Jump to content
FAS Goran
boki

Mobilni telefoni - pitanja, problemi, iskustva (+ Tips and Tricks)

Glasanje :)  

242 members have voted

  1. 1. Koji je po vama najbolji proizvođač mobilnih telefona?



Recommended Posts

Ne znam da li da ga primim u auto do Nis-a, da ne sjebe nesto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao moj šef što čačka sve u 500L dok ja vozim i u krivini mi upali city servo :D Osećaj je kao da si zagazio na led.

 

Hoćeš da kažeš da ti ne padne potrošnja ako ja budem u kolima? :D

 

 

Kod ovog Igora se ne zna da l' više štedi auto ili telefon

 

Dam ti đuture oba odlično očuvana za 4000e :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar CITY se automatski ne gasi preko neke brzine? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora Mica u Nisu da ti objasni kako se vozi autobus. I njemu isto tako upale CITY.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionako mrzim Viber, a sad me dodatno zeza  :wallbash:

 

Sinoć poče da koči (klasika) i ja ga apdejtujem. I naravno, potpuno prestane da funkcioniše. Deset puta sam ga potom deinstalirao i instalirao, ali ništa...

Uopšte mi ne stiže konfirmacioni SMS. Čak sam probao i sa nulom i bez nje u prefiksu mreže (0)63, ne stiže ni u jednoj varijanti  :wacko:

 

Đubre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se nerviraš kad ti je i telefon kao i auto poluproizvod :D

Nadam se da si probao restart telefona? Ponekad zakucaju pa treba 15-20 minuta i vise da stigne kod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedan problem u pitanju je nokia lumia 520,kad udjem na net,samo kad uhvatim wifi mrezu i hocu da skinem neku aplikaciju,odmah mi trazi lozinku od microsoft naloga,od bivseg vlasnika,a moj nalog nikako nemogu da aktiviram da on bude umesto ovog prvog,pa da mogu da skinem bilo sta,sta bi se dobilo resetovanjem telefona,

nisam neki poznavaoc ovih novijih tac telefona :rant: ,pa sta mi je ciniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora na komp, neki Cloud, kontakte na Gmail i slicno..

Inace iPhone ima tu lepu foru da moze telefon da se "razveze" sa iCloud-om kada se daje novom vlasniku. Nadam se da i Microsoft ima nesto slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje nisam rešio moj problem sa Viberom 

Pošto je kratki ispalio za pomoć, možda neko može na osnovu moje i Viberove prepiske da provali o čemu je reč 

4a1c94601594bdb2006d149c15781fff.jpg

36549cb220e5b66abcdfd42776ed3cbe.jpg

5f637a0ffba8f8eb0b8918b4ce9a23c9.jpg

bc2e2a9f319ac7066f4e388d76e4e9c2.jpg

3e33599ca66cc714e04921084b3eb0ef.jpg

Oni faktički ne dobijaju od mene zahtev za registraciju.

A ovo što su mi rekli da uradim, bolje da ja ne pokušavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

uradicu reset,nema puno slika,prebacio sam u karticu,a kontakte imam u kompu u outloku,jbg,do pre neki dan je moglo sve i ubacio 8.1 verziju i sve radilo dobro i zadnjih par dana mi samo trazi lozinku od naloga bivseg vlasnika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt kakvi carevi! Ja sam prosto fasciniran.

 

Ne mogu da verujem da su se toliko iscimali da ti pomognu (doduše i ti ćeš njima sad da pomogneš :) ).

 

Hoće da instaliraš Viber sa linka koji su ti dali. To je identičan Viber kao što i svi ostali imamo, ali kreira logove u telefonu od svega što radiš (takozvana debug verzija).

Ideja je da program pukne, ti njima proslediš log i mogu da znaju tačno zbog čega je pukao. A samo su ti rekli odakle fajl da kopiraš. Nije zaista ništa teško ni komplikovano :)

A i njima ćeš pomoći jer verovatno nisi jedini kome se to dešava pa kada dobiju log moći će slične probleme da reše.

 

Inače, odličan ti je engleski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kratki ispalio kratki je sinoc pokusavao 2 sata da objasni na daljinu sta da radi ali deda je kritican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo poslednje što traže je drugačije kod mene u telefonu, pa će neko pismeniji od mene morati to da odradi

Sinoć za sinoć... A šta je sa danas? Važniji ti volan od toga da mi namestiš Viber

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaj to g...o i kupi normalan telefon! I ja sam se zezao s tim Q.., i promenio ga. Svanulo mi, a priče "brže radi, quad procesor, sarme i prebranac, batali.  Nama sad treba veliki ekran (oćoravili smo), mlađa krv da nas razmrda, a ne da se *ebavamo sa telefonima. To su ,ipak, samo telefoni !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...