Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Pa sve 4 su mi u toj dimenziji samo mi jedna fali a i sve su nove. Ima kemoimpex dimenziju ali smo nemaju Bridgestone :(

Zar nije Radulović zastupnik za Bridgestone, u visnjickoj na karaburmi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sigura i nije tako losa guma,imao sam je na puntu,sasvim dobra guma za nase uslove i prosecno koliko se prelazi kilometara godisnje,a sad ove godine boze zdravlja ima da kupim tigar prima,odlicne gume.A cekaj ta insa,sta je to,ko to proizvodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insa propala industrija satova Zemun    1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha to je to,protekt guma,to mi je poznato sa foruma,znaci :2guns:

 

Insa propala industrija satova Zemun    1.jpg

sta kod nas nije propalo,ma nama netreba vreme,mi zivimo nas san :laughing:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insta turbo je protekt guma i valjda je  Spanska proizvodnja

 

Ona kao

 

22,2 metra razilke po mokrom. Bolest.  :thumbdown:

 

 

da poleti kad počneš da kočiš na mokrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim u lavu se pojavila guma Taurus 401 4600din to je valjda Tigar da li neko ima iskustva sa ovom gumom? Prijatelj je skoro pricao sa nekim ljudima koji drze prodavnicu i vulkanizersku radnju da je Tigar Prima izuzetno losa guma, trosna i da bas ima mnogo reklamacija i da ne savetuje prijateljima da je uzimaju. Bolja je sava ili nesto drugo samo ne Prima.

 

http://www.lavauto.rs/elektronski-katalog.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=56211&category_id=100

Edited by Gavrilo011

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto narod kaze nema glupih pitanja vec samo glupih odgovora da ja pitam nesto,...nazad su mi tigar sigura letnje 165/70 R14 a napred jos uvek zimske Fulde 175/65 R14 jel moguce da meni zato trucka auto posto nisu iste dimenzije pneumatika :)...i posto pratim ovu temu redovno vidim da o tigru ne vlada lepo misljenje tako da cu ja da uzmem lepo letnje Fulde neke samo da ih nadjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto narod kaze nema glupih pitanja vec samo glupih odgovora da ja pitam nesto,...nazad su mi tigar sigura letnje 165/70 R14 a napred jos uvek zimske Fulde 175/65 R14 jel moguce da meni zato trucka auto posto nisu iste dimenzije pneumatika :)...i posto pratim ovu temu redovno vidim da o tigru ne vlada lepo misljenje tako da cu ja da uzmem lepo letnje Fulde neke samo da ih nadjem...

Edit...nadjoh sad na sajtu svet gume za skoro iste pare debicu ,savu i dragog nam tigra u velicini 165/70....sta raditi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zamenio prosli vikend... Sad samo cekam da se pojave neke gume pa da kupim dve nove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim Lassu snoways era + i sasvim ok guma. 185/60/r14 placena 4200, tad bila jeftinija od wintere za 300din.Ja sam na nju zadovoljan bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gagy.GM

Hvala drug. Ja iskren a budem prvi put je vidim, ovde pise da je Lassa brend od Bridgestone, sad koliko je to bas tacno. A proizvodi se u turskoj, nisam bas nasao mnogo komentara o njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su ovo zimske i nemam nekih zamerki,mozda su malo tvrdje.Mislim one su nared a pozadi je Debica frigo 2 koja je nekako meksa guma,rupe i neravnine se manje osecaju na Debici.E sad kakve su Lassa letnje to ne znam, negde sam bio nasao na netu da su dizajni Lassa guma ustvari starimodeli  Bridgstone koji se ne proizvodi vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...