Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

ne znam koja je logika ali je tako, bas sam sad pogledao i cenovnik bela se doplacuje 200e ostale su 500e samo je zuta standard

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Institute of Development in Automotive Engineering, or I.DE.A for short, was founded in Turin in 1978 by the entrepreneur Franco Mantegazza and the architect Renzo Piano. The institute’s first project a commission by Fiat, who invested $3.25-million in exploring how the cars of the 1990s could be designed and built more efficiently.
https://testdrivejunkie.com/1981-fiat-vss-concept/


image.thumb.png.caf74d3495192e364061c8662c33e808.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima jedan i kod mene default_D.gif

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока


I to kakav.... non stop u pokretu... a ne stavismo ga na forum....jbg

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/26/2023 at 12:40 AM, city said:

Ono kad parkiras auto ispod lipe i danima ga ne pomeras :) 

viber_slika_2023-06-25_22-51-35-668.jpg

viber_slika_2023-06-25_22-51-35-889.jpg

viber_slika_2023-06-25_22-51-36-103.jpg

Gore je ispod nekog četinara, danima mi iskaču iglice sa svih strana a pomislio da sam ih se rešio posle pranja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Odvratno" drvo ako treba da se parkira ispod.

I da nema trunja koje pada (a ima ga uglavnom) - kada cveta, auto bude ulepljen vec posle 2-3 sata provedena ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, moron said:

Da li je moguće, da lipa to baš tako "nagrdi" ?

Da, bas tako! Ceo moj blok u Mirijevu je u lipama. Jos, po meni, i smrde. Ako uspem da nadjem mesto, parkiram dalje od krosnji lipa, ali ipak vetar nanese na kola, samo situacija bude bolja jer se ne ulepi kao kada je ispod. Ja koristim kola svaki dan, ali moram bas cesto da ga istusiram na samousluznoj perionici svake godine u ovo doba. 
Komsije koje kampuju nedeljama na parkingu izgledaj uupravo tako kao kolegin. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino bih masku i resetku ispod u crno, nekako na sve ovo siva ne lezi barem iz mog ugla gledanja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih masku i resetku branika na bravo u crno ta silver mi se nikako ne svijda, to sam kod mene na GP prvo ofrabao a takodje i ove hrom brave su mi ruzan detalj a ostatak je ok sem sto fale pragovi, taj prag je tako mali detalj na bravu ali toliko znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni opet siva resetka hladnjaka ide uz sive farove i bele migavce. A i to je "zastitni znak" restyle verzija Brava, pored svih ostalih bitnijih stvari.

Licno mi se svidjalo i ni jednog trenutka mi nije padalo na pamet da to farbam u crno. Mada i bivsi Bravo mi je bio crn, zestoko fabricki zatamnjen, fabricki vizir na soferci... Pa je to pravilo malo kontrasta.

Kacket na Bravu (i svojevremeno na 3v Stilu) je obavezna oprema :) , bez njih izgledaju bas cosavo pozadi. Slicno vazi i za pragove, ista prica za njih je i na Grandeu, Giulietti... 

Bez tih detalja nisam ni gledao Bravo/Giuliettu - kada su vec cesti, bar neka se razlikuju u gomili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda maska ide uz farove (koji pritom i nisu silver na sportu, vise ide uz obican bravo)  a sta je sa okvirima maglenki koji su crni, meni to bas bode oci ispada kao da su maske farbane naknadno u silver, ajde da su gornju masku samo u silver ali donja nema nikakvog smisla al nebitno stvar ukusa

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...