Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Prike, sa srećom da ga voziš :thumbup:. Obično s godinama idemo ka MPVu, a ti sa MPV na limuzinu.... B) .... čini mi se da se podmlađuje tvoja kičma :rolleyes:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deca odrasla, prakticnost vise nije na prvom mestu, sada malo za moju dusu, par godina pa cemo videti. Nisam ljubitelj SUV koncepta pogotovo ovih nazovi SUV ali verovatno ce doci na red..

 

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Siciliano said:

trebalo mi je vremena da se naviknem na manje prostora nego u Scenicu, nisko sedenje i izlazak, mnogo manje staklene povrsine.

Velkam tu d klab! Srećno... Izgleda da imamo istu logiku!

 

Odoše Scenici sa foruma ekspresno!

 

Moj šurak je pazario isti takav u aprilu-maju prošle godine, krenuo za Požarevac da kupi Opel Kroslenda, svratio u Reno i pazario ovakvog, baš ista boja i oprema!

 

Jel ti je ručna automatska ili mehanička? Šta ima od sistema aktivne zaštite?

2 hours ago, shuxx said:

Obično s godinama idemo ka MPVu

Da ali je ponuda MPV očajna, lično sam dugo vagao i da bi kupio MPV (a ostali su Scenic IV, Golf Sportvagon, BMW 2 activtourer...) sa manje od 100.000 km, potrebno je oko 20.000e, a da ima logike - moj Scenic je bio 2013. kolegin još noviji, tako da sam gledao godišta mlađa od 2019. godišta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala[mention=1367]bane1321[/mention] ,

bas tako, ponuda MPV nikakva. Licno sam gadjao Scenica 4 ili Kadjara nebitno dci ili tce, u nekom jacem paketu ali kako je moj bio 2015. i 200kkm, nije bilo logike da za malo mladjeg dajem duplo para. Da ne pricam da je izbor 2019-2021 ispod 100 kkm nikakav.

I prostor unutra mnogo manji nego u Scenicu 3. Kadjar tek na zadnjem sedistu skroman....A ovaj u limuzinskoj izvedbi mi se svideo jos kada je izasao samo sto se nisu poklopile zelje, potrebe i mogućnosti.

Uz sve to, izbegao sam oglasavanje Scenica, pozive i sve ono sto pozivaocima moze pasti napamet...

Rucna je klasicna, i mada cudno zvuci, to mi se dopada nakon električne u Scenicu

Nadam se da je surak zadovoljan?

 

 

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se vec prebrojavate, evo jos jednog ljubitelja klasicne rucne. Najbolja za igranje po snegu :D .

Jeste da komanda elektricne elegantnije i modernije izgleda, zauzima manje mesta... Ali stvar koje bih se medju prvima odrekao na trenutnom autu, uz Start&Stop, drzanje trake i ostale gluposti.

 

Sa srecom kolega, da te novi autic lepo sluzi. U Compact klasi, upravo mi je Megane Mk4 GT-Line (tj. hatch) uz FR Leon Mk3 i Giuliettu bio jedan od modela koje sam gledao za sebe prilikom zadnje kupovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, danijel55 said:

Pre svega cestitke.Drago mi je da nisam jedini kome se elektronska rucna ne svidja.Cak meni bmw ne povlaci sam cim ga ugasim.

Jer ne vezujes pojas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Siciliano said:

Nadam se da je surak zadovoljan?

Pa obzirom da nije dao pare iz svog džepa, a da je pre toga vozio Klija, prezadovoljan!:D

 

Pitam za ručnu, jer sam baš gledao oglase kad je on kupio svog. Za nekih 300-400e više bio je Megan Kupe sa nijansu više opreme: digitalna tabla, automatska ručna, čini mi se kamera i još ponešto... 

 

Zamalo opet da pazarimo iste aute, a da moj bude dve godine stariji! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je bio sa lagera tako da nisam mogao birati opremu a imao je sve sto mi treba.
Tih u techno paketu nije bilo raspolozivih. Digitalna tabla i el.rucna mi ionako nisu na listi opreme koju bih zeleo ali ima par stvari koje bih voleo da ima...kamera, fabricki zatamnjena stakla iza B stuba, preklopive retrovizore i to je to. Vidim da ima varijacija u okviru paketa ali opet, ovo je limuzina koju Reno drzi za trzista sa manjom kupovnom moci pa je i oprema u skladu sa tim.
A bilo bi bas smesno da opet vozimo isto

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam, da te dugo i lepo sluzi!. I ja sam citajuci net zakljucio da je to bas optimalan motor, sto je retkost u danasnje vreme u C segmentu. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi od hvala nemamo nista :D ...

Nego kad malo otopli, za ruku onog tvog zemljaka @alfini0507 (koji obecava dolazak ne znam vise koliko unazad) i njegovog sina sa Ypsilonkom - i na klupsko druzenje da castis za novu masinu.

Znas kako mi volimo da kazemo - kako castio, tako te sluzio :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites


tako ti sto voze Fiate vole da obecavaju pa nista....

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Siciliano

Tada su u Nišu čini mi se imali na lageru nekoliko komada u toj nekoj Tech opremi...

 

@horvat

Motor lepo nosi auto, ima i snage i potrošnja je ok! (Ono što sam uspeo da vidim oficijelnom @Axictest metodom :D)

 

@Siciliano

Jure čast, a kad se čovek pojavi na skupu sa ladni soci i smoki, dođe samo gazda @neshaoct:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane1321 sve jasno
A opet, mozda bi dosli ako je vruca jagnjetina ili tako nesto

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vi najavite kada se casti, da vidis onda organizacije i masovnosti odziva.

Nemoj samo posle da vam ja budem kriv kada se bude vracalo da se dokupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj @Sicilianozvao sam ja i na vruću jagnjetinu, al se ponašaju kao da ih čovek zove u njivu na kopanje! Jedino se @djomla odaziva uvek, štono kažu: Ne odbija ni vojni poziv! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke na prinovi kolega, u zdravlju da vas služi :) @bane1321 mora poziv se ispoštuje, a može i janjetina, ne bunim se

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ivan said:

Znas kako mi volimo da kazemo - kako castio, tako te sluzio

Jes' ti ovo upravo rekao?? Stvarno?? :lol:

 

Ja, evo, ne znam... Sam cu se pustiti napolje! :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ti ja kriv sto nikada ne mozes da pobegnes nedeljom popodne :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@IvanJeeeeeeste. Ja sam kriv sto se ti stis'o za jedan sokic! :D

 

Btw, cestitke @Siciliano, da te sluzi u zdravlju. Ja nesto nisam ljubitelj ove produzene varijante, ma koliko da je prakticna. Nekako mi hecbek uvek bio lepsi. Svakom svoje. A svetla su bombona! To je lepo sto je naletelo. Rade za sve pare.

 

Drugar je kupio Klio novi, i to ne sa lagera, narucio sta je hteo i cekao. I ako se secam dobro, doplata za svetla je bila 500e a za boju 600. I covek 'ladno umesto da vozi beli auto sa led svetlima, doplati da vozi onaj uzasni zuti auto sa halogenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najozbiljniji Megan do sada, nekako je nemacki napravljen, precizan, kvalitetnog enterijera, 

Neka sa srecom sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...