Jump to content
FAS Goran
boki

Mobilni telefoni - pitanja, problemi, iskustva (+ Tips and Tricks)

Glasanje :)  

242 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji proizvođač mobilnih telefona?



Recommended Posts

Ljudi, šta mi fali na telefonu pa ne mogu da vidim video ...

Jel se ovo dešava i ostalima koji imaju Lumia telefone?

wp_ss_20160109_0002.jpg

Pa neki flash pleyer ti treba ;)

Cekaj @dinja da se javi. On valjda zna. Ako ne zna bice heban :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh taj windows i flash player :D odavno je bilo priče da se ide ka tome da se taj flash player izbaci, medjutim eto i dalje ni makac :D nit na kompu mozes nesto bez njega, nit evo na telefonu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa flash-om, pogotovu ako funkcionise m.youtube.com

Ne radi ni meni na ovom sajtu takodje, kad ucitavam mobilnu verziju, ali pretpostabljam da je to do konfiguracije sajta ili nacina na koji se postablja embedovani video, jer inace radi video na ostalim sajtovima.

Proveri sta od opcija ti radi na ovom sajtu

http://terrillthompson.com/tests/youtube.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da podelim iskustvo u vezi Androida  6.0 v, posle skoro mesec dana koriscenja mogu reci da je ovo do sad najbolje slozena verzija androida, nema zaglupljivanja telefona, blokada koje dovode do restartovanja itd, sve moze da se podesi, cak i dozvole aplikacijama cemu mogu da pristupe a cemu ne, manja je i potrosnja baterije u standby rezimu tako da bih slobodno mogao svakome da preporucim prelazak na Android  Marshmallow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se Lumie tiče probajte drugi browser. U zavisnosti od browsera ja sam video ogromne razlike u ponašanju i prikazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi nijedan.

Sem IE (edge na 10ci), nijedan ne radi kako treba, niti izgleda lepo, ne renderuje lepo sajtove. Sto se mene tice, IE je odlican i bez bagova. Eventualno neko moze da ima razlog da koristi Operu jer ima mogucnost da stedi protok (kompresuje slike, tekst i ostalo preko svojih proxy servera).

Inace, ako je rec i dalje o YT embedovanim videima, od kad je osvezen forum video se uredno prikazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd setiću se koji sam koristio. Najbolje se pokazao neki totalno nepozanati browser squirrel nešto (uglavnom jeste mala veverica sa turbinom u dupetu ako se dobro sećam :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/21/2016 at 10:41 AM, stefankmn said:

Na kom telefonu imas 6.0 ? ja imam note 4 i najavili su februara ali jos uvek nema update , ne znam dal sam da ubacim ukoliko postoji

Lg g3. Ako cekas OTA update verovatno ces morati jos malo da sacekas. Ako nemas strpljenja onda verovatno moze preko nekog samsungovog programa za pc, kod mene sam odradio na taj nacin. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...