno su sad alijansa, imace neke iste modele samo sa razlicitm znakovima i nekim detaljima kao nekad ulise, evasion, 806 i zeta ili ulise, c8 i phedra

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, OMP said:

mica, nisan i reno su sad alijansa, imace neke iste modele samo sa razlicitm znakovima i nekim detaljima kao nekad ulise, evasion, 806 i zeta ili ulise, c8 i phedra

znam to, moj post je bio malo sarkastičan na temu Micija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...