Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

kako ovo ide, EFI će biti brži

Sent from my PSP5504DUO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dogodine bi bilo previse optimisticno ali bice jednom poseta gosn Borisu :D Ali to tek sa 3-5 godina, mozda sebe castim za 30ti rodjedan :D Ima jos dosta toga da se uradi do tada.

 

Prvo da resimo domace.

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznao sam lika sto vozi Yugica sa klipa na brdskoj trci Krusevac,prosle ili preprosle godine nisam siguran,Andrej se zove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice auta, nisam se nikad pokajao, a siguran sam i da necu ;)

 

Andrej Jovanovic, mislim da mu je to i korisnicko ime na jubito ako neko hoce da pogleda snimke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jugiša, nije kasno da namunjiš juga. Evo Feđa se sinoć potegao sa Renault Meganom RS 265 trophy, posle ugradnje ubrizgavanja metanolo. Kaže da su do 100 bili isti, a do 180km/h razlika je bila 1.5-2 dužine u korist Megane. E sada, čemu ova priča, pa zato što je tu bio neki nadrkani Yugo sa C20 LET, koji ima nešto tipa 400ks. Kaže najebao im se keve, otresao ih ko svinja mastan džak, u prvoj je nestao, u drugoj ćao, u trećoj mu nisu videli štopaljke :D

E tako nešto napravi više, uz svo poštovanje :) Imaš znanja, mlad si, nemoj još da se ženiš, i sve će biti u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravac je za vozove, krivine su za aute :lol: Tako nesto ja necu nikad napraviti posto mi uopste nije interesantno, svako moze biti brz na pravcu, krivine su nesto drugo ;) Neke ideje koje ja imam da uradim po pitanju motora se manje vise zavrsavaju na nekih 90ks kao atmo i ako se ikad odlucim za bust, onda mozda nekih 130ks maksimalno. 

 

I planirani N2O je manje vise plan samo zbog moje zelje da savladam tehnologiju iako ce verovatno jedva biti koriscen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mudro rečeno!

Mada priznajem da me impresionira i veliko povećanje snage na starijim autima. Ništa mi lepše nema kada netko bez sponzora i čitavog tima iza sebe sklopi auto i uzme meru fabričkim sportašima od xxx eura!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj naleti na onog sa C klasom belom. Ja naleteo vise puta, ali ne mogu da ga stignem :( Osvetlaj JTD obraz :)

Ti bi ga dobio za malcice. Znaces koji je - C250 AMG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koja 2.2 eklasa? Ona socijala 200 ili socijala 220cdi :D ova prva jedva preko 100ks a druga nepunih 140ks na onoliki auto. Sta ima tu da se cimas kad si po svemu jaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak mislim da je jugo sa C20 let najbolje rešenje. Jel neko čitao šta sam napisao? Gnoj 4 1.9TDi od ortaka ide ozbiljno, megane RS Trophy još malo  bolje, i jugo ih je iscepao, nisu mu videli štopaljke :D

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...