Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Zanimljiv sajt,

Koliko samo visina automobila pravi opticku varku. Ja sam bio ubedjen da je novija Meriva manja od starije, kad ono medjutim...

Starija je dosta visi auto, i zbog toga odaje utisak da  je veca, a u stvari posteno kraca i uza

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, milan-jtd said:

Koliko samo visina automobila pravi opticku varku.

Upravo to sam i pominjao ;) . Ljudi se odmah uhvate za klirens i visinu koji ih itekako prevare.

Jos drasticniji primer, pogotovo sa ponudom unutrasnjeg prostora, su Crossoveri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da vidim ove stare mucle iz 60ih i 70ih, ima lepih ali me takva kola ni najmanje ne privlace da ih posedujem ili vozim, ne volim brundanje tih v8 motora pa jos automatici bas mi se ne svidja ta kombinacija

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, neshtry said:

Bacam i ja oči povreno…pazi  ovoga ,5.7 LS V8 motor,kao u korveti

IMG_0686.png

To su po meni najinteresantniji , imaju najbolji cist takt zvuk , nema bolji na svetu i pouzdaniji , ovaj camaro je bombona iako nije oldtajmer kao i korveta tih godina mada uskoro ce biti , to je za zadrzati :thumbup: 

@OMP imaju ljudi koji spakuju adekvatan manuelac na to, obicno sa novijih serija mada mislim da su imali i fabricke verovatno 4oro brzinci , kako je to potezalo prva druga ostavis ih sve u prasini , obozavam to brundanje kad je fabricki perfektno podeseno svaki takt u pravoj sekundi dugacak hod i snaga na niskom obrtaju, to je ozbiljan inzinjering

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ti tu francusku rivijeru i americku umetnost na tockovima :wub: imaju i oni klotare ali imaju i full power jbga , evropljani su uvek stedeli , uske ulice , uski mali autici , uski zidovi i gradja a u americi batice siroke ulice , kola, sve debelo , prodje avion kroz zgradu i nista samo cemo malo zamazati :D mukica postideo se da mu napise kodnu oznaku

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi novi mi se ne svidjaju, jedino od tih novijih volim korvetu c6, event i c7 moze da prodje, ova sad nova je tuga kako su je usrali a camaro, mustang i sl. u novim varijantama mi se ne svidjaju ič

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni isto , ona korveta sa okruglim stopovima pre tih navedenih c5 ona mi je prava za investiciju , ova poslednja onako preuzeli model skoljke sa nekog meklarena i sl. ali opet misici su to pa izvlaci taj iskopirani izgled, ima i onaj henesey venom kao neki napucani lotus elise to im je ocigledno novi trend ... ni meni to vizuelno nije privlacno ali ako ide i ima taj brutalan zvuk onda nije strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Royal motors u Kanu dok su se jos pravila lepa kola

DSCF1964.jpg

 

 

Najbrzi auto u kom sam se vozio, oko 700 konja i neke 3sec do 100tke

 

 

IMG_2208.jpg

 

mada je i ovao bila jako brza sprava sa nekih 350 konja i 800kg ali neka skroz druga dimenzija u odnosu na porse

IMG_20130504_164237.jpg

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...