Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Jedan naš direktor ga je imao tamo negde 2006 - 2007, 2.4 dizel. Često smo ga koristili kao službeni auto. Kako sam samo voleo da ga điram kad na mene zapadne red...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je 2.0 turbo benzin, valjda pet cilindara. Primerak je presao bas dosta, preko 300.000, mozda i 400, ne secam se, i vidi se po njemu. Al mi bilo interesantno sto se tako ljulja, za fotkanje. Pri tom, vlasnik je jedan od spretnijih vozaca koje poznajem :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/17/2022 at 11:27 AM, nemanja84bg said:

Te svetiljke u rucicama i na levoj i desnoj nisam video ama bas ni na jednom drugom modelu ...

 

On 10/17/2022 at 11:41 AM, Ivan said:

Kao kroz maglu - sto se grupacije tice, originalni Tipo DGT (Type 160) mozda :question: ...

 

alfa 145/46, 155 ;)

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, horvat said:

Ovaj je 2.0 turbo benzin, valjda pet cilindara. Primerak je presao bas dosta, preko 300.000, mozda i 400, ne secam se, i vidi se po njemu. Al mi bilo interesantno sto se tako ljulja, za fotkanje. Pri tom, vlasnik je jedan od spretnijih vozaca koje poznajem :D 

Amazon.com: Challenge Accepted Funny Meme Motivational Vinyl Sticker :  Handmade Products

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, OMP said:

 

 

alfa 145/46, 155 ;)

Imao je jedan 155 Q4 detelinaru sto je to islo dobro i koza unutra sve u nekoj crveno crna varijanti sa ja mislim isto zelenim svetiljkama  isto je imao tako lepu tablu punu cajgera i turbo na sredini , spojler pozadi , carski auto.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam i 145 i 155,  kod svih svetli zeleno unutra stim sto 155 ima lepsu tablu, ima 4 mala satica pored dva velika, digitalna klima, lepo svetli sve to kad se upali, q4 je dobra ali i retka zverka, ona ima pogon od delte integrale kod nas sad mislim da nema ni jedna u voznom stanju a i generalno su retke i bile ovde a preko su im cene jake ali se isto retko srecu.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, horvat said:

Ovaj je 2.0 turbo benzin, valjda pet cilindara. Primerak je presao bas dosta, preko 300.000, mozda i 400, ne secam se, i vidi se po njemu. Al mi bilo interesantno sto se tako ljulja, za fotkanje. Pri tom, vlasnik je jedan od spretnijih vozaca koje poznajem :D 

2.5 je sa pet cilindara,2.0 je sa četiri

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP u vreme kad je ta 155 detelinara vredela oko 7k lik je prodao za smesnih soma soma ipo ?? tako nesto .... jeste i ona je imala sve to sareno unutra , vrhunska su to kola, meni je nekako specifican osecaj voziti se tako u necemu sto je u pristojnom stanju da blista , nema na drumu i svi nekako gledaju , ma i ja gledam kao u onog ljubicastog volvoa starog starog - stajao je na crtu protiv dvice i ojadio ga, golf dvica verovatno bio 1.3i i sl.

Sta raditi kad treba zameniti ili dodati novi viteski oklop ?? bembara? i kupim je i sve zivo pocrka? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/24/2022 at 11:50 AM, neshtry said:

Ne i da

Alfeta GT 1600

nisam hteo da zalazim u detalje generalno gtv su mi sve te kupe verzije alfete sama oznaka i motorizacija nisu bitni enterijer im je manje vise isti sto se tice prve serije

 

 

 

 

 

 

jedna od pre 15 godina

IMG_3498.jpg

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa ko lutka, to su te 90te klasika masine, najbolje :respect: nekako sam ubedjen da su sve imale zlatne konektore i cipove pa su posle presli na neki kineski low cost legurat :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E21 Alpina

Ovaku je moj komša dovezao kada se konačno vratio iz pečalbe osamdesetih 

Ista boja isto sve 

Prodao je devedesitih za sitne pare,danas i rđave  vrede bogatstvo

60A51DDF-D1F2-43DD-877B-587772B6C7BC.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...