Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

БЛИСКА БУДУЋНОСТ!!!!!!

Оператер:
- Пизза сервис! Изволите!
Муштерија:
- Добар дан! Желим да наручим две пице!
Оператер:
- У реду! Могу ли прво добити Ваш ЈМБГ?
Муштерија:
- Мој ЈМБГ!? Шта ће Вам то?
Оператер:
- Инсталирали су нам нову технологију!
Муштерија:
- Па какве то везе има са пицама?
Оператер:
- Тако повећавамо брзину услуге, што је у Вашем интересу! Хоћете бити љубазни да ми дате Ваш ЈМБГ.
Муштерија:
- Не разумем... Чекајте да погледам! Пишите: ЈМБГ 2709969710345
Оператер:
- Хвала Вам, господине Петровићу. Само да проверим податке из наше базе. Видим да живите у Нушићевој улици и Ваш кућни телефонски број је 2601595. Ваш број на послу је 3301-572, а Ваш број мобилног је 065/7921-483. Ви сада зовете са кућног телефона.
Муштерија:
- Да, код куће сам. А одакле Вам све те информације?
Оператер:
- Па умрежени смо, господине.
Муштерија:
- Са киме се умрежени? Са ДЕ-БЕ-ом или са мојом фирмом?
Оператер:
- Господине, будите љубазни, реците Вашу наруџбу!
Муштерија:
- Донесите ми на кућну адресу две велике шумадијске пице, са љутом папричицом...
Оператер:
- Мислим да Вам то није добра идеја, господине.
Муштерија:
- Како то мислите?
Оператер:
- Господине, Ваши здравствени подаци из електронског картона говоре да имате повишени крвни притисак и висок ниво холестерола. Жао ми је, али полиса Вашег допунског здравственог осигурања не покрива и тај ризик...
Муштерија:
- Па што ми онда можете препоручити?
Оператер:
- Могли бисте наручити нашу безмасну соја-пицу. Уверен сам да ће Вам се допасти.
Муштерија:
- Зашто то мислите?
Оператер:
- Па, прошле недеље сте у књижари купили књигу "Гурманска јела од соје". Зато сам Вам то
предложио.
Муштерија:
- У реду, у реду. Дајте ми онда две велике соја-пице. Колико Вам дугујем?
Оператер:
- То би требало бити таман за Вас, Вашу жену и Вашег сина. Све скупа, заједно с трошковима доставе, 2100 динара. Како плаћате?
Муштерија:
- Као и увек, кредитном картицом.
Оператезбогр:
- Опростите, господине, али бојим се да ћете морати платити готовином. Прекорачили сте дозвољени минус на картици.
Муштерија:
- ОК, скочићу до банкомата и донети новац пре него ваш достављач стигне.
Оператер:
- Неће ни то ићи, господине! Имате прекорачење и на текућем рачуну.
Муштерија:
- Нема везе. Само пошаљите пице. Припремићу новац. Колико вам времена треба за доставу?
Оператер:
- Мало смо затрпани у овом тренутку. Око 45 минута.
Муштерија:
- Како бре? Најмодернија технологија, умрежени сте, а треба Вам више времена него пре!?
Оператер:
- Господине, ако Вам се жури, можете доћи до нас, али биће Вам незгодно возити пице на мотоциклу.
Муштерија:
- Како знате да возим мотоцикл?
Оператер:
- Овђе стоји да касните с отплатом лизинга за ауто, па Вам га је лизинг компанија одузела пре два месеца. Али, Ваш скутер је у потпуности отплаћен, па сам само претпоставио да ћете тако доћи по Ваше пице.
Муштерија:
- Не, ипак ћу доћи градским превозом.
Оператер:
- Господине, према нашој евиденцији, Ваша БУС-ПЛУС картица није допуњена за овај месец!
Муштерија:
- Ма носите се у три лепе....
Оператер:
- Господине, препоручио бих Вам да пазите што говорите! Већ имате две прекршајне пријаве због ремећења јавног реда и мира 2010. и због викања на саобраћајног полицајца 2011.
Муштерија:
- Ало, бре, па ја сам назвао пица сервис, а не полицијску станицу...
Оператер:
- Господине, знамо и за Ваш ник, под којим пишете веома оштре коментаре на блогу Б92!
Муштерија:
- Ма шта ми рече....
Опетарер:
- Да и не спомињем сајтове које посећујете...
Муштерија:
- Ама човече, хоћу две пице!!!!
Оператер:
- Желите ли још нешто, господине?
Муштерија:
- Не, ништа више. И немојте заборавити две Цоца-Цоле гратис, како пише у Вашем огласу!
Оператер:
- Опростите, господине, али наш оглас има клаузулу да не смемо нудити бесплатну Цоца Цолу дијабетичарима! И молим Вас да дочекате нашег достављача, јер се боји пса. Ви вашег кућног љубимца, како видим, још нисте водили код ветеринара да се вакцинише.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Mozda je trebalo u Covid ipak :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...