Jump to content
FAS Goran
zlox

Cene goriva...

Recommended Posts

Bio sam u Bijeljini, pre par dana, 15.02.

ED im je bio 2.63KM - 2.65KM - 2.69KM, kako gde.

60 din je 1KM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Nikola031 said:

Slikano u Visegradu danas

Oko Bijeljine je ipak najpovoljnije, neko je skoro pominjao cifre za benzin oko 2.4 KM.

Vidim na tvojoj slici da je BMB95 tu bio 2.59. Oko Zvornika je ovih dana 2.55, ja sipah na Petrolu za 2.65 KM (oko 159 din).

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizel jeftiniji tri dinara, nepromenjena cena benzina

 

187462-pumpa.jpg

 

Cena evrodizela će do narednog petka, 4. marta, iznositi 191 dinar po litru, a benzin će koštati 171 dinar. U odnosu na prošlonedeljne cene, evrodizel je pojeftinio za tri dinara, a cena benzina je ostala ista.

Nove cene goriva objavljuju se svakog petka do 15 časova. Vlada Srbije je ranije obnovila važenje Uredbe o ograničenju visine cena derivata nafte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

G Drive Dizel pao ispod 200 dinara posle godinu dana.. gledam sad Fuelio i vidim da sam sipao 01.03. prosle godine za 189.40 dinara po litru pa 26.03. 203.90 dinara...

Screenshot_2023-02-25-21-16-54-694_com.kajda.fuelio.thumb.jpg.4ac30f9d8ba8660eedbf30d165af319e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta mi sa benzinom da radimo ,nas su zaboravili a? cistije gorivo vozimo i tako nam serviraju djubrad , razlog da skinem utisivac  i nabijem cunak pozadi ponovo , odma protest benzinaca nema dalje :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evrodizel i benzin poskupeli za tri dinara

 

187462-pumpa.jpg

 

Cena evrodizela će do narednog petka, 10. marta, iznositi 194 dinara po litru, a benzin će koštati 174 dinara. U odnosu na prošlonedeljne cene, evrodizel i benzin su poskupeli po tri dinara po litru.

Nove cene goriva objavljuju se svakog petka do 15 časova. Vlada Srbije je ranije obnovila važenje Uredbe o ograničenju visine cena derivata nafte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Litar evrodizela će od danas od 15 časova do sledećeg petka u isto vreme na pumpama maksimalno koštati 188 dinara, a benzin evropremijum BMB 176 dinara za litar.

Prošle nedelje je cena goriva bila 190 dinara za litar evrodizela, a za litar benzina evropremijum BMB 95 najviše 174 dinara. Benzin je u odnosu na prethodnu sedmicu poskupeo za 3 dinara.

 

Izvor

 

EDIT: Sad vidim da im je losa racunica u tekstu za benzin, skuplji je 2 dinara a ne 3. :lol:

Edited by Nikola031

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, knezevic76 said:

Sad je našao da pojeftinjuje a benzin opet pa kontra.

Ja izgleda imam debele srece po tom pitanju. A maltene ne obracam paznju na cene goriva, nego gledam najpre sta se lepo vozi a da nije neko samaranje za odrzavanje.

Kako promenim pogonsko gorivo, ono krece nanize sa cenom :blink: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRI DANA SUPER POPUSTA -10 din/l na sva MaxxMotion goriva te ocekuje uz Save&Drive karticu od 24. do 26. marta.

Uglavnom svaki vikend je akcija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info od pre 2 dana.

Dizel u Nemačkoj i Austriji na autoputu oko 2.25e.  van autoputa u Austriji oko 1.45e.

U Sloveniji i Hrvatskoj 1.36e ako se sećam.

Benzin je tu negde.

 

Kod nas je malo skuplje jer jmamo  bolji životni standard .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Litar evrodizela će od danas od 15 časova do sledećeg petka na pumpama maksimalno koštati 186 dinara, a benzina evropremijum BMB 180 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/24/2023 at 4:31 PM, Ivan said:

Ja izgleda imam debele srece po tom pitanju. Kako promenim pogonsko gorivo, ono krece nanize sa cenom :blink: .

Pratite me za jos recepata :D .

Salu na stranu, dok sam vozio benzinca, BMB je u nekom trenutku bio jeftiniji i preko 30 din od dizela.

A realno gledano i kada sam ga kupovao pre 5 godina, racunao sam da ce em trositi vise, em da ce gorivo biti skuplje. Kao sto je uglavnom svuda i slucaj (a i ranije je bilo kod nas). A paradoks je bio da me je sa tadasnjim cenama benzina, cak i  voznja kostala manje nego sa prethodnim dizelom iste klase i tezine, na istim rutama.

Izgleda da vracaju odnos benzin-dizel na tu staru postavku, samo sa visim cenama oba :unsure: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...