Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

1350 dinarijusa ovde u banji košta paladin gauda. Nije malo, al' nije baš ni 13-15 eura.

Inače je odlična, i vredi toliko koliko košta. 

Al' kad vidim po istoj ceni ove naše vodnjikave, bezukusne i gorke, nazovi kačkavalje, tačno mi nije dobro... dark_mellow.gif

Samo da se apdejtujem, pošiljka je stigla Velika Britanija-Milano-Beograd za 18 sati, po ceni koju sam već naveo, nekih 38 funti ili ti 43 eura.

Jedan par u Srbiji da se poruče je 50€?

Ništa dodatno nije plaćeno plus poklon uz sočiva ;).gif' alt='default_;).gif' alt=';)'>.gif'>88fc178a20b9d5e2cdb55679cbf89c4c.jpgc290341737c703b1bb8c2d5a617f8937.jpg

 

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa, drago mi je da je ispalo tako, iako ne znam kako ... :thumbup:

NIŠTA (0) stvari koje sam poručio u poslednjih 15ak godina nije do mene stiglo bez carinjenja i plaćenog pdv-a, bez obzira na to odakle su poručene i kolika im vrednost bila.

A u par navrata kad je stizalo dhlom, pored plaćene pune cene transporta, banditi su udarali i extra šamar u vidu nekoliko crvenih, a na konto rukovanja pošiljkom i carinjenja iste. :realmad::rtfm::rant::wallbash:

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorivo u Švecke 26 krune - oko 260 dindži (ako sam dobro video usput, posle sat ipo drndanja na carini! :rtfm:)

Što se osnovnih namirnica tiče, prilažem slike iz Linde:

IMG_20230922_123501.thumb.jpg.d69df7b6b1973b7e5a8e8829d8a7a438.jpg IMG_20230922_123453.thumb.jpg.009bc2f5a74598fc3593f3e129d84279.jpg

:D

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, bane1321 said:

Zato kafe u kafiću nema ispod 500, pivo je 800, a brza hrana 800+...

Sutra odoh do Danske, pa će vidimo!

Ako nadjes za 800 brzu hranu to je extra. Ja u Stokholmu i Norčepingu ispod 10€ nista nisam uspevao da pojedem a da valja. Jedino u onom njihovom Max-u može nesto za ispod 10-ak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Malmo ili Helsinborg bilo bi blizu do Nemacke, ovako ovi istocniji iliti severniji gradovi kako se vec gleda su daleko i od Danske. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ide do Danske, kad je u Danskoj skoro je u DE. 

42 minutes ago, bane1321 said:

srećom doručak u hotelu je vrhunski,

Kad dođu Šveđani sklonićeš se od stola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic 

U Malmeu sam... Može da se ubode neki kebab ili ćevapi na akciji za 800 kruna!

@darkman14

Em skupo gorivo, em nisam kolima, a avion mi nisu dali da vozim, a pitao sam lepo!:stuart:

Elem, švecki sto se brani životom!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Kopenhgenu mozes jeftinije da prodjes ako hvatas happy hour. Mi smo jeli u nekom restoranu u blizini glavne zeleznicke stanice. Lep je grad, skup poprilicno i policija im je za*ebana. Ne svidja mi se sto piju previse i pogotovo kad se skola zavrsava :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites




sočiva koja se ne mogu naći u Srbiji, ali eventualno ako ih neko poruči za nas to bude oko 40-50€ par.



Jest off, al da se nadovezem za sočiva, nema ih kod nas više, uvoznik istih je prestao iz nekog razloga da ih uvozi sa SRB (prebacuju klijente na novija sočiva istog proizvođača) ranije ih je bilo u ponudi po 3000 din, novija Air Optix Colors su 3400 za par.
Kapiram da je ova varijanta 40~50€ verovatno slična "nabavka" kao što ste vi poručili.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ED na NIS-u u Bosni 2.77km.... Laganih 166-7 dinara po litru. Cak dobijes i poene na NIS kartici.

 

Skoro 50 dinara razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li od petka cena nebu pod oblake zbog dodatnih 8% akcize... ili ce malo da prikoce za sad?

Ako stvarno ode cena 8%, eto ga dizlo na preko 230din, a benzin preko 206din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...