Jump to content
FAS Goran
boki

Mobilni telefoni - pitanja, problemi, iskustva (+ Tips and Tricks)

Glasanje :)  

242 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji proizvođač mobilnih telefona?



Recommended Posts

viber watsap skajp fejs mesedzer 7 imejla non stop aktivna u pozadini i gomila igrica trenutno imam samo igrice 15 gigabajta instalacije i sve to radi kao da je prazan lumia 950 . sve to sto imam na lumiji na starom S4 samsungu je samo moglo u masti na kraju mi crkao ceo da vise nije moglo popraviti se dva puta sam ga nosio na flesovanja posle toga crkao nacisto kada su ga otvorili kazu otisla cela ploca .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na note nemam problema sa kocenjem, stavise imam ga preko 2 godine i ne pamtim kad se restartovao ma koliko ga operetio, da se grije to je tacno al tako je kod svakog tela kad se bas optereti, takodje vazda upaljeno sve to kao kod tebe i kad pokrenem npr real racing 3 i dalje sve radi bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prenos podataka, dodirneš telefone i upareni su. Manje smaranje nego b-tooth,  samo jedna od primena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za slanje fajlova, nešto kao blutut ali telefoni moraju da se dodiruju leđa o leđa. Kao nekad kad je IC port bio vrhunac tehnologije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ipak se malo koristi Bluetooth. Znam da kad god sam prebacivao slike iz sale preko NFC-a vidim da mi upali Bluetooth. Upali ga tacno kad mi kaze da odmaknem uredjaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lg g3. Ako cekas OTA update verovatno ces morati jos malo da sacekas. Ako nemas strpljenja onda verovatno moze preko nekog samsungovog programa za pc, kod mene sam odradio na taj nacin. 

Ima li 6.0 za g2? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Tomas said:

@dejica Udari neki zarez ili tačku čoveče ili nemoj ni razmak da udaraš, dodje mu na isto

Nema to kod njega, obrisao da bi mogao jos igrica da ubaci u telefon :-D

@Buca_Tipo koliko sam upoznat nece raditi zvanicni update na MM za g2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ilegala said:

Nema to kod njega, obrisao da bi mogao jos igrica da ubaci u telefon :-D

@Buca_Tipo koliko sam upoznat nece raditi zvanicni update na MM za g2

da :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li zna neko za neki servis koji se bavi opravkom kineskih mobilnih telefona? U pitanju je kopija S6, klinac nesto izbisao iz sistema i treba da se flesuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj sa factory reset da li ce da povrati sistemsku aplikaciju, ako ne pomogne, onda ce morati u servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zza515.thumb.png.f9f56e86c58decf7c35bb08

 

Zna li nesto sta znace ove crtice i 5/3?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogurace baterija do 5tog marta po trenutnoj potrsnji, dole ti je vreme do kod će da traje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako, linija oznacava ponoc, 00:00 i pocetak drugog dana ;)

Naravno, proracunao ti je potrosnju baterije ako nastavis tim tempom da ga koristiš...

Koji tel je u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samsung Galaxy A5 (A500) duos. Ja mislio kao 3/3 punjenja kad mi je pisalo...sta znam, da bi se kao baterija formatirala iako je Lion 😃

Share this post


Link to post
Share on other sites

- 5.5 inča displej, Gorilla Glass 3, HD ready rezolucija (720x1280)

- Procesor sa 8 jezgara na 1.3 GHz, 64 Bit

- 13MP zadnja, 5MP prednja kamera

- 32GB interne memorije, 3GB RAM

- Android 5.1

- Skroz metalni, podržava 4G

- odlični zvučnici

 

Sve to za 180 evra. Naravno, nov telefon.

 

 

Blu Vivo 5

Ali, nema to kod nas. Mi smo bogatije tržište od Amerike, tako da kod nas nema ovako dobrih specifikacija za te pare...nego za 3 puta veće. :D:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta rade sa tim metalnim telefonima kad im padnu i ulube se? :D nose kod limara? Jel se kituje to? Pegla? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...